Salės apšvietimas yra būtinas jūsų namų priedas. Tai taip pat gali būti stilinga naudojant kelių tipų dizainus, kuriuos šiandien galima įsigyti rinkoje. Jei jūsų dekoras atrodo tradiciškai, taip pat galima įsigyti cilindrų ir stiklo „Jhoomar“ apšvietimo variantų. Salės apšvietimo dizainas suteikia jūsų dekorui nuostabią išvaizdą ir suteikia didingą jausmą.

Nors jiems reikalinga priežiūra ir sunku nuvalyti didelius apšvietimus, galutinė jūsų namų perspektyva yra amžina. Jie dažniausiai pagaminti iš stiklo ir tarnauja ilgesnį laiką.

Šiuolaikinės salės apšvietimo idėjos Indijoje:

Raskime čia 9 paprastus ir geriausius salės apšvietimo dizainus, kurie suteiks didžiulį apšvietimą salėje naktį.

1. Salės apšvietimo dizainas:

9 geriausi prieškambario lubų žibintai - salės apšvietimo dizainas

Jei salės lubose yra klaidingos lubos, tuomet galima naudoti mažus LED žibintus su stilizuotais deriniais. Pakabinamų lubų kraštą galima apšviesti mažomis LED lemputėmis. Šiuo atveju gali būti naudojamos įvairių spalvų lempos.

2. Lubų žibintai koridoriuose:

Top 9 gražūs prieškambario lubų žibintai - lubų šviestuvai koridoriuose

Tokiu atveju būtinas tinkamas žibintų išdėstymas, jei jis būtų perpildytas arba apleistas. Jei jums patinka meno kūriniai, galite paryškinti savo kūrinį koridoriuje ir pastatyti mažus žibintus aukščiau, kad pridėtumėte teatro efekto.

3. Mažas koridoriaus apšvietimas:

9 geriausi prieškambario lubų žibintai - nedideli prieškambario apšvietimai

Kalbant apie mažą apšvietimą, mažos rankų darbo lempos, atitinkančios ar priešingos prieškambario fono spalvai, gali būti montuojamos nuo lubų stilizuotų virvių pagalba. Kai kuriuose namuose, kurie mėgsta tai išlaikyti, natūralūs nedideli stoglangiai yra gaminami vienodais intervalais, kad natūrali saulės šviesa patektų ir palengvintų kelią. Nors šis metodas labai taupo energiją ir yra ekonomiškas, jis negali būti naudojamas naktį. Kadangi lubos yra išnaudotos, tokiu atveju kojų žibintai gali būti išdėstyti linijine tvarka.

4. „Confetti Cube Hall“ apšvietimo dizainas:

9 geriausi prieškambario lubų žibintai - „Confetti“ kubo apšvietimas

Tai puikus salės apšvietimo dizainas salės apšvietimo idėjose, nes jis apima gražius atspalvių apdirbimus. Dizainas skamba koridoriuje, kai jis yra apšviestas. Taip gaunamas puikus meno dizaino demonstravimas. Pasirinkite tai, kad gautumėte puikų efektą.

5. Prieškambario šviestuvai:

9 geriausi prieškambario lubų žibintai - prieškambario šviestuvai

Prieškambario dekoravimui gali būti įvairių idėjų. Jei erdvė yra maža, o centre nėra apšvietimo, tada į pagalbą ateina maži žibintai. Ant lubų galima montuoti nedidelius linijinius LED žibintų modelius, kad būtų paprasta, bet stilizuota išvaizda.

6. „Vanity Mirror Hall“ apšvietimo dizainas:

9 geriausi prieškambario lubų žibintai - veidrodinis salės apšvietimas

Pagrindinis žibintų darbas yra subalansuotas apšvietimas, sumažinant tamsius kambarių ir koridorių kampus. Yra daug būdų, kaip prieškambario šviestuvus galima montuoti ant lubų. Vienas iš būdų gali būti tiesinis žibintų montavimas, paliekant lygias tarpus tarp jų. Ši tuštybės veidrodžio idėja yra tiesiog puiki.

7. „Globe Light“ atspalviai:

9 geriausi prieškambario lubų žibintai - šviesūs „Globe“ atspalviai

Šie nuostabūs gaublio atspalviai puikiai tinka salės erdvėje ar net prieškambaryje. Galite sukurti vieną gaublio atspalvį arba įdėti kelis iš jų, kad sukurtumėte gražų efektą. Žemės rutuliai paprastai yra baltos spalvos, tačiau juos taip pat galima užtemdyti.

8. Beržo salės apšvietimo dizainas:

9 geriausi prieškambario lubų žibintai - beržo salės apšvietimas

Beržas yra labai lengva medžiaga, kuri puikiai tinka salėje. Šis atspalvis pagamintas moderniai ir puikiai išryškina medžiagą. Taip pat gana lengva valyti. Šviesesnėje pusėje jie yra ekonomiški ir ekonomiški kišenėje.

9. Šakų salės apšvietimo dizainas:

Top 9 gražūs prieškambario lubų žibintai - šakos šviesos dizainas

Pažvelkite į šį grožį. Iš šakos ar medžio dalies padaromas šviestuvas. Tai daro labai elegantišką pareiškimą jūsų salėje ar koridoriuje. Tai neprideda klasės ir rafinuotumo, tačiau taip pat yra ekonomiška.

Salės apšvietimas yra labai reikalingas jūsų namų aksesuaras. Pasirinkite iš šių variantų, pavyzdžiui, šakų apšvietimą, konfeti kubą, tuštybę ir pan., Kad naktį gerai atrodytumėte savo salėje.