Salon için TV ünitesi tasarımları herhangi bir ev için hayati öneme sahiptir ve eğlence sistemini şık bir şekilde en iyi şekilde sergilemek oldukça zordur. Ailenizin ihtiyaçlarına uygun ve evinizin dekoruna ve renk düzenine uygun doğru türde eğlence duvarını bulmak, göz kamaştırıcı olmaması gerektiği için çok önemlidir. Değerli eğlence aksesuarlarını ve gadget’larını saklamak ve sergilemek için en iyi TV salonu tasarımlarından bazıları için aşağı kaydırın ve bu kapsamlı makaleye göz atın..

Son Tv Salonu Tasarımları

Salon İçin En İyi TV Ünitesi Tasarımları:

İşte resimli salon için sade ve modern 10 tv ünitesi tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Salon TV İç Tasarımı:

Salon Tv İç Tasarım

Burada eğlence/TV odasına temiz ve düzenli bir görünüm sunan ahşap bir dolap koleksiyonu görüyoruz. Açık raflara sahip soluk tonlu ahşap ünite, akıllı ve akıllı saklama ve görüntüleme seçenekleri sunarken, ortada televizyonu yerleştirmek için geniş bir alana sahiptir. Bu salon, salon için bu basit TV ünitesi tasarımının yüksek işlevselliğini vurgulayan yüksek kaliteli pirinç tavan lambalarına sahip iyi aydınlatılmış bir odadır ve aynı zamanda odanın estetik açıdan harika görünmesini sağlar.!

2.  Salonda TV Sehpası Tasarımı:

Salon Tv Sehpası Tasarımı

Soyut ve geometri temalı tasarımı ile salon için en iyi modern TV ünitesi tasarımlarından biridir. Dolapta, TV aksesuarlarıyla birlikte yalnızca merak ve kitapların saklanmasına yardımcı olmayan açık raflar bulunur. Dolabın tasarımı modaya uygun ve ortada televizyon için yeterli alana sahip. Rahat görüş yüksekliğindedir. Ünite alçak bir yüksekliktedir ve alçak oturma düzenine sahip bir salon için idealdir..

3. Salon TV Arka Plan Tasarımı:

Salon Tv Arka Plan Tasarımı

Burada, duvara monte televizyonu ve karmaşık tasarımlarla beyaz dolabı tamamlayan ve eşleştiren, arkasındaki duvardaki güzel metalik duvar kağıdının sağladığı salon tv dekorasyonunu görüyoruz. Dolabın üstünde yeterli saklama alanı vardır. Tasarım zariftir ve oturma odasının dekoruna muhteşem bir görünüm verir ve siyah, gümüş ve beyazın zıt renkleri odanın görsel güzelliğine katkıda bulunur..

4. Salon İçin TV Kabini Tasarımları:

Salon İçin Tv Dolabı Tasarımları

Bu ünite, yeterli teşhir ve depolama seçenekleri sağlamak için açık ve kapalı duvara monte raflara sahip çağdaş bir tasarıma sahip oturma odası için çok işlevli bir raftır. Ahşap bir dolabın üzerinde duran televizyonu ve raflarda sergilenen şarap bardakları ve şişeleri görüyoruz. Ahşap kabinde ayrıca, erişimi kolay TV gereçleri için kabinde açık raflar bulunur. Bu ev salonu TV tasarımı, odanın düzenine uyuyor ve ona düzenli ve düzenli bir görünüm kazandırıyor..

5. Salon İçin TV Raf Tasarımları:

Salon Tv Rafı Tasarımları

Bu ev salonu TV tasarımı, dekoratif aksesuarlar sergilemek için harika bir ev tasarımı olarak en iyi sonucu veren net çizgilerle yapılmış, güzel hazırlanmış şık ve çağdaş bir ünitedir. Burada dolap, oyun konsollarınız ve diğer medyalarınız için yeterli depolama alanı sağlayan akıllı ve şık raf seçeneklerinden oluşur. Bu, bir aile için ideal olan ve küçük bir salon için uygun olan çok yönlü bir eğlence ünitesidir..

6.  Salon İçin TV Dolabı Tasarımları:

Salon Tv Dolap Tasarımları

Burada, pürüzsüz bir kaplamaya sahip saklama dolaplarından oluşan özelliklere sahip, pürüzsüz iki tonlu ahşap bir dolap şeklinde bir salon odası TV minimalist tasarımı görüyoruz. Benzersiz şekilde tasarlanmış açık raflar, tüm ünitenin şık görünmesini sağlar ve günlük ihtiyaçlarınız için fazlasıyla yeterli depolama alanı sunar. Ahşap panelin aksine sarı ve siyahın renk kombinasyonu ve dekoratif aksesuarlar ve televizyon zemini bu oturma odasını estetik açıdan güzel kılıyor..

7. LED TV Salonu Tasarımları:

Led Tv Salonu Tasarımları

Burada, ailenizle en sevdiğiniz video oyunlarını oynayarak veya TV izleyerek kaliteli zaman geçirmek için mükemmel bir merkez olarak en iyi şekilde çalışan harika bir tasarım görüyoruz. Bu düzenli beyaz ve kahverengi lake çok fonksiyonlu LED TV ünitesi, yaşadığınız evinize harika bir görünüm kazandırır ve rahat oturma düzenleri ile güzel bir uyum yaratır. Tarzlanmış raflar inanılmaz ve küçük salonlar için bu TV ünitesi tasarımına eklektik bir his veriyor..

8. Depolu Salon TV Ünitesi Tasarımı:

Depolu Salon Tv Ünitesi Tasarımı

Bu, oturma odası için ihtiyaç duyulan tüm depolama ve işlevselliği sağlayan ideal bir eğlence alanıdır. Bu tasarım, tüm birimin güzelliğini etkilemeden tüm ses/görüntü ekipmanlarını gizlice saklamanıza izin veren harika bir konsepttir. Burada salondaki TV sehpası tasarımı bir tarz ifade ediyor ve aynı zamanda tüm depolama ihtiyaçlarınız için pratik bir çözüm sunuyor. Sadece iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda merdivenlerin yanında holün bir tarafına rahatça sığarak yerden tasarruf sağlar..

9. TV Salonu Mobilya Tasarımı:

Tv Salonu Mobilya Tasarımı

Burada salonda mükemmel boyutta bir TV sehpası tasarımı görüyoruz ve bu oturma odasının ayrılmaz bir parçası. Bu dolabın tasarımı basittir, ancak temiz bir görünümle önemli görünmektedir ve birden fazla aksesuar ve dekoratif sergi için açık raflara sahiptir. Ünite, tüm eğlence ihtiyaçlarınız ve göze hoş görünmeyen kablolar için kapalı dolaplar şeklinde bol miktarda depolama alanı sağlar. Beyaz ve ahşap sunmica TV dolabının sadeliğinin zarif görünebileceğini ve evinizin dekoruna ne kadar uyum sağlayabileceğini görüyoruz..

10. Salon TV Dekorasyonu:

Salon Tv Dekorasyonu

Bu, salon için en iyi TV ünitesi tasarımlarından biridir ve mekana uyum sağlar ve bu oturma odasının iç rengi ve tasarımı ile mükemmel uyum sağlar. Çoğu insan, yerden tasarruf etmek için duvara monte TV dolabı seçeneğini tercih eder ve yeterli depolama olanakları sağlayan dolapları tercih eder. Burada dekoratif aksesuarların, güzel çanak çömlek ve porselen eşyaların sergilenmesine yardımcı olan açık raflı beyaz bir TV dolabı görüyoruz. Tamamen beyaz dolap, mobilyalara ve odanın dekoruna güzel bir şekilde uyum sağlar..

Ev konforun, sevginin başlangıç ​​noktasıdır ve hiçbir şey, çokça zaman geçirdiğiniz oturma odanızı özel hissettirecek bir tasarım seçmekten daha önemli değildir. Bunun gerçekleşmesi için doğru bir eğlence ünitesi seçimi hayati önem taşır. Bu yazıda detaylandırılan salon için en yeni TV ünitesi tasarımlarını kullanarak evinizin iç rengi ve tasarımı ile uyum sağlayan ve zevkinizi yansıtan bir TV medya ünitesi edinin..