Auksiniai salwar kostiumai visada pritraukia žmonių dėmesį. Pasirodo, jis skiriasi nuo kitų. Tai gali būti tik aukso spalvos salwar kostiumas ir kartu su kita spalva. Auksiniai salwar kostiumai geriausiai atrodo festivaliuose, nes tai yra palanki spalva. Jis papildys tikrus auksinius papuošalus. Auksinio salwar kostiumo blizgesys atsispindės ir ant veido. Tavo veidas labiau švytės. Svarbiausias auksinio salwar kostiumo bruožas yra tas, kad jis puikiai derės su bet kokiu kitu spalvų deriniu.

Nauji ir nuostabūs „Golden Salwar“ kostiumai jaunoms moterims:

Čia yra geriausi auksinių salwar kostiumų dizainai mergaitėms.

1. Auksinis „Churidar Salwar“ kostiumas:

Auksinis „Churidar Salwar“ kostiumas

Tai „lucknowi“ spausdinimas, kaip auksinės spalvos salwar kameez su ilga kurta ir churidar. „Churidar“ yra paprastas, o karatas turi gėlių atspaudą su visomis rankovėmis. Yra mažas V dydžio kaklas su apykakle, dekoruota aukso spalvos siūlais. Yra paprasto šifono dupatta.

2. Auksinis madingas Salwar kostiumas:

auksiniai salwar kostiumai

Tai madingas auksinis salwar kostiumas su kurta ir palazzo salwar dangteliu. Kaklas papuoštas sunkiais auksiniais įvairių dizainų kraštais raudonos spalvos pagrindu. Visa kurta užpildyta darbu, o palazzo pabaigoje yra stora siena. Dupatta yra kontrastingos raudonos spalvos su plonu auksiniu kraštu.

3. Auksinis Patiala Salwar kostiumas:

Auksinis Patiala Salwar kostiumas

Tai juodas ir auksinis salwar kostiumas su auksiniu „Patiala salwar“, kurio dizainas yra juodas. „Kurta“ yra obuolių kirpimo stilius, paryškintas aukso spalvos kraštais. Kurtos kaklelyje yra keletas skirtingų dydžių aukso kraštinių. „Dupatta“ yra iš gryno šilko medžiagos, turinti nedidelį apskritimo dizainą.

4. Grindų ilgio auksinis Salwar kostiumas:

Auksinis Salwar kostiumas iki grindų

Tai grindų ilgio sunki auksinė spalva salwar kameez. Visa kurta yra nudažyta tamsiai aukso spalva, o priešais kurta yra vidurinis pjūvis. „Churidar“ yra paprastas su paprasta dupata. Visas kurtos kaklas ir apačia yra įspausti sunkiu darbu.

5. Auksinis tiesus Salwar kostiumas:

Auksinis „Salwar“ kostiumas

Tai tiesaus aukso salwar kameez su dviem auksinės spalvos atspalviais. Viršutinėje Kurtos dalyje yra šviesus atspalvis, o apačioje yra tamsus atspalvis. Tarp jų yra dvi zigzago linijos gėlių atspaudas. Salwar yra churidar ir ryškios aukso spalvos.

6. Auksinis dizaineris Salwar kostiumas:

Auksinis dizaineris Salwar kostiumas

Tai gražus juodos ir auksinės salwar kameez su sijonu. Šis dizainerio kostiumas turi paprastą auksinį sijoną su plačiomis auksinėmis ir plonomis juodomis sienomis. Juodoji kurta turi nepriekaištingą auksinį didelių ir mažų formų darbą. Visos rankovės turi mango motyvą su didele auksine siena.

7. Auksinis medvilninis Salwar kostiumas:

Auksinis medvilninis Salwar kostiumas

Tai nesudėtingas auksinis salwar kostiumas su paprasta kurta ir salwar. Tamsaus aukso kurta dirba šviesiai aukso gėlių siūlais. Šviesus atspalvis salwar turi tamsų atspalvį su apvaliu atspaudu. „Dupatta“ yra dviejų atspalvių auksinė spalva su apskrito spaudiniu.

8. „Kora Silk Gold Salwar“ kostiumas:

„Kora Silk Gold Salwar“ kostiumas

Ši auksinės spalvos salwar kameez yra iš kora šilko audinio, pagaminto iš banarasi pynimo. Visoje Kurtoje yra kvadrato formos dizainas. Paprastas salwar turi mažą šriftą. Visas „Salwar“ kostiumas yra iš grynos medvilnės ir šilko audinio ir yra tvirtas. Šis kostiumas tinka reguliariai dėvėti.

9. Retro stiliaus auksinis Salwar kostiumas:

Retro stiliaus auksinis Salwar kostiumas

Šis auksinis salwar kameez yra retro stiliaus modelio. Anksčiau moterys dėvėjo šį daug aptemptą ir kelio ilgio salwar kostiumą. Viršutinė kurta dalis, rankovė ir churidar yra rausvos spalvos. Likusi kurta yra papuošta visais aukso darbais. Ant kaklo ir krūtinės yra auksinis rėmelis su karoliukais.

Kaip matėme, yra įvairių auksinių salwar kostiumų su puošniais raštais. Auksinis salwar kostiumas atrodo toks gražus ir patrauklus. Tai suteiks jums žavingą išvaizdą. Šis išskirtinis auksinis salwar kostiumas pasižymi žaviu ir patraukliu dizainu. Dizainas yra toks nuostabus, kad jį sužavėsite.