Zari darbo salwar kostiumas atrodo toks nuostabus dėvint. Puikiai tinka dėvėti progomis. Zari darbas yra aukso arba sidabro siūlų darbas. Tai daroma ir sarees, bet tapo populiaresnė, kai salwar kostiumas taip pat pradėjo dirbti zari. Tai karališkas darbas, leidžiantis atrodyti įmantriai ir stilingai. Tai iškart patraukia žiūrovo dėmesį. Zari darbas atrodo sunkus ant salwar kostiumo ir todėl tinka festivaliams ir šeimos funkcijoms. Galite dėvėti šį sunkų salwar kostiumą ten, kur nenorite dėvėti sarees. Galite atsipalaiduoti apsivilkę salwar kostiumą.

Naujausi ir gražūs „Zari Salwar“ kostiumų modeliai moterims madoje:

Čia yra geriausi „Zari Salwar“ kostiumų dizainai.

1. „Zari Work Punjabi Salwar“ kostiumas:

„Zari Work Punjabi Salwar“ kostiumas

Tai taip pat „Zari Salwar“ kostiumas su chanderi darbu. Tai Punjabi stiliaus salwar kostiumas su trumpu kameez ir Patiala salwar. Didelis „zari“ darbo dizainas atliekamas kameez apačioje, kuri atrodo elegantiška. Zari darbas yra šio salwar kostiumo dėmesio centre.

2. Pakistano zari darbo kostiumas:

Pakistano „Zari“ darbo kostiumas

Tai gražus zari darbas salwar kameez su sluoksniu ant kameez. Visa priekinė kurta dalis, ant abiejų rankovių ir salvaro apačios, yra papuošta zari darbu. Tai kelnių stiliaus salwar su kraštinėmis šifono dupatomis. Zari darbas ant šilko audinio atrodo labiau putojantis.

3. Rankinis Zari Work Salwar kostiumas:

Rankinis Zari Work Salwar kostiumas

Šis juodos spalvos „Zari Work Salwar“ kostiumas atrodo taip nuostabiai. Kameezo pusėje yra kirpimas, o salwar – sijono raštas. Visame kameez priekyje ir šiek tiek sijono apačioje yra zari darbas. Rankovės yra iš tinklinio audinio, labiau tinkančios dirbant su zari.

4. Indijos Zari darbo kostiumas:

Indijos Zari darbo kostiumas4

Tai obuolių pjaustytas „zari salwar kameez“ dizainas, turintis tiek grakštumo. Kaklo srities rankovėse ir kameez apačioje yra sunkus zari darbas. Net Patiala salwar turi modernius zari darbus. Darbas atrodo toks etninis ir madingas.

5. „Zari“ siuvinėjimo „Salwar“ kostiumas:

„Zari“ siuvinėjimo „Salwar“ kostiumas

Tai meniškas zari ir siuvinėjimo darbų derinys. Šis „zari salwar kameez“ dizainas turi kameles su churidaru. Kaklo dalyje yra daug zari darbų, o churidar taip pat atlieka zari darbą. „Kameez“ ir „dupatta“ taip pat turi apvalų dizainą su siena.

6. Zari siena Salwar Kameez:

Zari siena Salwar Kameez6

Tai paprastas ir orus zari sienos salwar kameez modelis. Visa suknelė yra paprasta su zari apvadu ant rankovės ir kameez galo. Visos keturios dupatta pusės taip pat turi zari sieną. Šis juodos ir raudonos spalvos salwar kostiumas su zari kraštu atrodo gražiai ir puošniai.

7. „Zari Work Anarkali“ kostiumas:

„Zari Work Anarkali“ kostiumas

Tai ilgas anarkali zari salwar kostiumas. Yra zari darbas ant kaklo dalies ir kameez sienos. Didelis pleistras, sudarytas iš zari darbo, yra pritvirtintas prie kiekvieno „kameez“ papuošalo. Dupatta taip pat turi ploną auksinę zari sieną, kuri šviečia. Auksinis zari darbas ant geltonojo anarkali atrodo stilingai.

8. „Zari Work Designer Salwar Suit“:

„Zari Work Designer Salwar“ kostiumas

Šis dizainerio „Zari Salwar“ kostiumas turi platų kirpimą priekyje ir paprastą sijoną. „Kameez“ yra iš brokatinės medžiagos su zari darbu ir raudonais siūlais. Tai taip pat galite naudoti kaip vakarėlio aprangą. „Kameez“ yra švarko stiliaus, be šoninio kirpimo. Tai atrodo taip sudėtinga.

9. „Zari“ darbo kostiumas su „Palazzo“:

„Zari“ darbo kostiumas su „Palazzo9“

Tai gražus zari darbas salwar kameez su palazzo. Yra zari darbas priekiniame pjūvyje, kuriam vėliau suteikiamos kreivės, ir palazzo. Meninis gėlių dizainas atliekamas naudojant „zari“ darbą „kameez“. Kaklo dalyje ir rankovėje taip pat yra zari darbo.

„Zari salwar“ kostiumai visada yra madingi ir išliks madoje ateinančius amžius. Jis pakeistas sunkiais darbo sarees. Šiuolaikiniame pasaulyje net ponios pasirinko vilkėti sunkų salwar kostiumą, o ne sarees. „Zari“ darbas atitinka jūsų tikslą atrodyti klasikiškai ir turtingai. Darbas toks, kad tikrai sulaukia komentarų.