Sandalet, temel olarak, ayağın üst kısmından geçen kayışlarla ayağa tutulan bir tabandan, ayak parmakları ile ayak bileği arasındaki kavisli kısımdan veya ayak bileği çevresinden oluşan açık ayakkabılardır. Spor Sandaletleri, genellikle sağlam bir kauçuk dış taban ve daha yumuşak bir köpük iç tabana sahip olan, sıcak ve tropik iklimlerde kullanılır. Spor sandaletler genellikle ayağın kemer şeklini destekleyecek şekilde şekillendirilir..

spor sandalet

Erkek ve Kız Çocuklar için En Yeni Markalı Spor Sandaletleri:

Kayışlar, bir aktivite veya aşırı terlemeden sonra hızlı kuruması için perdeli bir şekilde polyester veya naylondan yapılmıştır. Burada en iyi 9 Spor Sandal tasarımına bir göz atacağız..

1. Siyah Spor Sandalet:

siyah-spor-sandalet

Klasik siyah spor sandaletler, her yaştan erkek tarafından spor yapmak için en iyilerden biridir. Daha iyi kavrama ve rahatlık için geniş kayışlarla rahattırlar ve ayrıca taşıması gerçekten kolaydır. Herhangi bir spor veya açık hava etkinliği için güzel kargolar, dörtte üçü veya sadece düz eşofmanlarla eşleştirilebilirler..

2. Adidas Kırmızı ve Siyah Floaters:

adidas-kırmızı-siyah-floaters

Yüzer olarak da bilinen, ünlü Adidas markasının bu spor sandaletleri erkekler içindir. Kırmızı taban ve siyah iç kısımlarla sınırlandırılmış renklere sahiptirler. Gerçekten sağlam görünüyorlar ve kayışlar da oldukça sağlam ve uygun yastıklama dışında kullanıcıya güzel bir tutuş sağlıyor..

3. Kaydırmalı Spor Sandalet:

Kaydırmalı Spor Sandalet

Normal spor sandaletler değil, bunlar stil ve desen bakımından farklıdır. Ayak kemerini, ayak parmaklarını ve ayak bileğini tutan ayrı kayışlar yoktur, ancak sandaletin kolay kullanımı için sadece ayak kemerinde bir kaydırma kayışı vardır. Bunlar çocuklar, gençler ve yaşlılar için de olabilir. Sandalet kaydırmalı olduğu için diğer aktivitelerde olduğu gibi günlük kullanım için de kolay ve rahattır..

4. Puma Yeşil Spor Sandalet:

Puma Yeşil Spor Sandalet

Puma gibi tanınmış uluslararası bir markadan gelen bu açık yeşil renkli üç askılı spor sandalet, tüm outdoor aktiviteleri veya diğer spor aktiviteleri için erkeklerin olmazsa olmazı. Bunlar görünüşte gerçekten sağlamdır ve kayışlar, kullanıcıya ekstra tutuş sağlayan tabana güvenli bir şekilde dikilmiştir..

5. Nike Beyaz Plaj Sandaletleri:

nike-beyaz-plaj-sandalet

Plaj ve deniz kenarındaki aktiviteler için Nike’ın bu bozulmamış beyaz renkli markalı plaj sporu sandaletleri mükemmel. Suda ve kumda daha iyi kavrama için taban benzeri bir banyo duş paspası vardır ve ayrıca bunlar desenli olarak kaydırıldığından, kullanımı süper rahattır..

6. Teva Pembe Spor Sandalet:

teva-pembe-spor-sandalet

Spor sandalet söz konusu olduğunda kadınlar geride kalabilir mi? Bu süper harika görünümlü pembe renkli Teva spor sandaletler sadece kadınlar içindir. Kadın ayaklarının şeklini göz önünde bulundurarak benzersiz bir şekilde tasarlanmışlardır ve bu nedenle içten dışa rahat hale getirilmiştir. Bu pembe spor sandaletler neredeyse her türlü açık hava etkinliği için kullanılabilir..

7. Tanga Spor Sandaletleri:

tanga-spor-sandalet

Tanga sandaletler, rahat kayışları ve aynı giyen ayaklarda iyi hissetme faktörü için kadınlar arasında çok popülerdir. Bu nedenle, bir spor sandaletin içine dahil edilen tangaların kayışları çok kalın ve ağır değil, ama gerçekten ince ama ayaklarda harika bir tutuş ve hafif bir his için sağlamdır..

8. Puma Bayan Spor Sandalet:

puma-spor-sandalet-kadınlar için

Her türlü açık hava etkinliği için mükemmel olan bu uluslararası markalı Puma spor sandalet, açık kırmızı renkte, açık havayı ve sporu seven her kadın için olmazsa olmazdır. Tam olarak bir sandalet gibi görünmüyorlar, ancak herhangi bir spor yaparken kullanıcıya daha iyi kavrama sağlayan, ayrıca topuk için verilen örtü ile spor ayakkabı sandaleti şeklindedirler..

9. Kızlar için Spor Sandaletleri:

kızlar için spor-sandalet

Bu eşsiz spor sandaletler plaj, açık hava, yürüyüş, yürüyüş, bisiklet vb. alanlarda çok amaçlı kullanıma yöneliktir. Bu spor sandaletler ayakkabı görünümündedir ancak tamamen örtülmemiştir. Sandaletlerde, kızların tökezlememeleri veya kötü bir düşüş yaşamamaları için ekstra kavrama için birden fazla kayış vardır. Çeşitli renklerde gelirler ve genç kızlarda da şık görünürler. Sandaletler nefes alabildiği için yaz aylarında da çok rahattırlar..

Spor sandaletler, bu günlerde onlarla ilişkili rahatlık ve onları giyme kolaylığı için çok moda. Çeşitli tasarım ve desenlerde gelirler ve kişinin ihtiyacına ve amacına göre seçim yapılabilir. Erkekler, erkekler, yaşlılar, kadınlar, kızlar ve gençler, bu günlerde Spor Sandaletlerinin görünümünü sergiliyor ve onlarda bir moda akımı yaratıyor..