Dėl mažėjančios erdvės butai ir namai pradėjo maksimaliai išnaudoti turimą plotą. Taip namuose ir apartamentuose pradėta naudoti atviros virtuvės virtuvė. Be erdvės išdėstymo idėjos, atviros salės virtuvės dizainas taip pat turi daug kitų privalumų. Kai pas jus yra svečių, šeimininkui tampa sunku bendrauti su svečiais, jei jis nuolat dirba virtuvėje.

Naujausi salės virtuvės dizainai Indijoje:

Paskubėkime pasirinkti modernias salės virtuvės dizaino idėjas, kad jūsų virtuvės salė būtų dekoruota unikaliu stiliumi.

1. Paprastas salės virtuvės dizainas:

Salės virtuvės dizainas

Šioje vietoje praverčia atviros virtuvės idėja. Šiame salės virtuvės dizaine šeimininkas vienu metu gali bendrauti ir gaminti maistą savo svečiams. Atvira virtuvė dažniausiai tinka moderniems ir šiuolaikiniams namams. Esant tinkamam apšvietimui, atvira virtuvė gali padaryti mažą erdvę didesnę ir atviresnę.

2. Jaukus salės virtuvės dizainas:

Jaukus virtuvės dizainas salėje

Salės virtuvės dizainas gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, tokių kaip marmuras, mozaika su daugybe spintelių, kad būtų galima sureguliuoti virtuvės erdvę. Kadangi salė ir virtuvės dizainas yra pritvirtinti kartu, virtuvės dekoras turėtų atitikti salę. Jei jūsų gyvenamosios salės spalvų derinys yra šviesus, kaip balta ar kreminė, jis turi derėti su virtuve.

3. Atvira virtuvė su salės dizainu:

Atvira virtuvė su salės dizainu

Atvira virtuvė virtuvės salės dizaine padės atskleisti tikrąjį jūsų namų ūkio potencialą. Atvirą virtuvę daugiausia sudaro spintelės, skirtos geresniam prekių ir indų laikymui. Atviroje virtuvėje yra skaitiklis, skirtas stovėti ir laikyti maistą, ir yra, kai yra didesnė erdvė.

4. Interjero dizaino salė su virtuve:

Interjero dizaino salė su virtuve

Namuose, kuriuose yra daug vietos, atviros virtuvės yra pastatytos greta salės be sienų. Virtuvėje ir salėje yra tos pačios lubos. Norėdami papuošti salės su virtuve interjerą, galite išbandyti klaidingų lubų idėją, nes tai suteikia galimybę pataisyti įvairių tipų žibintus. Be to, daugeliu atvejų pastebima, kad salės fono spalva atitinka virtuvės fono spalvą.

5. Šalies virtuvės salės dizainas:

Šalies virtuvės dizainas

Atvira kaimo virtuvė su tinkamu interjero dekoru gali stilizuoti jūsų namus ir išryškinti tikrąjį namo potencialą. Jei norite būti drąsūs, taip pat galite kontrastuoti virtuvės foną su ryškia spalva ir paryškinti savo virtuvę. Šalies išvaizda yra labai madinga ir maloni daugumai žmonių.

6. Padalintos virtuvės salės dizainas:

Padalintas virtuvės dizainas

Jei norite pabrėžti savo virtuvę ir visą jos unikalumą, tuomet taip pat galite pasirinkti kontrastingą spalvą, kuri gerai dera. Kita puiki idėja yra pastatyti spintelę kaip daliklį, kad būtų atskirtos dvi erdvės. Tinkamų kėdžių, baro kėdžių, sofų pasirinkimas padeda išryškinti namų interjero dekorą.

7. Baltos salės virtuvės dizainas:

Baltos salės virtuvės dizainas

Balta spalva atveria erdvę ir atrodo šviesesnė. Norėdami suderinti, pasirinkite dizainą, kuriame yra balta ir pilka. Jei jūsų virtuvėje yra daug atvirų lentynų, o ne spintelių, laikykite stalo įrankius ir stilingai juos puikuokite. Taip pat galite nusipirkti stalo įrankių, kurie atitiks jūsų dekoro spalvą, ir jais pasipuikuoti, o tai suteiks jūsų namams ir virtuvei įmantresnę išvaizdą.

8. Modulinės salės virtuvės dizainas:

Modulinės salės virtuvės dizainas

Ši atvira modulinė salės virtuvė yra dar vienas puikus pasirinkimas. Pasirinkite salę į virtuvės zoną, kad pokalbiai galėtų tęstis dirbant virtuvėje. Tinkamai apšvietus virtuvę, galima lengvai pasiekti tikrąjį namo pumpurą.

9. Mažų butų atviros virtuvės salės dizainas:

Mažų butų atviros virtuvės dizainas

Atvira virtuvė gali apšviesti erdvę ir padaryti mažesnį plotą didesnį. Atviros virtuvės dažniausiai randamos šiuolaikiniuose namuose, siekiant stilizuoti ir pridėti šiuolaikišką bei modernizuotą išvaizdą. Jūs galite pridėti visus būtinus daiktus mažoje plokščioje prieškambario virtuvėje.

Salės virtuvės dizainą galima padaryti stilingą pasirinkus tokius dalykus kaip šalis, modulinis ir tt Iš aukščiau pateikto sąrašo išsirinkite geriausią pagal savo naują namų išdėstymą.