Sandalai iš esmės yra atvira avalynė, susidedanti iš pado, laikomo prie pėdos diržais, einančiais per vidpadį, arkinę dalį tarp pirštų ir kulkšnies arba aplink kulkšnį. Sportiniai sandalai naudojami karštame ir atogrąžų klimate, paprastai su tvirtu guminiu padu ir minkštesniu putplasčio vidpadžiu. Sportinės basutės dažniausiai formuojamos taip, kad palaikytų pėdos arkos formą.

sportines basutes

Naujausios prekės ženklo sportinės basutės berniukams ir mergaitėms:

Juostos yra pagamintos iš poliesterio arba nailono, kad būtų galima greitai išdžiūti po veiklos ar prakaito. Čia apžvelgsime 9 geriausius sportinių sandalų dizainus.

1. Juodos sportinės basutės:

juodi sportiniai sandalai

Klasikiniai juodi sportiniai sandalai yra vieni iš geriausių sportuoti visų amžiaus grupių vyrams. Jie yra patogūs su plačiais dirželiais, kad būtų geriau sukibę ir patogūs, taip pat juos labai lengva nešioti. Jie gali būti derinami su gražiais kroviniais, trimis ketvirtadaliais ar tiesiog paprastomis kelnėmis, tinkančiomis bet kokiai sporto šakai ar veiklai lauke.

2. „Adidas“ raudonos ir juodos spalvos plūdės:

„adidas“ raudonos ir juodos spalvos plūdės

Šios žinomos prekės ženklo „Adidas“ sportinės basutės, dar žinomos kaip plūdės, yra skirtos vyrams. Jie yra spalvoti su raudonu padu ir juodu vidumi. Jie atrodo tikrai tvirti, o dirželiai taip pat yra gana tvirti ir suteikia malonų sukibimą dėvėtojui, išskyrus tinkamą amortizaciją.

3. Stumdomos sportinės basutės:

Skaidrūs sportiniai sandalai

Ne įprastos sportinės basutės, tačiau jos skiriasi savo stiliumi ir modeliu. Nėra atskirų diržų, laikančių pėdos lanką, kojų pirštus ir kulkšnį, o tik slankiojantis diržas pėdos lanke, kad būtų patogu naudoti basutes. Tai gali būti vaikams, jaunimui ir pagyvenusiems žmonėms. Kadangi basutės turi slankiklį, jas lengva ir patogu dėvėti net kasdien, taip pat ir kitoms veikloms.

4. „Puma Green“ sportiniai sandalai:

Puma Green sportiniai sandalai

Šių šviesiai žalios spalvos trigubų diržų sportiniai sandalai, pagaminti iš gerai žinomo tarptautinio prekės ženklo, pavyzdžiui, „Puma“, yra būtini vyrams bet kokiai veiklai lauke ar bet kokiai kitai sporto veiklai. Jie yra tikrai tvirtos išvaizdos, o dirželiai yra tvirtai pritvirtinti prie pado, suteikiantys papildomą sukibimą dėvėtojui.

5. „Nike White Beach Sandals“:

nike-white-beach-sandalai

Šios nesugadintos baltos spalvos firminės paplūdimio sportinės basutės, skirtos paplūdimiui ir bet kokiai prie jūros veiklai, puikiai tinka. Jie turi vonios dušo kilimėlį, pavyzdžiui, padą, kad geriau sukibtų su vandeniu ir smėliu..

6. „Teva Pink“ sportiniai sandalai:

teva-rožinės-sportinės-basutės

Ar moterys gali būti paliktos, kai kalbama apie sportines basutes? Šios nuostabiai atrodančios rožinės spalvos „Teva“ sportinės basutės skirtos tik moterims. Jie yra išskirtinio dizaino, atsižvelgiant į moters pėdų formą, todėl yra patogūs iš išorės. Šios rožinės sportinės basutės gali būti naudojamos beveik bet kokiai veiklai lauke.

7. Striukės sportinės basutės:

diržai-sportiniai sandalai

Striukės basutės yra labai populiarios tarp moterų dėl patogių diržų ir geros savijautos. Taigi, sportinių basučių dirželiai neturi labai storų ir sunkių dirželių, tačiau tikrai ploni, tačiau tvirti, todėl puikiai sukimba ir jaučiasi lengvai.

8. Puma sportiniai sandalai moterims:

puma-sportiniai sandalai-moterims

Šios tarptautinės firmos „Puma“ sportinės basutės, puikiai tinkančios bet kokiai veiklai lauke, yra būtinos kiekvienai moteriai, mėgstančiai lauke ir sportuoti. Jie ne visai atrodo kaip sandalai, bet yra sportinių batų sandalų pavidalu su papildomu užkulniu, kuris suteikia geresnį sukibimą dėvėtojui žaidžiant bet kokį sportą.

9. Sportinės basutės mergaitėms:

sportiniai sandalai-mergaitėms

Šios unikalios sportinės basutės yra skirtos universaliam naudojimui, pavyzdžiui, paplūdimyje, lauke, vaikščiojant pėsčiomis, žygiais pėsčiomis, važiuojant dviračiu ir pan. Šios sportinės basutės atrodo kaip batai, tačiau nėra visiškai uždengtos. Sandaluose yra keli dirželiai, skirti papildomai sukibti mergaitėms, kad jos nesuklystų ir nemaloniai nekristų. Jie būna įvairių spalvų ir stilingai atrodo ir jaunoms merginoms. Jie yra labai patogūs dėvėti vasarą, nes sandalai yra kvėpuojantys.

Sportiniai sandalai šiais laikais yra labai madingi dėl jų patogumo ir patogumo juos dėvėti. Jie būna įvairių dizainų ir modelių, ir jūs galite pasirinkti pagal savo poreikius ir tikslą. Vyrai, berniukai, vyresnieji, moterys, taip pat merginos ir paaugliai šiais laikais puikuojasi sportinių sandalų išvaizda ir kuria jose mados tendenciją.