Kai persikeliate į butą, viskas, ko norite, yra papuošti butą pagal savo poreikius. Sukurkite stilių taip, kaip jums patinka, pridėkite keletą posūkių, kad sukurtumėte tai, kas jus tenkina, ramina. Papuošti ir sukurti vietą pagal savo patogumą atrodo tik geresnė vieta apsistoti. Dabar gali būti daug geriausių įvairių kambarių butų salių dizaino, nuo pigių iki brangių, jūs gaunate įvairių idėjų, kaip papuošti savo butą. Na, kai kurie iš jų yra išvardyti žemiau.

Geriausi butų salių dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 9 paprasti ir modernūs įvairių modelių butų salių dizainai su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Knygų lentynų salės dizainas butui:

butų salių dizainas

Na, jei jums patinka knygos ir norite su jomis praleisti laisvalaikį, tai yra geriausias būdas išlaikyti kibirkštį. Erdvė tinkamai padalinta knygoms ir baldams. Geriausias būdas atsipalaiduoti su ilga knygų lentyna netoliese, nes knygų lentyna neužima vertikalios erdvės, o knygų lentynos gale galite pasiimti keletą trumpų dailių dekoratyvinių daiktų.

2. Kompaktiškas salės dizainas butui:

Kompaktiškas salės dizainas

Jei jūsų stilius yra paprastas, šis susitarimas jums bus geriausias. Salės apdaila labai paprasta, blaivi ir tvarkinga. Įdėję tik tuos dalykus, kurie, jūsų manymu, yra svarbūs, jūs vis tiek galite suteikti kambariui elegantišką išvaizdą. Jei norite, kad valgomasis stalas būtų jūsų salėje, galite jį pastatyti ir savo salėje. Laikykite jį atskirai nuo savo salės išdėstymo. Tokiu būdu bus lengva perkelti kavos pokalbį į pietus/vakarienę.

3. Kūrybinis sienų salės dizainas butui:

Kūrybinis sienų salės dizainas

Jei esate menininkas, jūs tiesiog nebūsite patenkinti buto struktūra. Štai ką galite padaryti su savo sale. Yra daug dalykų, kuriuos galite pabandyti padaryti savo sieną kūrybingą. Galite pakabinti įvairių tipų veidrodžius ant sienos, jei esate veidrodžių gerbėjas arba galite pakabinti paveikslėlius, plakatus, paveikslus ir net meno kūrinius. Taip galėsite išlaikyti paprastus baldus ir papuošti sieną.

4. Paprastas salės dizainas butui:

Paprastas salės dizainas

Jei esate paprastas žmogus ir nemėgstate naujų daiktų, galite tai padaryti paprastai. Ir jei turite ilgą langą, kad atrodytų tobulai, tuomet galite taip sutvarkyti savo salę. Tai paprastas ir tvarkingas išdėstymas, suteikiantis jums komfortą ir gražų vaizdą į gamtą. Be to, išlaikydami paprastus baldus, galite turėti paprastą ir blaivią butą.

5. Butų laiptų salės dizainas:

Laiptų salės dizainas

Jei turite butą, kurio laiptai kyla iš jūsų salės, tuomet savo butą sutvarkytumėte taip. Tai puikus būdas išdėstyti sėdimąsias vietas prie sienos, nes nieko kito negalite padaryti. Dar vienas dalykas, kurį galite padaryti, yra pakabinti paveikslus ar veidrodį prie sienos. Šis išdėstymas suteikia jums salę šiuolaikišką išvaizdą, nes ji nebeatrodo tik salė.

6. Šiuolaikinis Tapetai Butų salės dizainas:

Šiuolaikinis tapetų salės dizainas

Jei jums patinka nauji apdailos stiliai, rinkitės kažką panašaus. Šio dizaino salė yra padengta tapetais ir moderniais baldais. Tapetai, be salės stiliaus, suteikia sodrią išvaizdą, taip pat taupo salės dažymo išlaidas.

7. Tradicinis salės dizainas bute:

Tradicinis salės dizainas

Jei jums patinka tradicinis gyvenimo būdas, šis dizainas jums būtų malonus. Galite apsupti savo salę tradiciniais daiktais ir vis tiek atrodyti elegantiškai. Palietę tradicinius elementus, galite pasirinkti rodyti viską, kas jums patinka.

8. Šiuolaikinis salės dizainas butui:

Šiuolaikinis salės dizainas

Jei jūsų salėje yra maža erdvė, rinkitės kažką panašaus. Naudodami kompaktiškus baldus, jūs vis tiek galite padaryti savo salę gražią ir elegantišką tuo pačiu metu. Taip pat galite pasigaminti šviesių užuolaidų ir kilimų

9. Kompaktiškas medinės salės dizainas butams:

Kompaktiškas medinės salės dizainas

Jei esate didelis medinių darbų gerbėjas, šis susitarimas bus pasirinktas. Salė atrodo labai tvarkinga ir tvarkinga su nedideliu kiekiu medienos. Medinės spintelės prideda jūsų salės klasę, jei jos tinkamai išdėstytos. Tada galite nuspręsti, ką norite išsaugoti. Kai kurie dalykai ekranui ar kiti pramogoms. Bet kokiu atveju jis atrodo elegantiškas ir turtingas.

Jei neturite idėjų, kaip papuošti savo sales butuose, galite išbandyti kai kuriuos iš jų. Su elementais, atitinkančiais jūsų salės erdvę ir struktūrą, galite gražiai dekoruoti salę. Be to, turėdami daug daugiau idėjų, galite papuošti savo salę taip, kaip jums patinka.