Şimdi süslü sandaletlerin zamanı geldi. Artık insanlar fanteziyi parça aşınması olarak anlıyor ama bu süslü terimlerin asıl anlamı en sonuncusu. Bu yazıda en yeni fantezi sandaletlerden bazılarını ele alıyoruz..

En son fantezi sandaletler trend olan bir şeydir. Şimdi, eğilimler oldukça geniş ölçüde değişen bir şeydir. Çok öznel ve farklılaştırılmıştır. Dolayısıyla, eğilimler kişiden kişiye ve yerden yere değişir. Yani bizim ülkemizde moda olan başka bir ülkede moda olmayabilir. Bu nedenle, bu gönderiye başlamadan önce sadece bir not, bunların benim seçimime ve genel pazar trendlerine göre bir fantezi sandalet listesi olduğudur..

O halde fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçelim. İşte hem erkekler hem de kadınlar için düğün sezonu için en iyi 9 fantezi sandaletin derlemesi ve ayrıca Hindistan’da çevrimiçi olarak satın alınabilecek resimler.

Resimlerle Erkekler ve Kadınlar İçin Düğün İçin En İyi Fantezi Sandalet:

1. Ayakkabı:

Düğün Ayakkabıları İçin Fantezi Sandalet 1

Ayakkabılar hepimizin gardırobunda olması gereken bir şeydir. Bir çok amaca hizmet ederler. İster alçakta kalmak ister günlük spor ayakkabı tercih edin. Günümüzde spor ayakkabılar çok çeşitli seçenekler ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Böylece seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Benzer şekilde, bir geziye veya trekkinge gidiyorsanız, spor ayakkabı tercih edin. Oldukça dayanıklıdırlar ve size mükemmel tutuş ve tutuş sağlarlar. Ve o erkek fatma ve sert görünümlü botlara sahip olmak istediğinizde yanınızda.

2. Erkekler İçin Parmak arası Terlik:

Düğün Parmak arası Terlik 2 için Fantezi Sandalet

Diğer süper şık ve günlük sandalet parmak arası terliktir. Görünüşe göre flip flop, önceki yıllara kıyasla kendi kendine ortaya çıkmış ve devrim yaratmıştır. Günümüzün parmak arası terliği daha çok bir gardırop ve modanın temel unsurudur. Bu parmak arası terliklerde desen ve renk açısından çok çeşitli seçeneklere sahip olabilirsiniz. Bunlar, içerideyken ve dışarı çıkarken bile rahat bir şeyler giymek istediğinizde olabilir. Daha uzun yolculuk sürelerinde bile parmak arası terlikler en iyisidir.

3. Kızlar İçin Yarı Topuklu Fantezi Sandalet :

süslü sandaletler

Yarı topuklu sandaletler, aşırı yüksek topuklu ayakkabıları sevmeyen veya giyemeyen kızlar içindir. Onlar yaklaşık. 2-3 inç topuk. Bunlar günlük kullanım için mükemmeldir. Minyon çerçeveler, bu sandaleti çok şık göstermeden görünmesini sağlayarak sallayabilir..

4. Kadınlar İçin Siyah Sandalet Pompaları:

WeddingPumps 4 İçin Fantezi Sandalet

Bunlar yüksek topuklu sandaletler. Bunlar modellere benzer olanlar. İnce sivri sandaletleri var. Bu pompalarda topuk yüksekliği 3 inçten başlar. Ve 6-7 inç’e kadar değişebilirler. Çoğunlukla düz blok renklerde gelirler ancak artık bir günün farklı desenleri de görülebilmektedir..

5. Askılı Sandalet :

Düğün İçin Fantezi SandaletStrappy-Sandalet 5

Bu ince ve gitmesi kolay sandaletler. Oldukça ince ayaklarda oldukça gurur verici görünen ince çizgilerle gelirler. Uzun bir yaz günü gezileri için mükemmeldirler. Genellikle apartmanlardır. Ancak hafif platformlarda askılı sandaletler de alabilirsiniz. Bu askılı sandaletlerin çoğunu yüksek topuklu veya platformlu olanlarda görmedim..

6. Düğün Çanları:

Düğün Çanları 6 İçin Fantezi Sandalet

Bu benim en sevdiğim sandalet çiftim. Belle’in ayakkabı sektörü açısından bir dönüm noktası oluşturduğunu hissediyorum. Oldukça basit ve kullanışlıdırlar.

7. Erkekler İçin Loafer’lar:

Düğün Loafer'ları İçin Fantezi Sandalet 7

Ayakkabıda bir devrim daha. Belle’e oldukça benziyorlar ama ayaklar belle’e kıyasla çok daha fazla örtülü.

8. Kadınlar İçin Katır Sandalet :

Düğün İçin Fantezi SandaletKatır-Sandalet 8

Bu sandaletler üzerinde kolay kayma. Ancak ayakkabıları yerinde tutmak için katır kullanılır..

9. Bayan Platform Sandalet :

Düğün Platformları İçin Fantezi Sandalet 9

Cidden platformlar kızlar için hayatı kolaylaştırdı. Pompalar ve yavru topuklu ayakkabılarda olduğu gibi size fazla acı vermeden boyunuzu verirler..

Yani, bu, en iyi 9 süslü sandaletten oluşan bir turdu. En yakın mağazalardan oldukça uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Öyleyse devam et ve seçimini yap.