Sandalet, bayanlar tarafından her zaman en sevdikleri ayakkabı olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayakkabı kategorileri ile karşılaştırıldığında, bu tür ayakkabılar hem çekici bir görünüm sağlar hem de rahatlıktan ödün vermez. Kahverengi sandaletler sandalet tasarımları arasında en iyilerden biridir..

Görüntülü Bayanlar İçin En Yeni ve Şık Kahverengi Sandalet:

Aşağıda Top 9 olarak kabul edilen kahverengi tonlu kadın sandalet çeşitleri bulunmaktadır.,

1. Kahverengi Gladyatör Sandalet:

Kahverengi Gladyatör Sandalet

Gladyatör sandaletler diz hizasına kadar giyilebilen bir ayakkabı türüdür. Her zaman şort veya mini etekle giyilirler. Kahverengi deri ve ayrıca gladyatör türü de çoğu bayan tarafından kıyafetlerine uygun olarak tercih edilmektedir. Bu tür sandaletler her mevsim giyilebilir. Yukarıdaki linkteki sandaletler düz topuklu tiptedir ve rahatlığı hissedecek kadar havadardır..

2. Kama Kahverengi Sandalet:

Kama Kahverengi Sandalet

Takoz denilen bir tür topuğu olan bu sevimli kahverengi sandaletlere bir göz atın. Bu tür kahverengi askılı sandaletler, sivri uçlu bir topuk ile ilgilenmeyen bayanlar için uygundur. Yukarıdaki linkte topuk tipini görebilirsiniz ve zarif tasarımı ile çok güzel duruyor. Bu güzel bayan sandalet serisi, her türlü görünümle çok iyi gider..

3. Kahverengi Parmak arası Terlik Sandalet:

Kahverengi Parmak arası Terlik Sandalet

Her yaştan kız ve bayan parmak arası terlikleri yaygın olarak kabul eder. İster çocuk ister yetişkin olsun, trendin bu serisi tüm zamanların favorisi olarak kabul ediliyor. Çocuklar hareket halindeyken bu tür ayakkabılardan hoşlanırlar. Ofise giden hanımlar çok iyi faydalansın. Ve ayrıca gençler günlük kullanımları için bunu seviyor. Yukarıdaki linklerdeki görselde de kahverengi deri türü ve ayak bileğine oturan bir tokası var. Ayrıca bu çarpıcı görünümü elde etmek için üzerine taş gömülü bir kayışı vardır..

4. Tasarımcı Kahverengi Sandalet:

Tasarımcı Kahverengi Sandalet

Tasarımcı kategorileri altında değerlendirilen bu çekici koyu kahverengi sandalet çiftini keşfedin. Tasarımcı tipi sandaletler, bu eşsiz görünümü elde etmek için özel bir günde giymek için kullanılır. Bu sandalet, yaygın olarak poli fiber malzemeden yapılmış bir örgü dantel ile kaplanmıştır. Rahat hissetmemizi sağlar ve kesinlikle zarif bir görünüm verir..

5. Düz Yataklı Kahverengi Sandalet:

Düz Yataklı Kahverengi Sandalet

Sıra dışı ve farklı görünmenizi sağlamak için bu düz kahverengi sandaletlerle en sevdiğiniz kıyafeti kombinleyin. Hiç şüphe yok ki ayaklarınızı rahatlatacak, rahatlığı hissedeceksiniz. Çarpık ön kapama ve ayak bileği tipi ayarlanabilir tokalar öne çıkan özellikleridir. Bu özel kahverengi tonu arıyorsanız, farklı kahverengi tonlarında bulunabilir..

6. Stiletto Kahverengi Sandalet:

Stiletto Kahverengi Sandalet

Yukarıdaki bağlantı, stiletto topuk tipi kategorisine giren kahverengi topuklu sandaletlere sahiptir. Bu tür bir topuk minimum 5 mm uzunluğunda yüksek topuğuna sahiptir. Ve ayrıca keskin uçlu bir çeşittir. Moda dünyasına takılıp kalan ve tarzını sergilemek isteyen bayanlar bu tür sandaletlere sahipler. Tüm kadınlar böyle bir türü tercih etmez. Ancak öne çıkan ünlüler tarafından giyildiği görülebilir..

7. Kahverengi Uçlu Sandalet:

Kahverengi Uçlu Sandalet

Daha çekici olan kahverenginin parlak tonlarından biridir. Ayak kapatma için kullanılan malzeme kahverengi gölgeli kadifedir. Sandalet, yaklaşık 8 mm olan yüksek topuğu kullanır. Ve elbiselerin en iyi şekilde sergilendiği bir podyum için mükemmel.

8. Kahverengi Pompa Sandaletleri:

Kahverengi Pompalı Sandalet

Pompalar, yukarıdaki linkte gösterildiği gibi topuk tipine sahip bir sandalet türünden başka bir şey değildir. Kahverengi topuklu olanlar, çok yönlülüğü ve olağanüstü stili tanımladılar. Yüksek topuklu sandaletleri seven kadınlar da bu kutu tipi yüksek topuklu pompaları giymeyi tercih ediyor..

9. Sırt Askılı Kahverengi Sandalet:

Arkası Askılı Kahverengi Sandalet

Arkası açık topuklu sandaletler, topuğun arkasından veya ayak bileğinden geçen kayışlara sahip kadın ayakkabısı türüdür. Bu tipler, giyilmeye çok uygun oldukları ve mükemmel olmaları için uygun oldukları için talep görmektedir..

Mevsim ne olursa olsun ve hangi vesileyle olursa olsun. Farklı kategorilere giren farklı sandalet çeşitleri vardır. Boyutlar, şekiller, gölgeler ve tabii ki topuk tipi arasından seçim yapabileceğiniz daha fazla aralık. Tercihlerinize uygun bu kahverengi gölgeli sandaletleri keşfedin.