1. Calzados Cruan:

beyaz Sandalet 1

Bu, yalnızca batı ülkesinin bazı yerlerinde bulunan uluslararası bir markadır. Merkezi İspanya’da bulunmaktadır. Ayakkabı markasıdır. Hem erkek hem de kadınlar için tüm ayakkabı ürünlerini tasarlar. Tasarımlar tesiste tasarlanmakta ve trend ve modaya göre üretilmektedir..

2. Ev Tarzı:

beyaz sandalet 2

Ev stili, moda ile ilgili tüm öğelerin bir koleksiyonudur. Bu bir giyim ve ayakkabı endüstrisidir. Bu marka, ürünlerin üretimi için kaliteli malzemeler kullanır. Sandalet modaya uygun ve modaya uygun olacak. Bu sandaletler çok esnek ve rahat olacak.

3. Dr. Scholl’un:

beyaz sandalet 3

Ayakkabı sektöründe kadınlara yönelik birçok marka mevcuttu. Farklı tasarımlara sahip çoklu renkler günlük hayatta karşımıza çıkmaktadır. Markalı bir ayakkabı olan Dr.Scholl’s, farklı sandalet stilleriyle birden fazla tasarım tasarlıyor. Bu sandaletler bakmak için çok klas. Beyaz renkte olan sandaletler şık görünüyor. Bunlar güzel olacak ve bacaklarımızı güzel gösterecek.

4. Jeffrey Campbell:

beyaz sandalet 4

Jeffrey Campbell Menorca beyaz sandaletler çapraz askılı ve slip on stiliyle öne çıkıyor. Bunlar modaya uygun ve rahattır. Topuk yüksekliği 1.25/3 cm, sandalet yüksekliği 2.75/6.5 cm’dir. Bunlar geçici olarak kullanılır. Bu sandaletler her kıyafete çok yakışacak. Açık parmaklıdır. Ayak açıkta kalacak. Jeffery, topuklu ayakkabı vb. gibi farklı türlerde sandaletler tasarlar..

5. Prada Beyaz Sandalet:

beyaz sandalet 5

Prada kadın beyaz sandaleti İtalya’da üretildi. Sandalet modaya uygun ve modaya uygun. Yuvarlak tokalı askılı kayışı vardır. Açık burnu vardır. Kullanılan deri rugandır. Sandalet çok şık ve estetik olacaktır. Bu sandalet kama tarzındadır. Kalabalık ortamlarda kadınlara zarif bir görünüm kazandırır. Bunlar etekler için en uygun olanlardır. Kullanılan malzemeler deri ve suni tabanlardır. İyi yetenekli tasarımcılarla sandaletler tasarlıyorlar.

6. Durea Anna Sandalet:

beyaz sandalet 6

Kadınlar için Durea Anna Sandalet çok uygun sandaletler. Bunlara beyaz baldır renginde sandaletler dahildir. Bu sandaletler, mükemmel oturan topuklu iki ayarlanabilir cırt cırtlı kapamaya sahiptir. Bu sandaletler Hollanda’dadır ve şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcuttur. Çok çeşitli sandaletlere sahiptir. Tasarımlar iyi hazırlanmış kişiler tarafından tasarlanmıştır. Bu sandaletler kama tarzında tasarlanmıştır. Ayak kısmen maruz kalacak.

7. Aerosoller:

beyaz Sandalet 7

Aerosoles kadın ayakkabıları deri, rugan, süet ve kauçuktan yapılmıştır. Bunlar düşük topuklu ayakkabılara sahiptir. Aerosoller kumda düz sandaletlerdir. Bunlar westernler ve diğer kostümler için de uygundur. Bunlar modaya uygun ve moda olacak. Sandalet tabanı kalitelidir. Açık parmaklıdır. Ayağın tamamen aerosol olacağı anlamına gelir. Ayarlanabilir askıları vardır. Tabanlar insan yapımıdır. Bu sandaletler esnek ve estetiktir.

8. Merona:

beyaz Sandalet 8

Kadın Merona Etha mantar düşük dolgulu sandalet beyaz renktedir. Bu sandaletler daha çok yaz aylarında tercih edilmektedir. Sandal’ın üç kayışı ve küçük metalik vurguları var. Tabanın içi yastıklı, etiketsiz tabanlık, ayarlanabilir tokalı kayışlar. Dış taban malzemesi %100 termoplastik kauçuktan yapılmıştır. Tabanda malzemeler insan yapımıdır. Dolgu topuk bakım ve temizliktir. Sandalet, kama, şamandıra ve topuk gibi tiplerde de mevcuttur..

9. Yumuşak noktalar Tatianna:

beyaz Sandalet 9

Yumuşak noktalar Tatianna’nın çok çeşitli sandaletleri vardır. Beyaz sandaletler arasında benzersizdir. Kadın için sade ve zariftir. Kaybolan parmak sandaletidir. Bunlar haki, kapri ve köylü etekleriyle mükemmeldir. Yastık üstü konforlu ayak tabanına sahiptir. Bu sandaletler çok şık olacak. Kullanılan malzemeler deri ve suni tabandır. Ayarlanabilir askıları vardır ve ayak, cildin daha az bronzlaşmasını sağlayacak şekilde kapatılır..