„Salwar kameez“ yra tradiciniai indiški drabužiai moterims šiaurėje. Nuo Indijos vidurio iki pietų dėvėkite sarį. Jaunoji karta kuria šių dviejų stilių derinį. Šis naujas madingas stilius yra salwar kameez sijonas. Šio stiliaus apatinė dalis yra sijonas. Šis stilius yra žinomas dėl savo laisvo srauto išvaizdos. Jis yra atsitiktinio stiliaus ir gali būti dėvimas vasaros išvykoms.

Naujausi ir stilingi „Salwar Kameez“ sijonų dizainai moterims:

Turime pažvelgti į 9 geriausius salwar kameez sijonų dizainus.

1. Bhagalpuri Salwar Kameez sijonas:

salwar kameez sijonai

Bhagalpuri yra tusaras šilkas. Tai viena iš šilko rūšių. „Bhagalpuri Salwar Kameez“ sijonai pagaminti iš šio šilko. Jis minkštas kaip medvilnė. Bet jis šviečia kaip šilkas. Tai užburiantis Salwar Kameez sijono stilius. Jis gali būti dėvimas šeimos funkcijai.

2. „Anarkali“ tipo „Salwar Kameez“ sijonas:

„Anarkali“ tipo „Salwar Kameez“ sijonas2

Anarkali yra seno šokėjo vardas. Ji vilkėjo A formos sukneles. Jis ilgas ir tekantis. Anarkali Salwar Kameez sijonas turi sijoną žemiau, o ne chudidarą. Jie yra ekstravagantiškesni. Tai puikiai tinka vestuvėms.

3. Tinklinio sijono tipas Salwar Kameez sijonas:

Tinklinis sijono tipas SalwarKameez sijonas

Sijonas skirtas tekėti kaip suknelė. Tinklas yra geriausia medžiaga sijonui gaminti. Pagal pavadinimą, tinklo sijonas „Salwar Kameez Skirt“ turi sijoną iš tinklo. Tai paprastas stilius, bet labai stilingas. Šis įprastas stilius turi sunkų viršų, kad suteiktų žavesio pusiausvyrą.

4. Palto stiliaus Salwar Kameez sijonas:

Palto stiliaus „Salwar Kameez“ sijonas

„Salwar Kameez“ sijono viršus paprastai yra kaip „kameez“. Sijono viršuje yra naujas dėvėjimo stiliaus paltas. Šio kailio stiliaus „Salwar Kameez“ sijonas turi apačią apačioje. Jis gali turėti arba neturėti apykaklės. Šis stilius yra labai madingas ir puikiai tinka vakarėliams.

5. „Banarasi“ šilko stiliaus „Salwar Kameez“ sijonas:

Banaras silkstyle SalwarKameez sijonas

Sakoma, kad Banarasi yra žinomas dėl savo gražių žmonių, Ghatų ir šilko. „Banarasi“ šilkas yra išskirtinio blizgaus šilko rūšis. „Banarasi“ šilko „Salwar Kameez“ sijonas turi šilko viršų ir apačią. Paprastai jis yra pagamintas iš šio šilko. Jie yra labai elegantiški ir turi karališką išvaizdą. Tai puikiai tinka Diwali.

6. Trys supjaustyti „Salwar Kameez“ sijonai:

Trijų kirpimų „Salwar Kameez“ sijonas

Pagal savo pavadinimą trijų pjūvių „Salwar Kameez“ sijonas turi viršutinę dalį su trimis kirpimais. Tai paprastas, bet stilingas stilius. Tai gerai atrodo ant kriaušės formos kūno. Jis visą dėmesį skiria viršuje dėl jo kirpimo. Paprastai jis pagamintas iš šilko, kad jis atrodytų sunkus.

7. Velvet Salwar Kameez sijonas:

Aksominis Salwar Kameez sijonas

Aksomą karališkosios šeimos dėvėjo nuo amžių. Jis yra žinomas dėl savo minkštos ir gražios tekstūros. Taip pat jo kuklus blizgesys suteikia pakankamai žavesio klasėje. „Velvet Salwar Kameez“ sijono viršutinė dalis pagaminta iš aksomo. Viršuje mažai darbo. Idealiai tinka dėvėti vakaro metu, nes viršutinė dalis prakaituos.

8. Pakistano Salwar Kameez sijonas:

Pakistano Salwar Kameez sijonas8

Pakistano Salwar Kameez su sijonu turi ilgą viršūnę. Viršuje yra įprasti du šoniniai pjūviai. Dažniausiai jis pagamintas iš vejos medvilnės. Jie skirti dėvėti kasdien. Dugnas taip pat pagamintas ilgiau nei įprastai. Viršuje yra mažai siuvinėjimų. Tai puikiai tinka paprastoms funkcijoms ar šeimos išvykoms.

9. Salwar Kameez trumpas sijonas:

SalwarKameez trumpas sijonas

Trumpo sijono tipo salwar turi viršutinį trumpą. Šis stilius yra tikra sari ir salwar kameez sintezė. Tai labai atsitiktinis stilius. Sijonas taip pat dėvimas iki kulkšnies. Dažniausiai jis pagamintas iš medvilnės. Jį taip pat mėgsta visi, nes tai labai patogu.

„Salwar Kameez Skirts“ – nauja tendencija po rūmų. Jis yra tekantis ir ypač patogus. Jis puikiai tinka kasdieniam naudojimui ir funkcijoms. Tai sugrąžino mirštantį įvairių šilko meną. Tinka įvairaus dydžio moterims. „Salwar Kameez“ sijonas yra paprasta, tačiau elegantiška salwar kameez tendencija. Tai puikiai tinka tiems, kurie nenori dėvėti sari. Dėl savo klampios išvaizdos jis atrodo gerai visiems.