Günlük Sandalet denilince herkesin aklına ilk gelen model, eski ve eskiyi görebilmek için Y şeklinde kayış tasarımı olarak da adlandırılabilecek sade tanga tasarımı ile son derece rahat kullanım sağlayan parmak arası terliklerdir. ayrıca parmak arası terlik tasarımıyla ilgili en son gelişmeler, işte hem erkekler hem de kadınlar için en iyi 15 parmak arası terlik sandalet tipi.

1. Beyaz Kauçuk Taban Terlik Erkek Sandalet:

Beyaz Kauçuk Taban Parmak Arası Terlik Erkek Sandalet

Beyaz kauçuk parmak arası terlik, daha uzun süre dayanan en eski ve en iyi sandalet türüdür. Erkekler, bahçe sandaleti, plaj kıyafeti ve hatta ev kıyafeti sandaleti olarak kullanılabildiği gibi çok amaçlı kullanılabildiğinden, onları kesinlikle ayakkabılıklarında bulundurmaktan hoşlanırlar..

2. Kadınlar İçin Siyah Deri Kayış Flip Flop:

Kadın Siyah Deri Kayış Parmak arası Terlik

Kadınlar için bu siyah parmak arası terlik sandalet, en uygun günlük açık hava sandaletidir. Sandaletin tabanı parlak siyah sentetik malzemeden, Y kayışı ise siyah deri görünümlü malzemeden yapılmıştır..

3. Hasır Astarlı Parmak arası Terlik Bayan Sandalet:

Hasır Astarlı Parmak arası Terlik Bayan Sandalet

Bu saman astarlı sandalet parmak arası terlik, piyasada bulunan en ünlü ve en ucuz sandalet modelidir. Sandaletin tabanı, en iyi sonucu veren hasırdan yapılmıştır ve Y kayışı, hasır veya kadife malzemeden yapılabilir..

4. Kahverengi Süet Erkek Parmak arası Terlik Sandalet:

Kahverengi Süet Erkek Parmak arası Terlik Sandalet

Süet malzeme, bu erkek parmak arası terlik sandaletlerinin yapımında kullanılan pürüzsüz bir yüzey veren hayvanın iç derisidir. Bu aksesuarların yapımında iç deri kullanıldığı için daha ucuzdur..

5. Kama Topuklu Kadın Parmak Arası Terlik Sandalet:

Dolgu Topuklu Kadın Parmak Arası Terlik Sandalet

Takozlar, diğer sivri veya blok topuklu tasarım türleri ile karşılaştırıldığında en rahat topuk sandaletlerinden biridir. Bu dolgu topuk, kamalarda görülen kontrast renkli şeritlere sahip kauçuk malzemeden parmak arası terlik sandalet yapımında kullanılır..

6. Mavi Denim Erkek Parmak arası Terlik Sandalet:

Mavi Denim Erkek Parmak arası Terlik Sandalet

Denim malzeme sadece jean ve gömlek yapımında değil, aynı zamanda erkekler için bu yenilikçi parmak arası terlik tasarımının yaratılmasında da kullanılıyor. Erkekler kesinlikle kotu sever, bu yüzden kot parmak arası terlik sandalet ile de.

7. Erkek Parmak Arası Terlik Sandaletinde Kaydırın:

Erkek Parmak Arası Terlik Sandalet

Parmak arası terlik sandaletteki bu kaydırakta, Y kayışı, tabanın üst ortasına tutturulmuş kavisli bir blok ile değiştirilir, bu da bacağı içeri kaydırmayı çok rahat hale getirir. Bu sandalet, dış mekan, bahçe sandaleti ve hatta bir plaj olarak kullanılır. erkekler tarafından sandalet giymek.

8. Marka logosu baskılı Unisex Flip-Flop sandalet:

Marka logo baskılı Unisex Parmak arası Terlik sandalet

Parmak arası terlik marka sandalet, hem erkek hem de kadınların mutlaka sahip olması gereken bir parmak arası terlik, sandaletleri meşhur olan ünlü bir parmak arası terlik üreticisi crocs. Bu sandalet, giymek için esnek bir sandalet yapan köpük malzemeden yapılmıştır..

9. Birkenstock Toe Cover Erkek Parmak Arası Terlik Sandalet:

Birkenstock Toe Cover Erkek Parmak Arası Terlik Sandalet

Burun koruyucu parmak arası terlik erkekler kesinlikle ayakkabılıklarında bir tane olmasını ister, değişiklik yapmak için Birkenstock taban tabanı, süet malzemeden yapılmış bir burun koruyuculu bu sandalın yapımında Birkenstock taban kullanılır..

10. Gül Çiçek Tasarımlı Kadın Parmak Arası Terlik Sandalet:

Gül Çiçek Desenli Kadın Parmak Arası Terlik Sandalet

Tokalı arka bağlama sistemine sahip parmak arası terlikler, bazı yenilikçi tasarımlar eklenerek daha çekici hale getirilebilir. Böyle bir tasarım, plastik gül çiçeğini, y veya çapraz plastik renkli kayışa takılan bir dekorasyon malzemesi olarak kullanmaktır. Gül, kişinin yumuşaklığını ve doğasını belirtir, bu parmak arası terlik seçiminizde iyi yorumlar alacağınızdan emin olabilirsiniz..

11. Birkenstock Beyaz Parmak arası Terlik Kadın Sandalet:

Birkenstock Beyaz Parmak arası Terlik Kadın Sandalet

Birkenstock, Almanya’dan bu mantardan yapılmış parmak arası terlik kadın sandaletini üreten bir markadır ve giyildiğinde maksimum rahatlık sağladığı için moda endüstrisini büyük bir patlama ile vurmuştur. Bu kalın tabanlı sandalet, üst kısmındaki parlak beyaz kayışla kombinlenerek en iyi yazlık sandalettir..

12. Kadınlar için Ahşap Tabanlı Flip Flop Sandalet:

Ahşap Tabanlı Kadın Parmak arası Terlik Sandalet

Yüzde yüz ahşaptan üretilen sandaletin tabanının sandal tabanına oyulduğu Flip Flop sandalet, emek ve sabır gerektiren yenilikçi bir tasarım olarak adlandırılabilir. Kadınlar, endüstriyel makine şirketlerinde çalışıyorlarsa veya güvenlik seviyesi olarak kullanmak üzere şirketten bu tür parmak arası terlikler alıyorlarsa tercih edebilirler..

13. Erkekler İçin Delikli Deri Parmak arası Terlik Sandalet:

Delikli Deri Parmak arası Terlik Erkek Sandalet

Delikli deri ayakkabılar, erkek ayakkabı koleksiyonu söz konusu olduğunda oldukça ünlü bir tasarımdır, bu ayakkabı tasarımı parmak arası terlik yapmak için kullanıldığında kesinlikle Erkekler kalabalığı arasında bir hit. Sandaletin tabanı siyah kauçuk tabandan yapılmıştır ve deri üst kısmı sandaletin yanlarına dikilmiştir..

14. Bohem Parmak Arası Terlik Kadın Sandalet:

Bohem Parmak Arası Terlik Kadın Sandalet

Bohem ya da aşiret tarzı parmak arası terlik sandaletler, kadınlar için tipik yazlık dış mekan sandaletleri olan oldukça caziptir. Sandaletin üst kısmı, çeşitli tasarım ve şekillerde bir araya getirilen çeşitli renkli boncuklar kullanılarak tasarlanmıştır..

15. Renkli Plastik Parmak arası Terlik Kadın Sandalet:

Renkli Plastik Parmak arası Terlik Bayan Sandalet

Enjeksiyon kalıplama tekniği kullanılarak yapılan bu plastik renkli sandalet, sadece çekici değil, aynı zamanda hafif olan bu tür sandaletlerin yaratılmasındaki son gelişmeleri ortaya koyuyor. Sandalet tabanı, Y kayışı ve ona bağlı bir fiyonk ile düz bir taban olarak gelir..

Parmak arası terlik sandaletler en rahat ve giyilmesi kolay sandalet tasarımıdır, şüphesiz herkesin ayakkabı rafında olması gerekir. Bu parmak arası terlikler diğer ayakkabı ve sandalet türlerine kıyasla pahalı olmadığı için parmak arası terliği ev veya bahçe giyimi olarak kullanmak sorun olmaz. Hem erkekler hem de kadınlar bu tür parmak arası terlikleri kullanabilir, eğer yüksek bütçeniz varsa, geniş parmak arası terlik modelleri koleksiyonunda iyi bir seçim yapacaksınız..