Salwar kameez niekada nebuvo pasenęs. Jis tiesiog toliau improvizuoja žingsnis po žingsnio, įtraukdamas įvairius dizainus ir modelius. Madinga mada keičia rankovių ilgį ir kirpimą bei kaklo dizainą. Dėl kaklo dizaino visas dizainas atrodo patraukliai, net jei visos medžiagos ir siūlės yra panašios. Iš visų įspūdingų kaklo modelių madingas nuolatinis kaklo dizainas yra valties formos kaklo raštas. Platus kirpimas nuo peties iki peties ir aukšto ilgio kaklo siūlė suteikia įspūdingą prisilietimą prie viso dizaino. Valties kaklo formą taip pat galima papuošti kraštinėmis ar kratiniais, kurie gražiai papildo visą suknelę.

Naujausi ir gražūs valčių kaklelio „Salwar Kameez“ modeliai moterims:

Čia yra keletas geriausių valčių kaklo palaidinių modelių.

1. A-Line Straight Cut Boat Neck Pakistano Salwar kostiumas:

valties kaklo salwar

Tiesios kirpimo A formos Pakistano salwar kostiumai yra žinomi tarp moterų stilingų vakarėlių drabužių. Valties kaklo dizainas salwar kameez, susiuvamas žaliai, visiškai žvilgančiu blizgančia medžiaga, ir dizainerio churidar siuvinėtas salwar su churi rankovėmis atrodo tiesiog proto išpučiamas iš žodžių stiliaus.

2. Karštas raudonos oranžinės spalvos valčių kaklo dizainerio kostiumas:

Karštas raudonai oranžinis valties kaklo dizainerio kostiumas

Šis dizainerio palaidinė su valtelės kaklo salwar kostiumais niekada nepraleis stiliaus ir kai aprangos siūlė taip pat yra išskirtinė ir pasipiktinusi, visas kostiumas suteikia jums fantastišką išvaizdą. Karštai raudonai oranžinės spalvos dvigubas liepsnojantis kameezas su valties kaklo raštu suteikia vakarėlio suknelę

3. Šiuolaikinis rašalo mėlynos spalvos uždegimo kostiumas:

Šiuolaikinis rašalo mėlynos spalvos kostiumas

Glamūrinės mados pasauliui reikia nepaprasto žavingo įvaizdžio. Gražus rašalo mėlynos spalvos anarkali šiuolaikinis kostiumas su valties kaklo dizainu salwar kameez yra vienas geriausių vakarėlio drabužių. Pataisyta choli dalis su valties formos kaklu atrodo įspūdingai.

4. Tiesios pjūvio valties kaklo visos rankovės Salwar kostiumas:

Tiesiai supjaustytas valties kaklas su visomis rankovėmis Salwar kostiumas

Tiesio kirpimo dizainerio salwar kostiumai su churi rankovėmis ir salwar reikalauja gražios formos valties kaklo rašto. Mėlyna tinklinė medžiaga, susiuvama tobulais išmatavimais, tikrai suteiks jums stulbinančią išvaizdą, o šliauždama į geriausio dizainerio valties kaklą.

5. Cigarečių kelnaitės valties kaklas Kaftan Salwar kostiumas:

Cigarečių kelnaitės valties kaklas Kaftan Salwar kostiumas5

Gražus kaftan salwar kostiumo ir valties kaklo dizaino derinys suteiks stulbinantį įspūdį. Gražiai atrodo valties formos kaklas, suprojektuotas su apvadiniu dizainu. Stilinga palaidų kaftano rankovių ir plataus kirpimo valties kaklo išvaizda taip pat atrodo nuostabiai.

6. Puošnus valties kaklo Anarkali Salwar kostiumas:

Nuostabus valties kaklo annarkalisalwar kostiumas

Grindų ilgio anarkali platus salwar kostiumas su gražiai išraižytu valties formos kaklo dizainu atrodo įspūdingai. Dizainerio kratinys ant choli dalies ir gražus leherya raštas ant sijono dalies atrodo nuostabiai.

7. Puikus viršutinis Salwar kostiumas su valties kaklu:

Viršutinis salwar kostiumas su valties kaklu

Dizaineris, išsiskiriantis iš įprastos salwar kameez tradicijos, yra vientisos medžiagos dviejų dalių kostiumai. Skaidraus audinio kameez vidinės dalies viršuje, turintis išskirtinį raštą su valties kaklo dizainu, yra vienas gražus stilingas kostiumas.

8. Punjabi kostiumo valties kaklas su rankovėmis:

8. Pandžabų kostiumo valties kaklas su rankovėmis8

Tradiciniai Punjabi kostiumai niekada neišblėsina nė vienos moters dizainerio išvaizdos. Gražus Punjabi akcento stiliaus susiuvamas salwar kameez su valties kaklo raštu atrodo išskirtinai. Aukso rožinis derinys su kraštiniais galais taip pat suteikia kostiumui įspūdingesnę išvaizdą.

9. Paprastas ir spausdintas kombinuotas valties kaklo Salwar kostiumas:

Paprastas ir spausdintas laivo kaklo salwar kostiumas

Paprasta medžiaga kartu su dizainerio siuvinėtu salwar atrodo nuostabiai. Dizainerio baltos ir juodos spalvos salwar kostiumas su viduryje supjaustytu kameez ir salwar kostiumu su valtelės kaklu atrodo nuostabus ir puikus pasirinkimas vakarėliams. Ilgos rankovės ir kratinys ant kaklo taip pat atrodo nuostabiai.

Salwar kostiumų valčių kaklo dizainas suteikia turtingą ir elegantišką stilių visai aprangai. Aukštas prailgintas kaklas suteikia daugiau erdvės choli daliai, kuri leidžia labiau papuošti viršutinę suknelės dalį. Ant choli yra daug vietos, kurią taip pat galima palikti paprastą, kad būtų labiau pabrėžta salwar kostiumo sijono dailė. „Anarkali“ suknelės taip pat atrodo stulbinančiai su valties kaklo raštais, nes choli dalis atrodo labiau su dizainerio apdaila.