Interjero dizainas yra menas ir mokslas, kaip patobulinti interjerą. Dekoruojant bet kokį kambarį, pavyzdžiui, svetainę, virtuvę ir miegamąjį ir tt, erdvė yra labai svarbi. Prieš puošdami ir įrengdami savo salę, nepamirškite, kiek laiko ten praleidžia jūsų šeimos nariai. Jei turite mažą erdvę, jums reikia daugiau priežiūros ją įrengti. Sienų kabinimas, gėlės, paveikslai ir šviestuvai papildo kambario grožį. Mažos salės interjerui reikalingi nedideli baldai, tokie kaip jūs galite naudoti minkštą sofą -lovą, kuri tarnauja tiek vienam, tiek kitam iš lovos. Galite naudoti sulankstomus baldus ir baldus ant ratų. Yra daug kitų salės dizaino idėjų mūsų mažajai salei, pažiūrėkite.

Graži & Naujausi mažų salių dizainai:

Pažvelkime į 9 paprastas ir modernias mažos salės dizaino idėjas su nuotraukomis.

1. Mažos salės dizainas su įėjimu:

mažos salės dizainas

Prieškambaris ir fojė yra pirmas dalykas, kurį svečias pamato įeidamas į namus. Šis mažas fojė turi baltos ir pilkos spalvos sieną. Rudos medinės grindys yra puikus kontrastas prieškambariui. Šis siauras kelias gali būti naudojamas kaip nedidelis prieškambario dekoravimo idėjos.

2. Mažos salės dizainas su plytomis:

Plytų sienų dizainas

Plytų sienos dabar tapo labiau žinomos mažų salių interjero dizaino idėjose. Kaimiška atmosfera suteikia žavingą išvaizdą bet kokiam interjerui. Pagalvėlės sofoms, kėdėms, grindų kilimėliams ir sienų tapybai suteikia žavingo akcento šiuolaikiškam interjero dizainui su senovinėmis plytų sienomis ir lubomis.

3. Medinių padėklų interjeras mažoje salėje:

Medinių padėklų interjeras mažoje salėje

Medinės sienos gali suteikti dvasinio paprastumo erdvei už lovos ar pagrindinės salės sienos. Medžio gabalų koliažas prideda geometriją ir tekstūrą. Dekoratyvinis aksesuaras, pvz., Plytų siena, kavos staliukas ir kampinis gabalas, suteikia nuostabią išvaizdą.

4. Juoda & Baltas stilius mažoje salėje:

Juodai baltas stilius mažoje salėje

Juoda ir balta niekada nenukrito. Ši salė traukia mus savo žavesiu – nuo traškios baltos sienos iki prabangaus kilimo, liustra iki nuotraukų rėmelių. Ši salė suteikia vintažinio ir elegantiško jausmo.

5. Lango dizainas nuo grindų iki lubų:

Langų nuo grindų iki lubų dizainas

Jei jūsų salėje yra aukštos lubos, išnaudokite erdvę, papuošdami ją taip, kad patrauktų akį į viršų. Stiklo langas nuo grindų iki lubų, įgyvendinkite tikslą ir paverskite salę nuo mažos iki didelės.

6. Neutralaus nustatymo stiliaus dizainas:

Neutralaus nustatymo stiliaus dizainas

Viena iš populiariausių mažos salės interjero dizaino idėjų yra neutralių spalvų naudojimas ant sienų, grindų, lubų ir baldų. Ši spalva praplečia salės erdvę. Švelnios šviesos taip pat apšviečia salę.

7. Papuoškite veidrodiniu stiliumi:

Papuoškite veidrodiniu stiliumi

Galite naudoti veidrodžius mažose vietose, kad jie jaustųsi didesni. Tai yra labiausiai paplitusi idėja pakabinti didelį veidrodį centrinėje vietoje, kad būtų galima sufokusuoti. Šioje salėje veidrodis dedamas už šviesos šaltinio, kad būtų sukurta maloni atmosfera. Taip pat galite naudoti šias veidrodžio darbo idėjas mažiems koridoriams.

8. Klasika & Šiuolaikinis temos dizainas:

Klasikinis ir modernus teminis dizainas

Spalvingas šios salės nuotykis įpurškė neįtikėtinos energijos visoje erdvėje. Egzotiškas pagalvių užuolaidų audinys, pabrėžiantis jūsų temą ir tekstūrą. Ryškios ryškios spalvos daro ją entuziastingesnę.

9. Židinių stilius:

Židinių stilius

Židiniai yra puikus bet kokio mažo salės dizaino centras. Labiausiai pastebimi antikvariniai ir modernūs dizainai. Ši salė turi tradicinę išvaizdą su atitinkamomis sofomis ir židiniu.

Padarykite savo namus elegantiška vieta pasirinkę tinkamą dekoro detalę. Pagrindinis mažos salės privalumas yra tai, kad reikia kelių baldų ir dekoro priedų. Salė yra šeimos susibūrimo, švenčių ir socialinių renginių vieta, todėl šiai sričiai reikia patogesnio. Prieškambariai taip pat yra labai svarbi jūsų namų dalis. Prieškambaris yra siauresnis nei vidutinis namas. Yra įvairių mažų prieškambarių idėjų, tokių kaip veidrodinis prieškambaris, senovinis prieškambaris, stilingas ir modernus prieškambaris. Galite išbandyti drąsias spalvas, tamsius kilimus mažoje salėje.