Vaikai turi žavingą išvaizdą, kuri daro įspūdį visiems. Nekaltas amžius gali priversti žmones šypsotis veide. Švelnus mažų vaikų amžius taip pat turi būti ypatingas savo išvaizda. Nors mažos mergaitės turėtų apsirengti laisvai ir kaip lėlės, tačiau tradicinėmis progomis gražios mažos mergaitės atrodo nuostabiai su salwar kameez kostiumu.

Gražūs ir patrauklūs „Salwar Kameez“ dizainai vaikams Indijoje:

Čia yra 9 geriausi vaikų salwar kostiumai iš naujausios kolekcijos.

1. Spausdinti „Salwar“ kostiumai vaikams:

salwar kostiumai vaikams

Spausdinti medvilniniai salwar kameez kostiumai vaikams yra vienas iš geriausių variantų, kaip aprengti mažas mergaites tradiciniais drabužiais, neleidžiant jai jaustis apsirengusiai. Paprastas paprasto kurta salwar dygsnio dizainas gali priversti juos laisvai žaisti.

2. Trumpas viršus ir haremas Salwar Kameez Kids:

Trumpas viršutinis ir „Herumsalwar“ kostiumas vaikams

Vaikiški „Salwar“ kostiumai dažniausiai turėtų būti labai paprasti ir lengvai dėvimi vaikams. Trumpas kurtos marškinių stilius ir haremas salwarui gali priversti mažas mergaites atrodyti žavingai, taip pat ir indiškai apsirengus.

3. Vaikams Patiala Salwar kostiumas:

„Patiala salwar“ atrodo fantastiškai vaikų salwar kameez dizainuose. Dėl laisvo dygsnio dizaino jie gali laisvai bėgti žaisdami. Tradicinė išvaizda taip pat gali būti suteikta vaikų apsirengimui.

4. Vaikų Kurti Palazzo rinkinys:

Vaikų Kurti Palazzo rinkinys

Kurti ir rūmai su atitinkama dupata gali būti nuostabus vaikų salwar kostiumo dizainas. Mažų mergaičių mielas indiškas prisilietimas priverčia vieną burtą apakinti. Mielos merginos atrodo žavingai nešiodamos dupatą, todėl jos jaučiasi pakankamai jaunos, kad galėtų atrodyti gražiai.

5. „Double Flare Kid’s Salwar“ kostiumas:

„Double Flare“ vaiko „Salwar“ kostiumas

Kai kurie labai dizaineriai vaikai dėvi salwar kameez dizainą, buvo supažindinti su vaikų mada, kuri puikiai atrodo mažoms mergaitėms. Dviejų dalių kurta ir churidar salwar gali būti dizainerio suknelė, skirta dalyvauti tokiose funkcijose kaip santuokos ar Naujųjų metų šventės mažoms mergaitėms.

6. Ilgo vaiko Salwar kostiumas:

Ilgo vaiko Salwar kostiumas

Ilgi salwar kameez dizainai vaikams yra labai retai pasirenkami, nes mažoms mergaitėms tampa sunku žaisti. Tačiau dizaineris, turintis vaikams skirtą ilgą „kameez“ ir „palazzo salwar“, gali padaryti mažą angelą fantastiškai gražų.

7. Vaiko „Salwar“ kostiumas iki grindų ilgio:

Grindų ilgio vaikiškas „Salwar“ kostiumas

Grindų ilgio vaikai dėvi salwar kameez dizainą, taip pat yra dizainerio kostiumas, specialiai pasiūtas lankyti funkcijas ir šventes. Tinklinis audinys yra labai minkštas mažoms mergaitėms nešioti ir žaisti. Tinklas gali lengvai suplyšti. Tačiau žavinga išvaizda tokioje gražioje suknelėje priverčia mažąją mergaitę judėti pasigirti savo nauja apranga.

8. „Churidar Salwar“ kostiumas vaikams:

„Churidar Salwar“ kostiumas vaikams

Medvilniniai churidar anarkali salwar kostiumai vaikams gali atrodyti tiesiog nuostabiai mažoms mergaitėms. Kameezo lėlė, kaip skėtis, žavingai atrodo mažoms mergaitėms. Dėl churidar salwar jie geriausiai tinka lėlės kaip vaizdas.

9. Mielas „Frock“ stiliaus „Salwar“ kostiumas vaikams:

Mielas „Frock“ stiliaus „Salwar“ kostiumas vaikams

„Frock“ stiliaus salwar kameez taip pat yra vaikų salwar kostiumų dizainai, geriausiai atrodantys mėgstantiems salwar kameez vaikams. Jausmas prasideda nuo pačios viršutinės dalies, pradedant nuo krūtinės linijos. Laivynai daro lėlę panašią į išvaizdą, todėl mažos mergaitės atrodo gražiai.

Mažos mergaitės mėgsta atrodyti žavingai apsirengusios jaunų merginų drabužiais. Tai leidžia jiems jaustis laimingiems pasigirti kartu su draugais apie savo naują suknelę. Indiški padažai, ypač salwar kameez kostiumai, yra lengvai dėvimi mažų vaikų ir leidžia jiems jaustis laisvai žaidžiant. Indijos kultūros apranga taip pat suteikia žavingą jausmą stebint, kaip mažos mergaitės gražiai apsirengia Indijos salwar kameez kostiumais. Specialiai sukurti kostiumai su atliktais darbais, pavyzdžiui, siuvinėjimo darbai, dėvėti juostelės, blizgučiai, atrodo nuostabiai, o mažos mergaitės taip pat mėgsta klajoti.