„Salwar kameez“ antblauzdžiai yra plačiai priimami dabar. „Salwar“ tipo antblauzdžiai tapo lengvai ir maloniai dėvimi. Jis priglunda prie kūno ir tvirtai priglunda prie kojų. Netgi gatavas antblauzdžius galima įsigyti iš gražaus audinio. Ant kojinių gausite bet kokios spalvos. Jis tiekiamas tiek paprastu, tiek modeliu. Jūs netgi galite sukurti savo madą, suderindami kurtą su antblauzdžiais ir gaudami suderintas dupatas. Tai bus unikalus atspaudas. Net kurtas galima susiūti. Taigi nereikia laukti, kol siuvėjai pasiūlys salvaro kostiumą. Paruoškite viską ir dėvėkite iškart.

Naujausi ir madingi „Salwar Kameez“ antblauzdžių modeliai moterims:

Turime pažvelgti į 9 geriausius salwar kameez su antblauzdžiais.

1. „Salwar Kameez Velvet“ antblauzdžiai:

salwar kameez antblauzdžiai

Šios salwar kelnės yra iš aksomo audinio, kuris yra šiek tiek storas ir blizgus. Šios raudonos spalvos aksominės kelnės malonios vėsioje atmosferoje. Jei jūsų „kameez“ dizainas yra raudonos spalvos, tuomet galite priderinti šią aksominę kojelę prie to „kameez“ ir atrodyti madingai.

2. Medvilniniai Salwar Kameez antblauzdžiai:

Medvilniniai „Salwar Kameez“ antblauzdžiai

Šis salwar kameez su kojomis turi nuostabų dizainą su pagrindine rožine spalva ir baltos spalvos gėlių atspaudu. Ši kojelė atrodo nuostabiai su atspausdinta kameez ir paprasta dviejų spalvų dupata. Šios kelnės yra iš minkšto audinio, kuris nedirgins odos.

3. „Salwar Kameez“ spausdintos antblauzdžiai:

„SalwarKameez“ spausdintos antblauzdžiai

Šis kojinis salwar yra atspausdintas purpurinės ir raudonos spalvos. Prie jo galite priderinti paprastą kurtą. Šios kojelės yra tiesios, be raukšlių apačioje. Kojinės turi modernų meną, pavyzdžiui, atspaudą, kuris atrodo unikaliai, o jūsų salwar kostiumas atrodys kitaip nei kiti.

4. Kulkšnių ilgis Salwar Kameez antblauzdžiai:

Kulkšnių ilgis SalwarKameez antblauzdžiai

Šios salwar kameez kojos yra čiurnos ilgio, o tai reiškia, kad jos yra iki jūsų kulkšnies ir nesudarys žiedlapių pabaigoje. Kadangi jis yra juodos spalvos, galite naudoti su bet kokia kurta. Blauzdos iki kulkšnies šiuo metu yra labai paklausios ir dėl to pamišusios moterys.

5. Nugaros išpjova Salwar Kameez antblauzdžiai:

Nugaros išpjova SalwarKameez antblauzdžiai

Šis kojelių dizainas yra visiškai naujas su iškirptu modeliu. Nugaros juodos kojinės pusėje yra kryžminis kryžiaus raštas. Turėkite kelių ilgio kurtą, kad parodytumėte šį iškirptą nugaros raštą. Šios kelnės yra aukšto juosmens ir puikiai priglunda prie kulkšnies.

6. „Salwar Kameez Stirrup“ antblauzdžiai:

„SalwarKameez Stirrup“ antblauzdžiai

Šios salwar kelnės atrodo kaip kojinės. Tai mažai plona medžiaga ir turi maišytuvo dizainą. Jis taip pat dengia jūsų kojas. Atviras tik kojos pirštas. Tai naudinga visą sezoną, nes apsaugo jūsų kojas nuo karščio ir šalčio. Šios kojelės dizainas yra tiesus.

7. „Salwar Kameez“ blizgūs antblauzdžiai:

„SalwarKameez“ blizgūs antblauzdžiai

Tai toks blizgus salwar ir kojos. Tai aukštas juosmuo, o visa koja spindi savo audiniu. Tai suteikia gerą prigludimą ir formą prie jūsų kojų. Plonos kojos atrodo karštos blizgančiomis kojomis. Ant kulkšnies yra mažai raukšlių, o blauzdų blizgesys traukia akį.

8. „Salwar Kameez“ siuvinėjimo antblauzdžiai:

„SalwarKameez“ siuvinėjimo antblauzdžiai

Tai nuostabios salwar kojinės su siuvinėjimo darbais vienoje pusėje. Ant šios žalios kojelės yra kelių spalvų zigzago dizainas. Siuvinėtais kelnais taip pat galima įsigyti įvairių kitų tipų dizainų, kurie leis jums atrodyti gražiai.

9. „Salwar Kameez“ medvilniniai antblauzdžiai:

„SalwarKameez“ medvilniniai antblauzdžiai

Tai paprastas ir paprastas kojinis salwar pista žalia spalva. Tai paklausiausias medvilninis audinys, todėl be jokių abejonių jis bus patogus. Kai kurios moterys nori dėvėti tik medvilnines kojines. Kadangi antblauzdžiai neturi dizaino, jie gali būti naudojami su bet kokio dizaino kurta.

„Salwar kameez“ kojinės yra tarsi būtinas kasdienis poreikis. Paprastos kojelės gali pasiekti tikslą, kad jos būtų suderintos su 2 ar daugiau kurta. Moterys nuolat renkasi spalvas, kurias jie gali lengvai suderinti su daugeliu kurtų. Tai taupo ir jų pinigus. Kojinės yra tai, ką galite dėvėti kasdien. Firminėse antblauzdėse galima įsigyti net daug spalvų tonų.