Indiškas drabužis yra patinkantis pasirinkimas kiekvienai merginai, o „Salwar“ kostiumai yra vienas iš jų. Pradedant nuo kasdienių ir baigiant vakarėliais, pristatėme 9 populiariausius šių dienų „Salwar“ kostiumus, kuriuos galima įsigyti pilkos spalvos. Jūs tikrai patiksite visiems.

Stilingi ir patrauklūs pilki „Salwar“ kostiumai moterims madoje:

Pažvelkime į 9 geriausius pilkų „Salwar“ kostiumų dizainus moterims.

1. Blizgus pilkas Salwar kostiumas:

Blizgus pilkas Salwar kostiumas

Pilki „Salwar“ kostiumai yra blizganti išvaizda, puošni kartu su jūsų etniniais kulnais. Pilno ilgio rankovės ir tinklinė dupatta papildo patrauklią kostiumo išvaizdą ir suteiks jums visą dėmesį minioje.

2. „Anarkali Grey Salwar“ kostiumas:

„Anarkali Grey Salwar“ kostiumas

Nuostabus salwar kostiumas yra tobulas drabužis jums. Unikalaus „anarkali“ dizaino ir išplėstinio kostiumo su auksiniu raštu ant antakali kostiumas yra gražus dėvėti vakarėliams ir tikrai patrauks visų akis.

3. Zari tipo pilkas Salwar kostiumas:

Zari tipo pilkas Salwar kostiumas

Kostiumas yra geras pasirinkimas jūsų musulmonų vestuvėms dėl dizaino ir atliekamo darbo. Ant kostiumo sienų yra zari, o ant kaklo – auksinis dizainas. „Dupatta“ taip pat atlieka daug dizaino darbų, kaip ir kostiumas. Taigi nusipirkite jį savo vakarėliams.

4. Medvilnės pilka Salwar Kameez:

Medvilnės pilka Salwar Kameez

Medvilninis salwar kameez su oranžiniais kraštais ir rausvomis gėlėmis yra geras etninis laisvalaikio drabužis jūsų biure ir kolegijoje. Neturėdamas ryškios išvaizdos, salwar kameez taip pat leistų atrodyti blaiviam ir madingam.

5. Madingas raudonas ir pilkas Salwar kostiumas:

Madingas raudonas ir pilkas Salwar kostiumas

Sunkiai suprojektuotas salwar kostiumas su juodu tinklu ir raudona spalva apačioje privalo atrodyti gražiai kiekvienai moteriai. Tvirtos spalvos ir pilka derinys suteikia geriausią išvaizdą, ir jūs turite tai nusipirkti dėl savo nuostabios išvaizdos susirinkime.

6. Gėlių atspaudas Pilkas Salwar Kameez:

Gėlių atspaudas Pilkas Salwar Kameez

Gėlių atspaudai yra šių dienų tendencija, ypač ši. Siuvamos gėlės ant kostiumo su siūlų gabalu atrodo gražiai. Krūtinės projektavimo darbai taip pat pagirtini. Puiki tradicinė apranga jūsų kasdienėms išvykoms, todėl nusipirkite tai.

7. Paprastas pilkas kostiumas su pasienio darbu:

Paprastas pilkas kostiumas su pasienio darbu

Su kostiumo kampinio pamušalo auksinėmis plačiomis kraštinėmis, likusi kameezo dalis yra pilkos spalvos, be jokio dizaino. Kartu su ja ryškiai geltona dupatta yra nemokama, o visas kostiumas tada atrodo blaiviai. Taigi nusipirkite tai dėl savo patrauklios ir paprastos išvaizdos.

8. Labai unikalus dizainas Salwar Kameez:

Labai unikalus dizainas Salwar Kameez

Svarbioms progoms jums visada reikia labai suprojektuoto salwar kameez, kuris jums tinka. „Kameez“ turi tiesų kirpimą su sunkiais auksiniais piešiniais ant kostiumo ir gerai suformuotą iškirptę. „Dupatta“ taip pat turi tą pačią tekstūrą, suteikiančią nuostabią išvaizdą. Suporuotas su gražiais papuošalais, galite pasirodyti geriausiai kitose vestuvėse, kuriose dalyvausite.

9. Spausdintas „Patiala Grey Salwar“ kostiumas:

Spausdintas „Patiala Grey Salwar“ kostiumas

„Palatial“ visada yra šauni mada, o šio kostiumo atspaudai papildo madą, kurios jums reikia šią vasarą. Medvilninis salwar kostiumas būtų puikus pasirinkimas dėvėti kiekvieną dieną. Taigi nusipirkite tai savo vasaros drabužiams.

Pilka spalva yra patraukli spalva, kurią reikia dėvėti, o tradiciniai drabužiai dar labiau padidintų grožį. Pasirinkite savo mėgstamus pilkos spalvos salwar kostiumus pagal savo pasirinkimą. Taigi, iš sąrašo išsirinkite sau geriausią.