Asma tavan, iç mekanlarınızın önemli bir unsurudur ve gözlerinizi memnun etmekten çok daha fazlasını sunar! Misafirleriniz üzerinde ilk izlenimi bırakmak istiyorsanız, Hall için benzersiz bir Pop tasarımı seçmek harika bir fikir! Plaster of Paris sadece ekonomik olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer asma tavan türlerine kıyasla çok yönlüdür..

2020'de Salon İçin Son Pop Tasarımları

Diğer bir deyişle, dayanıklı ve aynı zamanda bakım gerektirmeyen şık bir tavan arıyorsanız, PoP en iyi seçeneğinizdir! Bu yazıda, Salon veya ön oda için en son Pop tavan tasarımlarından bazılarına odaklanacağız..

Hindistan’da Salon İçin En İyi POP Tasarımları:

Aşağıda, ilham almak için resimlerle Hall için basit ve en yeni Pop Tasarımlarından bazıları listelenmiştir..

1. Salon için Artı Eksi Pop Tavan Tasarımı:

Salon için Artı Eksi Pop Tavan Tasarımı

Tavanların sadece beyaz yapılması gerektiğini kim söylüyor? İç mekanlarınızın güzelliğini artırabilecek Hall için bu Pop tasarımına bir göz atın. Tavan duvarınızın yüzeyini düzleştirerek bu fikri yeniden oluşturabilir ve Pop macunu kullanarak bir artı, eksi desen tasarlayabilirsiniz. Bir drama ipucu eklemek için köşelerdeki desenlerle oynayabilirsiniz. Alanınızı aydınlatmak için kontrast renkleri kullanın!

2. Salon İçin Pop İç Tasarım:

Salon İçin Pop İç Tasarım

Bu, gömme bir desene sahip minimal yapılmış bir salon Pop Tavandır. Odanın orta kısmı, çevresinden daha yüksek tutulmuştur. Boş bırakmak yerine bu tasarım öğelerini ve hatta LED aydınlatma armatürlerini ekleyebilirsiniz. Tepsinin kenarlarına bazı gizli ışıklar eklemek, geceleri farklı ışık efektleri oluşturabilir..

3. 2 Fanlı Salon İçin Pop Tavan:

2 Fanlı Salon İçin Pop Tavan

Hall için bu modern PoP tasarımı, uzun, dikdörtgen şekilli bir odayı dekore etmenin mükemmel bir yoludur. Bu çarpıcı güzel deseni oluşturmak için bir dizi tasarımın nasıl iyi bir şekilde entegre edildiğine dikkat edin. Tavanın ortasında, yerleşimin geri kalanıyla neredeyse karışmış gibi görünen iki küçük fanı tutmak için bir girinti yaratıldı..

4. Salon İçin Sanatsal PoP Tavan Sınırı:

Salon İçin Sanatsal Pop Tavan Sınırı

Hall için gösterişli bir şekilde yapılmış bu Pop bordür, iç mekanlarınıza zengin bir dokunuş katar. Tüm alanı elemanlarla doldurmak yerine, tavanın çevresine dar bir sınır yapıştırılır. Bu parçayı öne çıkarmanın en iyi yolu, taç pervazları da dahil olmak üzere çevreyi beyaz tutmaktır. Minimal ama güzel bir salon odası alanı için gitmek istiyorsanız bu fikri deneyin.!

5. Salon İçin Ahşap Pop Yanlış Tavan Tasarımı:

Salon İçin Ahşap Pop Tavan Tasarımı

Wood ile Pop’u birleştirmek, oturma odanıza sıcaklık ve rahatlık katmanın kesin bir yoludur. Tek bir baskın öğe kullanmak yerine, sofistike bir görünüm için bunları bu desende eşleştirebilirsiniz. Orta kısmı Pop’ta tutun ve ahşap panellerle çevreleyin. Bazı LED ışıklar eklemek, bu alanı tüm evde en sevdiğiniz noktaya dönüştürebilir.!

6. Dikdörtgen Salon İçin Pop Tavan Tasarımı:

Dikdörtgen Salon İçin Pop Tavan Tasarımı

Dikdörtgen salon için bu muhteşem Pop Tavan, odaya yepyeni bir boyut katıyor. Asma tavan, oturma alanınızı ve gerçek yaşam alanınızı tanımlar. Orta kısım, özel bir efekt için büyük görünümlü bir avizeyi askıya almak için kullanılabilir. Bu aynı zamanda kabloları gizlemenin ve ayrıca odaya ortam aydınlatması eklemenin akıllıca bir yoludur..

7. Kare Şekilli Salon İçin Pop Tavan Tasarımı:

Kare Şekilli Salon İçin Pop Tavan Tasarımı

Kompakt boyutlu bir oda için ağır bir asma tavan tasarımı seçmek, odanın daha da sıkışık görünmesine neden olabilir. Bunu ele almanın en iyi yolu, minimal düzeyde yapılmış bir Pop tasarımı seçmektir. Kare şeklindeki tavan, ortada asılı bir parça ile gömme bir desene sahiptir. Tasarımı vurgulamak ve şaşırtıcı derecede zarif bir görünüm kazandırmak için koyu ahşap paneller eklenmiştir.!

8. Salon İçin Geleneksel POP Tavan Tasarımı:

Salon İçin Geleneksel Pop Tavan Tasarımı

Odanızı örtmenin basit bir yolunu arıyorsanız, Salon için en iyi POP Tavan tasarımı burada. Merkezde güzel bir aydınlatma ile tavandaki düzgün bir şekilde yapılmış kareli çerçeveler, mütevazı alanınızı krallara uygun büyük bir oturma odasına dönüştürebilir! Odayı aydınlatmak ve bir glam faktörü eklemek için basit bir asılı lambaya gidebilirsiniz.!

9. Modern Alçı Salonu Pop Tasarımı:

Modern Alçı Salonu Pop Tasarımı

Salonlar için POP tavan tasarımlarında kullanılan alçı levhalar son dönemlerin en popüler tercihi. Hafiftirler ve tasarımın şeklini şekillendirmeleri kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, Plaster of Paris kullanarak temel çatınızı bitirmek. İstediğiniz şekil ve boyutlarda kesilmiş alçı levhaları kullanın ve bunları çatıdan asın. Dramatik bir ortam yaratmak için bu levhaların üzerine gizli aydınlatma armatürleri yerleştirin.

10. Pop ile Çağdaş Salon Tasarımı:

Pop ile Çağdaş Salon Tasarımı

Küçük bir salonunuz varsa ve Salonunuzu minimum bütçeyle tasarlamak istiyorsanız, o zaman bu tasarıma gidin. Küçük salon için çağdaş POP tavan tasarımı, daha geniş bir alan yanılsaması verebilir ve şık görünmesini sağlayabilir. Tek bir renk ve bir miktar beyaz boya kullanmak harika bir görünüm verecektir. Spot ışıklarının mükemmel yerleşimi odaya asil bir dokunuş katar.

11. Salon İçin Renkli POP Yanlış Tavan Tasarımı:

Salon İçin Renkli Pop Yanlış Tavan Tasarımı

İnsanlar Salonları için bazı benzersiz tasarımlar denemeyi severler. Daha yaratıcı olmayı tercih ederler, bu nedenle Hall için POP tasarımları basit ama olağanüstü fikirlerle inanılmaz hale getirilebilir. Renkleri kullanarak Pop materyalinin sade beyaz arka planına karşı parlak renklerle oynamak ve Salon’a ilginç bir karakter getireceğinden emin olabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey, hile yapmak için çeşitli şekillerde renkli alçıpanlardır.!

12. Salon İçin Basit POP Tavan Tasarımı:

Salon İçin Basit Pop Tavan Tasarımı

Beyaz ve Mor gibi çarpıcı bir rengin bir kombinasyonunu kullanan bir salon için basit bir POP tasarımı. Taban çatısını sade Pop tasarımda tutabilir ve yerden çatıya Alçıpan ekleyebilirsiniz. Teşhir ünitesi, döşeme ve hatta aksesuarlar gibi diğer unsurları aynı renk temasında tutmak görsel çekiciliği artırabilir.!

13. Lüks Aydınlatmalı Salon Odasında POP Tasarımı:

Olympus Dijital Fotoğraf Makinesi

Salon için bu POP tasarımı metalik renkle yapılmıştır ve aydınlatma, mekanlarında biraz bling sevenler için mükemmeldir. Parlak alçıpan, arka plandaki parlak, parlak LED ışıkları mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu etkileyici tasarımın kopyalanması oldukça kolaydır ve cep dostu bir maliyetle gelir.

14. Dekoratif Tavan POP Tasarımı Küçük Salon:

Dekoratif Tavan Pop Tasarım Küçük Salon

Kumaş ve PoP kombinasyonunu kullanan küçük salon için çarpıcı bir Tavan tasarımı. Merkezi kubbe tavan, mütevazı alanınıza saray benzeri bir görünüm kazandırmak için kalın kumaşla dekore edilmiştir. Bu tasarımı tamamlamanın en iyi yolu, oda için tasarlanmış uyumlu mobilyalar almaktır. Ayrıca, özel efektler için bir aydınlatma sistemini askıya almak için tavanın odak noktasını kullanın..

15. Fanlı Salon İçin POP Yanlış Tavan Tasarımı:

Fanlı Salon İçin Pop Yanlış Tavan Tasarımı

İşte, odanın iç temasına ve boyutuna göre kolayca özelleştirilebilen, Salon için bir başka yeni POP Yanlış Tavan Tasarımı. Temel PoP çatısı, merkezde çift tonlu Alçı Karelerle süslenmiştir. Daha önce hiç görülmemiş benzersiz şekiller oluşturmak için bunları farklı şekillerde düzenleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda çirkin fan tutucuları ve harici kabloları örtmenin akıllıca bir yoludur..

16. Minik Oturma Odası İçin POP Yanlış Tavan Tasarımı:

Minik Oturma Odası İçin Pop Yanlış Tavan Tasarımı

Salon için bu POP sahte tasarımı, küçük boyutlu, dairesel odalar için uygundur. Çatıda önceden yapılmış bir Pop öğesi seçebilir veya bu eşmerkezli daire tasarımını deneyebilirsiniz. Bu sadece odaya dokusal bir etki katmakla kalmaz, aynı zamanda genel estetik çekiciliği de arttırır. Benzer bir döşemeye gidin ve zıt bir görünüm için kutu şeklinde birkaç mobilya parçası koyun..

17. Büyük Salon İçin POP Tavan Tasarımı:

Büyük Salon İçin Pop Tavan Tasarımı

Salon için Pop Design tavan arayanlar için bu yenilikçi tasarım mükemmel bir seçenek olabilir. Beyaz ve gri renklerin kombinasyonu modern ve şık bir görünüm sağlar. Pürüzsüz, parlak doku aynı zamanda odaya klas bir his verir. Sadece bu da değil, aynı zamanda bu tasarım, her alanda farklı konseptler kullanarak daha büyük bir salonu kişisel alanlara bölmenize de olanak tanır..

18. Salon Çatısı İçin POP Tasarımı:

Salon Çatısı İçin Pop Tasarım

Bir odanın köşelerini zarif alanlara dönüştüren salon için bu Pop iç tasarımına göz atın. Siyah ve krem ​​renkleri ve ışıklar odaya harika bir görünüm kazandırıyor. Tavanın uçları boyunca alçı levhalar eklenir ve Wow faktörünü getirmek için sızdırmaz aydınlatma armatürleri monte edilir. Bu fikri dokulu yan duvarlarla birleştirmek ziyaretçileriniz üzerinde kalıcı bir izlenim bırakabilir..

19. Salon İçin En Son POP Tasarımı:

Salon İçin Son Pop Tasarımı

Bu yıl trend çizelgelerini yöneten oturma odası için bu POP tavan tasarımına bir göz atın. Sinirli desen çekici görünüyor ve eve hoş bir iç stil dokunuşu getiriyor. Buradaki fikir, odaya rahat ve sıcak bir his vermek için tavanı zeminle harmanlamaktır. Daha iyi görsel efektler için kenarlara küçük LED aydınlatma armatürleri eklediğinizden emin olun..

20. Salon İçin Sanatsal POP Tavan Tasarımı:

Salon İçin Sanatsal Pop Tavan Tasarımı

Salon için bu Artistik POP asma tavan tasarımları, önceden döküm Pop disklerle yapılmıştır. Onları düz beyaz tutmak yerine, bazı metalik boyalarla onlara antika bir dokunuş verebilirsiniz. Hazır olduğunda, onları tavanınızın ortasına sabitleyin ve misafirlerinizi suskun bırakmak için Victoria temalı avizeleri askıya alın.!

Bunlar Hindistan’daki Hall için en iyi ve en yeni Pop Tasarımlarından bazıları. Daha fazla seçenek keşfetmek istiyorsanız, yerel bir iç mimarla iletişime geçin ve benzersiz gereksinimlerinizi tartışın. Gelecekte sorun yaşamamak için bütçeniz ve tasarımın bakım yönleri hakkında konuşmayı unutmayın..