Tai 2021 metai! Laikas atnaujinti savo salės spalvų dizainą iš standartinės baltos ir smėlio spalvos į drąsią ir gyvą spalvų paletę! Taigi, kokie yra naujausi atspalviai, kuriuos šiais metais garantuoja dauguma interjero dizainerių? Nuo raminančių pastelinių iki ryškių, akį traukiančių spalvų greičiausiai rasite daug netikėtų atspalvių, kurie jūsų salėje pridės dramos.!

Šiame straipsnyje mes pasirinkome keletą mėgstamiausių salės sienų dizaino, kad padėtų jums pasirinkti tinkamą, atspindintį jūsų unikalų stilių ir asmenybę!

Salės spalvų dizainas

Kaip išsirinkti geriausias salės spalvas?

Jei suprojektuoti savo salę yra vienas didelis iššūkis, tinkamai pasirinkti salės spalvą! Daugeliui žmonių atrodo bauginantis nulis tinkamame salės sienų atspalvyje ir todėl žaisti saugiai su nutildytu atspalviu, pavyzdžiui, baltu ar pilku. Tačiau galite laikytis šių paprastų patarimų, kaip į kambarį įnešti šiek tiek spalvų ir palengvinti aplinką:

 • Pirmiausia sukurkite mintį, kaip norite, kad jūsų kambarys atrodytų! Ar turite įkvėpimo, pavyzdžiui, paplūdimio tema, „Boho“, „Vintage“, „Classic“, „Rustic“? Jei taip, tai labai palengvina jūsų darbą! Pasirinkite visas spalvas ir atspalvius, kurie geriausiai atitinka jūsų idealios salės aprašymą!
 • Kai tai bus padaryta, sėdėkite su savo interjero dizaineriu ir supraskite spalvų schemos technikos pagrindus. Išvardinkite kai kurias mėgstamiausias spalvas ir nuspręskite, ar norite naudoti vienspalvę (vienspalvę), papildomą schemą (pasirinkti priešingas spalvas, tokias kaip juoda ir balta), analogišką schemą (renkantis susijusias spalvas, pvz., Mėlynai žalią) ir tt.
 • Jei vis dar esate prilipę prie neutralių atspalvių, tokių kaip smėlio ar pilkos spalvos, galite naudoti lubas arba vieną tvirtą sieną, kad pridėtumėte kontrastingos spalvos, kad pagyvintumėte erdvę, neperžengdami viršaus.
 • Padarykite keletą pavyzdžių ant sienų, kad pamatytumėte, ar jums patinka jūsų pasirinkta spalva! Tokiu būdu galite susidaryti realų vaizdą, kaip jūsų spalva iš tikrųjų atrodo ant sienos, ir sutaupyti laiko bei pinigų.
 • Jei norite naudoti tamsias spalvas, tokias kaip tamsiai mėlyna, kaštoninė ir tt, galite tai padaryti, tačiau atsargiai! Naudokite gilesnį atspalvį tik vienoje sienoje, kad jūsų salė neatrodytų kaip gotikinis denis! Palikite lubas, šonines sienas ir kitus interjero elementus šviesesniais atspalviais, kad atsvertumėte tamsias sienas.
 • Nedvejodami eksperimentuokite su ryškesnėmis spalvomis, tokiomis kaip žalia, geltona, oranžinė ir pan., Kad jūsų kambariui įgautų keistą charakterį.

„Vastu“ patarimai, kaip pasirinkti geriausią salės sienų spalvų dizainą:

Pasak Vastu Shastra, spalvos daro didelę įtaką fizinei ir psichinei namo gyventojų gerovei. Štai kodėl „Vastu“ ekspertai rekomenduoja salėje naudoti specialias „Vastucolors“, kad pritrauktų teigiamą energiją ir tuo pačiu padidintų stiliaus koeficientą. Štai keletas salės „Vastu“ dažų spalvų, pastatytų taip, kad namuose būtų nukreipta į šiaurę, rytus ar šiaurės rytus:

 • Balta
 • Smėlio spalvos
 • Kremas
 • Geltona
 • Šviesiai rožinė

Manoma, kad šios spalvos jūsų namuose įneša vidinės ramybės ir ramybės. Jie taip pat prideda rafinuotos elegancijos užuominą ir užpildo jūsų salę šiluma ir laime!

Geriausi salės spalvų dizainai Indijoje:

Pažvelkime į 20 paprastų ir modernių spalvų derinių salės kambariams su vaizdais.

1. Juodos ir raudonos salės spalvų dizainas:

Juodos ir raudonos salės spalvų dizainas

Ar šis kambarys neprimena jums romantiškų filmų vakarų, kuriuos turėjote su savo partneriu? Na, jūs galite mėgautis tomis akimirkomis kiekvieną dieną dažydami savo kambarį juodai raudonai! Šis drąsus ir gražus duetas gali tapti jūsų naujausia manija! Įsitikinkite, kad sienų paviršius yra lygus ir nepriekaištingas, kad spalvos išryškėtų. Laikykite baltos, juodos ir raudonos spalvos baldus!

2. „Beach Shack“ įkvėptas salės sienų spalvos dizainas:

„Beach Shack“ įkvėptas salės sienų dizainas

Peržiūrėkite šį raminantį savo salės sienų modelį, kuris jums primena gražią paplūdimio lūšną! Marmurinis efektas padarytas naudojant smėlio spalvos atspalvius, kurie puikiai tinka visiems jūsų sienų apmušalams. Jūs netgi galite pridėti medinę plokštę sienai papuošti ir jos grožiui pakelti. Geriausias būdas papildyti šio sienų dizaino blaivumą yra pridėti spalvotų spalvų kambaryje.

3. Azijos „Royale“ spalvų derinys salėje:

Azijos „Royale“ spalvų derinys „Hall“

„Asian Paints Royale“ tapo prabangių sienų dažų derinių sinonimu. Emulsiniai dažai yra padengti teflono danga, todėl jie yra atsparūs vandeniui ir dėmėms. Be to, jums siūloma daugybė atspalvių, atitinkančių jūsų interjero temas. Čia yra vienas iš tokių kambarių, kuriame, norint nudažyti puikų vaizdą, naudojami malonūs atspalviai, tokie kaip smėlio ir baltos spalvos!

4. „Nippon“ dažų spalva salėje:

„Nippon“ dažų spalva salėje

Pažvelkite į šį naujausią „Nippon Paints“ spalvų pasiūlymą salėje, kuris jūsų namuose suteikia estetinį patrauklumą. Kambario kampai yra pabrėžti tamsesniu atspalviu toje pačioje spalvų schemoje, kad būtų užtikrintas unikalus jausmas. Ši koncepcija puikiai tinka mažiems ir vidutinio dydžio kambariams, kad būtų kuo geriau išnaudota turima erdvė. Naudokitės minimalistiniais baldais ir šviesiomis grindimis, kad galėtumėte mėgautis šviesiu kambariu!

5. „Sunmica“ spalvų derinys salėje:

„Sunmica“ spalvų derinys salėje

Pažvelkite į šią itin modernią salę, kuri pagaminta derinant baltus emulsinius dažus ir „Sunmica“ lakštus. Naudojant plokštes, pareiškimo siena paverčiama televizoriaus spintelės ir ekrano ekranu. Laikydami juos šviesesniame atspalvyje, jūsų namuose išryškėja neišsakytos elegancijos elementas. Pasirinkite ryškiai geltoną akcentinę kėdę šiame baltai dekoruotame kambaryje, kad įvestumėte „WoW“ koeficientą!

6. Žalios spalvos derinys salėje:

Žalios spalvos derinys salėje

Žalia yra universali spalva, kuri gali sukurti teigiamą atmosferą jūsų salėje. Jei esate pasirengęs eksperimentuoti, išbandykite šią elektrinę žalią spalvą, kuri gali pakelti net blausiausias nuotaikas. Šios baltos spalvos papildymas gali atimti žvilgesį ir jūsų kambariui suteikti modernumo. Jūs netgi galite pridėti keletą kambarinių augalų, kad galėtumėte mėgautis natūralia aura!

7. Pista žalios spalvos derinys salėje:

„Pista Green“ spalvų derinys „Hall“

Ši nutildyta „Pista Green“ spalvos siena sukuria vasaros atmosferą jūsų salėje. Spausdintų ryškių spalvų aksesuarų pora erdvei suteikia įdomumo. Gausus baltųjų naudojimas gali atspindėti natūralią šviesą ir padaryti kambarį blizgesį! Palikite lubas ir vainiko bagetus dramblio kaulo baltos spalvos, kad interjeras įgautų nerimą!

8. Oranžinės spalvos derinys salėje:

Oranžinės spalvos derinys salėje

Oranžinė yra viena iš populiariausių interjero salės sienų spalvų, kuri jūsų kambariui gali suteikti šilumos jausmą. Rudens įkvėpta spalvų schema gali suteikti erdvei naują patrauklumą ir atrodyti patraukliai. Nedvejodami pasukite į tamsesnę spalvų schemos zoną! Jei turite antrų minčių, taupiai naudokite jį ant akcento sienos ir derinkite su neutraliais atspalviais. Pridėkite blaivių spalvų baldus, kad išvengtumėte ryškios išvaizdos.

9. Geltonos spalvos derinys salėje:

Geltonos spalvos derinys salėje

Geltona yra linksmybių, optimizmo ir jaudulio sinonimas. Naudojant šį salės spalvų dizainą, galima įgauti saulės spindulių ir paryškinti jūsų erdvę. Šioje schemoje galite pasirinkti gyvą atspalvį ir mėgautis saulėtu interjeru ištisus metus. Papildykite šią spalvą baltais akcentais ant sienos ir įmeskite spalvingų kambario elementų, kad sukurtumėte ilgalaikius įspūdžius!

10. Gana persikų salės spalvų dizainas:

Gražus persikų salės spalvų dizainas

Persikas tikrai yra vienas geidžiamiausių šiuolaikinio salės dizaino atspalvių. Nepakankama šios spalvos elegancija jūsų erdvei suteikia gaivumo. Nors šioje spalvų paletėje yra daug atspalvių, galite pabandyti derinti gilius ir šviesesnius atspalvius, kad nupieštumėte gražų vaizdą. Pasirinkę tinkamus baldus, jūsų kambario grožis gali pakilti į naują lygį!

11. Žemės rudos salės kambario spalvų dizainas:

Žemės rudos salės spalvų dizainas

Niekada nenuvertinkite žemiškų spalvų, tokių kaip Browns, galios! Ši universali spalva pamažu patenka į pagrindinę rinką, kurioje dominuoja pastelės ir neutralūs. Madinga spalva jūsų kambariui suteikia ramybės jausmą. Tai dar ne viskas! Jis puikiai papildo jūsų šiuolaikinius baldus ir interjero aksesuarus!

12. Ryškūs rožinės salės spalvų dizainai:

Ryškus rožinės salės spalvų dizainas

Gali kilti antrų minčių, kaip salėje pasirinkti tokią spalvą kaip „Įspūdinga rožinė“! Tačiau ekspertai mano, kad minimaliai įtraukus šią spalvą iš tikrųjų galima padaryti stebuklų jūsų erdvėje. Laikykite vieną sieną šiame atspalvyje ir šoninėms sienoms pasirinkite neutralią spalvą, pavyzdžiui, baltą. Norėdami pridėti dizainerio įspūdį, pasirinkite vieną baldą, pavyzdžiui, pagalvėlę ar kėdę!

13. Kombinuotos salės spalvos:

Kombinuotos spalvos gyvenamajam kambariui

Jei norite, kad jūsų kambarys atrodytų kaip milžiniškas meno kūrinys, nepraleiskite laiko! Patikrinkite šią puikią idėją, kurioje sumaniai sumaišomos dvi spalvos iš priešingų paletių. Nors salės šoninės sienos yra padengtos subtilia smėlio spalva, „Pop“ lubų centras yra nudažytas kaštoninės spalvos. Tai dar ne viskas! Tos pačios spalvos gėlių klijavimo darbai atliekami ant pagrindinės pareiškimo sienos, kad sužavėtų svečius!

14. Minimalistinis salės spalvų dizainas:

Minimalistinis salės spalvų dizainas

Tiems, kurie tvirtai tiki „mažiau yra daugiau“ koncepcija, šis salės spalvų dizainas gali būti geriausias pasirinkimas! Raminantis žalias atspalvis sumaišomas su baltos spalvos atspalviu, kad imituotų natūralios aplinkos grožį. Galite pridėti žalios spalvos baldų ir kontrastuoti su žemiškais atspalviais, tokiais kaip ruda. Pridėjus keletą gėlių elementų, jūsų kambarys gali atrodyti įspūdingai!

15. Baltos salės spalvų dizaino idėja:

Baltos salės spalvų dizaino idėja

Baltos spalvos elegancija ir klasika neprilygsta jokiam kitam atspalviui! Nenuostabu, kodėl tai pirmasis namų savininkų pasirinkimas. Tačiau, jei norite atitolti nuo stereotipinio blizgančios, „tinkuotos“ apdailos ant sienų įvaizdžio, eksperimentuokite su baltais atspalviais. Laikykite savo baldus pagal temą, kad jūsų kambarys atrodytų akivaizdžiai šviesus ir erdvus!

16. „Bold Hall“ spalvų dizainas:

Drąsių salių spalvų dizainas

Tokia spalva kaip violetinė gali atrodyti gana bauginanti, jei ji nebus naudojama protingai! Niekada nepadarykite klaidos, padengdami visas savo sienas tokia gilia spalva. Vietoj to, norėdami naudoti šią spalvą, pasirinkite tvirtą sieną, o likusios sienos – baltos. Kreipdamiesi į baldus, taupiai naudokite šią spalvą pagalvių užvalkalų, kilimų ar net gėlių puokštės pavidalu ant savo kavos stalo.

17. Dizainerių raštuotos salės spalvų dizainas:

Dizainerių raštuotas salės spalvų dizainas

Ši graži marmuro rašto siena yra puiki idėja atnaujinti salės interjerą. IT galima sukurti naudojant tik dažus ir specialias dažymo technologijas, kad jūsų siena būtų tikroviška. Galite pasirinkti bet kokius du kontrastingus atspalvius, tokius kaip jūros žalia ir tamsiai mėlyna, ir sumaišyti juos pagal šį modelį. Laikykite kitus kambario elementus minimalius, kad ši siena išsiskirtų!

18. „Dark Harbour Hall“ spalvų dizainas:

„Dark Harbour Hall“ spalvų dizainas

Atėjo laikas pakeisti savo nuomonę dėl salės tamsių spalvų pasirinkimo. Tokie atspalviai kaip ši giliai melsvai juoda spalva gali suteikti jūsų kambariui labai reikalingos dramos. Galite išlaikyti tik vieną šio atspalvio sieną arba dažyti visas keturias sienas, kad jaustumėtės jaukiai. Kad kambarys neatrodytų kaip urvas, palikite šviesiai baltas lubas ir rinkitės šviesius baldus.

19. Reljefiniai salės spalvų dizainai:

Reljefinis salės spalvų dizainas

Pasirinkę šią blizgią, reljefinę metalinę sieną, suteikite prabangaus pojūčio savo salėje. Baroko įkvėpti tapetai aiškiai pranoksta įprastas sienų tapybos ir klijavimo technikas. Tai puikus jūsų televizoriaus fonas ir taupo jūsų laiką bei pastangas jį dekoruojant. Norėdami gauti įkvėpimo, galite patikrinti daugiau modelių ir spalvų idėjų!

20. Tekstūruotos salės spalvų dizainas:

Tekstūruotos sienų spalvos

Tekstūruotos sienos visada užėmė pagrindinę vietą šiuolaikiniuose namuose. 3D efektas ne tik slepia trūkumus, bet ir išryškina interjero grožį. Priklausomai nuo sienos dydžio, galite pasirinkti iš daugybės tekstūrų ir dizaino, kad sukurtumėte įspūdingas savo salės sienas.

Tikimės, kad jums patiko šie naujausi salės spalvų dizainai ir ruošiatės panaudoti kai kurias iš šių idėjų savo namams. Nesate tikri dėl spalvų derinio tinkamumo kambariui, nedvejodami kreipkitės į interjero ekspertą. Jei įmanoma, atlikite virtualų dizainą, kad sužinotumėte, ar jūsų idėjos yra vertos investicijų!