„Clarks“ yra tarptautinis prekės ženklas iš Didžiosios Britanijos, žinomas tuo pačiu pavadinimu visame pasaulyje. „Clarks Sandals“ dabar yra visur ir beveik visose šalyse bei lengvai randama visuose pagrindiniuose prekybos centruose ir prekybos vietose. „Clarks“ sandalai yra tikrai žinomi dėl avalynės kokybės ir patogumo, kurį galima gauti dėvint sandalą.

Paprasti ir naujausi „Clark“ sandalai moterims ir vyrams:

Šios basutės yra labai ilgaamžės ir tai yra produkto kokybės įrodymas. Čia apžvelgsime 9 geriausius „Clarks Sandal“ dizainus.

1. Akmeninės dygliuotos „Clarks“ basutės:

„Clarks Sandals“

Šio tipo sandalai yra puiki avalynė, nes dėvint atrodo stilingai ir karališkai. Sandalų priekyje yra platūs dirželiai, todėl patogu nešioti reguliuojamus diržus. Šios basutės leidžia jūsų kojoms kvėpuoti ir yra tinkama avalynė kaip vakarinė apranga ar vakarėliai.

2. Daugiaspalviai nerūdijantys „Clark“ sandalai:

Įvairių spalvų Clark sandalai be rūdžių

Šio tipo sandalai atrodo nuostabiai ir suteikia visiškai naują išvaizdą jūsų kojoms. Sandalai turi daugiaspalvius dirželius, o visa basutė pagaminta iš odos. Sandalai yra įvairių spalvų ir veislių, ir jūs galite pasirinkti tą, kurį norite. Jie gali būti dėvimi prie laisvalaikio drabužių, taip pat su džinsais.

3. Mėnulio pločio „Clarks Flat Sandals“:

„Moon Wide Fit Clarks“ plokščios basutės moterims

Šio tipo sandalai atrodo labai stilingai, kai dėvimi su bet kokia apranga. Stilingi, auksiniai sandalai suteikia kojoms glostančią išvaizdą. Sandalai elegantiškai atrodo moterų kojose.

4. „Flip Flop Clarks“ sandalai vyrams:

„Flip Flop Clarks“ sandalai vyrams

Šio tipo „Clarks“ šlepetės atrodo labai madingos ir gana patogios dėvėti. Sandalų priekis yra plačiai atidarytas, todėl kojoms suteikiama erdvė kvėpuoti ir jaustis erdviai.

5. Sportiški odiniai Clarks sandalai vyrams:

Sportiški odiniai Clarks sandalai vyrams

„Clarks“ odiniai sandalai atrodo labai įspūdingi dėvint ir taip pat suteikia sportišką aprangą. Jame yra reguliuojami dirželiai, kurie suteikia jums komfortą, kai esate kelyje.

6. Stilingi Clarks sandalai vyrams:

Stilingi Clarks sandalai vyrams

Šio tipo „Clarks“ sandalai priekyje suteikia vyrams madingą ir stilingą išvaizdą. Sandalai turi uždarą nugaros diržą, todėl suteikia didžiulę paramą vaikščiojant ir išmanųjį kabliuką sandalų diržams uždaryti. Šio tipo sandalai yra tobuli ir gelis su bet kokiais drabužiais, kuriuos dėvite.

7. „Clarks Wave“ sandalai moterims:

Clarks-wave-sandalai

Tai rudos spalvos odiniai sandalai, kuriuos moterys gali naudoti laisvalaikiui dėvėdamos džinsus, chinos, krovinius ir pan. Unikalus bangos dizainas sandale suteikia malonų pojūtį pėdoms ir yra labai patogus prie pado. Unikalios šių sandalų savybės yra tai, kad jos niekada neskaudės kojų, nes „Clarks“ niekada nenusileidžia kokybei. Šios bangos basutės skirtos tik moterims.

8. „Clarks Cross“ sandalai vyrams:

Clarks-cross-sandals-vyrams

Clarks turi basutes visoms amžiaus grupėms. Taigi šie kryžminiai sandalai skirti vidutinio amžiaus žmonėms, norintiems patogių sandalų kasdieniniam naudojimui ir dėvėjimui. Jie turi du plačius kryžminius diržus, kad geriau sukibtų vaikščiojant. Jie yra įvairių atspalvių raudonmedžio, rudos, smėlio, juodos ir tt ir yra natūralios odos.

9. „Clarks Ankle Strap Sandals“ moterys:

Clarks-kulkšnies-dirželis-sandalai

„Clarks Sandals“ moterys turi daugybę galimybių. Šios basutės su kulkšnies dirželiu atrodo gražiai prie bet kokios aprangos. Juose yra įvairių spalvų: pilka, violetinė, ruda ir tt, kaip dirželiai, papildantys sandalo padą. Smulki oda kaip padas yra tikrai minkšta ant kojų ir taip pat yra elegantiška.

10. Clark pleištai moterims:

klarkų pleištai

Pleištai atrodo gražiai ir suteikia moteriai tokį aukštį, kuris daro ją gražią ir papildo jos asmenybę. „Clarks“ pleištai yra minkšti, bet tvirti ir tvirti, suteikiantys papildomo komforto moters pėdoms, todėl šiuos pleištus galima dėvėti net visą dieną, neskauda kojų.

11. „Clarks Mint“ sandalai moterims:

Clarks-mėtos-basutės

Kalykla yra raštas su mažais taškeliais ir skylutėmis sandalo dirže, pasižymintis ryškiu grožiu. Odinis padas kontrastuoja su šviesaus ir tamsaus derinio dirželiu. Sandalai elegantiškai atrodo moterų kojose.

12. „Clarks Charm“ basutės mergaitėms:

Clarks-charm-sandalai

Šie unikalūs lūšių žavesio „Clarks“ sandalai yra gražūs, o vienas dirželis, einantis tarp jų, sujungtas su dirželiu šalia kulkšnies ir gražus sandalo apdaila. Jie puikiai tinka prie bet kokios aprangos, indiškos, vakarietiškos ir tt.

Avalynė iš žinomo ir garsaus prekės ženklo, pavyzdžiui, „Clarks of C“&J Clarkui nereikia daug ažiotažo, nes avalynė kalba pati už save. Puiki odos ir kitų medžiagų kokybė, avalynės padas, dizainas ir stilius ir pan. Geriausiai žinomi dėl savo dykumos batų, jie išraižė savo pavadinimą, pridėdami daug unikalių dizaino ir stilių.