Tarp daugelio veislių salwar kostiumai yra labiausiai mėgstami Indijos moterų drabužiai. Iš esmės trumpas salwar kostiumas turi trumpą salwar kameez ir dupatta. Su šiais trimis dalykais mūsų dizaineriai atrado šimtus veislių, kurios suteikia moteriškumo elegancijai. „Salwar“ kostiumas yra vienintelis drabužių tipas po saree, kuris laikomas tradiciniu drabužiu. Daugelį derinių variantų galima padaryti tik pridėjus nedidelį raštą. Mūsų mados ekspertai sukūrė įvairių stilių ir modelių.

Trumpi Salwar kostiumai moterims

Gražūs ir patrauklūs trumpi „Salwar“ kostiumai madingoms moterims:

Trumpai aprašyti kai kurie populiariausi trumpi salwar kameez dizainai ir modeliai.

1. Trumpas Punjabi Salwar Kameez:

Trumpas Punjabi Salwar Kameez

Puošniai atrodantis trumpas salvaras su pandžabų stiliaus „Patiala kameez“ atrodo puikiai. Tai suteikia tradicinę ir elegantišką išvaizdą. Šis rožinės ir žalios spalvos derinys su auksiniais siuvinėjimo darbais leidžia atrodyti stulbinančiai gražiai. Šis Pandžabo kilmės modelis dabar yra plačiai žinomas.

2. Trumpos striukės stilius Salwar Kameez:

Trumpi „Salwar“ kostiumai

Šis gražus ir stilingas oranžinės ir žalios spalvos trumpų striukių stiliaus salwar kameez atrodo nuostabiai vakarėliams ir funkcijoms. Dėl trumpos striukės su veidrodžiu ir siuvinėjimo darbais šis paprastas salwar kameez atrodo nepaprastai nuostabiai. Jūs netgi galite dėvėti su striuke arba be jos.

3. Paprastas trumpas Salwar Kameez:

Paprastas trumpas Salwar Kameez

Tai puikiai tinka salwar kameez modelis. Jame yra gerai priglundantis salwar su sandariai prigludusiu kameez, kuris suteikia padorų vaizdą. Jis gali būti naudojamas kaip kasdienis ir biuro drabužis. Tinkamai suprojektuotas, jis netgi gali suteikti oficialią išvaizdą.

4. Aukštas kaklas trumpas Salwar kostiumas:

Aukštas kaklas trumpas Salwar kostiumas

Šis salwar kostiumas turi modelį su aukštu kaklu. Tai suteikia unikalią išvaizdą. Jį labai patogu nešioti, jei jis tinkamai susiuvamas, ir nereikia nerimauti dėl savo dupatos, nes ji apima visą viršutinę kūno dalį. Tai dažniausiai teikiama pirmenybę oficialiose vietose, nes tai suteikia tinkamą kūno formą. Dažniausiai tinka moterims, turinčioms platesnę krūtinę.

5. „Dhoti Style Salwar“ kostiumas:

„Dhoti Style Salwar“ kostiumas

Tai unikalus trumpo salwar kostiumo stilius. Šis gražiai suprojektuotas moterų dhoti stiliaus salwar kostiumas suteikia etninę išvaizdą. Daugelis susijusių modelių yra sukurti atsižvelgiant į moterų pasirinkimą.

6. Vestuvių „Palazzo Short Salwar“ kostiumas:

Vestuvių „Palazzo“ kostiumas

Šis išskirtinai sukurtas mėlynos ir baltos spalvos „palazzo kameez“ derinys su trumpais marškiniais „Salwar“ atrodo nepakartojamai ir nuostabiai. Šie stiliai puikiai atrodo, jei einate į vakarėlį ar funkciją.

7. Trumpas Anarkalis su Salwar:

Trumpas Anarkalis su Salwar

Ši mini anarkalinė suknelė su griežtu pižamos modeliu yra labai mėgstama. Dauguma moterų nori dėvėti šį salwar kostiumo modelį, nes jis yra patogus ir suteikia elegantišką išvaizdą vakarėliuose ir net tradicinėmis progomis.

8. Salwar Kameez su trumpomis rankovėmis:

Salwar Kameez su trumpomis rankovėmis

Specialiai vasarai sukurtos šios medvilnės medžiagos salwar kameez short su trumpomis rankovėmis. Tai labai patogūs ir tiesiog madingi. Gražaus dizaino salwar kostiumą galima dėvėti bet kur, net jūsų namuose ar už jų ribų.

9. Dizainerio trumpas Salwar kostiumas:

Dizainerio trumpas Salwar kostiumas

Šis dizainerio trumpas viršutinis salwar kameez yra sukurtas taip, kad atrodytų puošniai ir dar nepakartojamai. Ši spalva ir raštas yra unikalus derinys. Jis turi trumpą salvarą su lygiagretaus stiliaus kelnaitėmis, todėl yra puikus derinys.

Indijos drabužių spinta yra galutinė madingų etninių drabužių, tokių kaip sarees, salwar kameez, lehengas ir daugelis kitų, paskirties vieta. Mados dizaineriai sukūrė šį tradicinį indišką drabužį ir kostiumus mannare, kurį norėtumėte dėvėti bet kokiomis progomis. Trumpų „Salwar“ kostiumų dizaino mėgėjai, tiesiog eikite griebtis tų neribotų salwar kostiumų kolekcijų ir atrodykite žaviau savo artimiesiems.