Bağcıklı sandaletler, sandalet kategorisindeki nimetlerden biridir. Birçok farklı tarzda giyilebilirler. Yüksekten bağlanan bağcıklar şık bir görünüm verirken, bağcıklar günlük bir görünüm sağlar ve bilek kısmındaki yapraklar gün boyu rahattır. Açık yapısı nedeniyle yaz aylarında çok tercih edilmektedir. Dantel sandaletler en sade kıyafetlerle bile muhteşem bir görünüm sağlar..

Görüntülü Kadınlar İçin En İyi Bağcıklı Sandalet:

En şaşırtıcı bağcıklı sandaletlerden bazıları kısaca açıklanmıştır,

1. YÜKSEK TOPUKLU BAĞLANTILI SANDALET:

YÜKSEK TOPUKLU DANTELLİ SANDALET

Bu sandaletler her zaman muhteşem. Sade düz siyah, kahverengi veya ten rengi bir renk seksi bir görünüm verir. Uyluğa veya ayak bileğine kadar sarılabilirler. Bir çift yüksek topuklu bağcıklı sandalet her durumda çılgına dönecek.

2. DÜZ GLADYATÖR:

DÜZ GLADYATÖR

Bunlar bağcıklı düz sandaletler. Herhangi bir gündelik ve yaz kıyafeti ile daha fazla konfor ve mükemmellik. Herhangi bir biçimde bağlanabilirler. Yazlık sandalet rotasyonu için düz bir gladyatör şarttır. Bu düz bağcıklı sandaleti daha uzun süre giymekten asla yorulamazsınız..

3. KESME TAKOZU:

KESME TAKOZU

Bunlar daha çok stil ve moda ile ilgili. Ayak bileği uzunluğuna kadar uzanan kahverengi bağcıklı sandaletli orta topuklu bir topuklu ayakkabı her durumda harika gider. Herhangi bir kot pantolonla, batıyla ve hatta bazen etnik giyimle giderler. Onlar satın almaya değer.

4. POM POM DANTELLİ SANDALET:

POM POM DANTELLİ SANDALET

Bağcıklı ponpon sandaletler, bağcıklı sandaletlerin benzersiz stillerinden biridir. Renkli ponponlu burnu açık çapraz kayışları var. Ponponlarınızı grafik gömlekler ve jean şortlarla sallayın ve muhteşem görünün. Bu renkli ponponlarla altın rengi bağcıklı sandalet sevimli görünüyor.

5. DÜĞÜMLÜ BAĞLANTILI SANDALET:

Düğümlü DANTELLİ SANDALET

Bu sandaletler sadeliği ile bilinir. Bağcıklardaki düğümler, basit bir parmak arası terliği bile sevimli gösteren ana özelliğidir. Çok havalılar ve her türlü gündelik giyimle harika gidiyorlar..

6. ÇİN ÇAMAŞIR SÜVERİ DANTELLİ SANDALET:

ÇİN ÇAMAŞIR SÜVERİ DANTELLİ SANDALET

Bunlar her zaman yeşil ve kalıcı tasarımcı bağcıklı topuklu sandaletler. Yüksek topuklu veya kısa topuklu bile olabilirler. Her türlü kıyafetle iyi giderler. Bakımı ve tüm günü dışarıda geçirmesi kolay.

7. BAĞLANTILI ÇİZMELER:

DANTELLİ BOTLAR

Yüzlerce kişi arasından seksi ve seksi görünmek için bir stil ifadesi ancak bir çift bağcıklı çizme ile olabilir. Onlar çılgın ve şık. Esas olarak batı kıyafetleri içindir. Bağcıklı botlu şortlar her gece dışarı çıkmak için mükemmeldir.

8. TASARIMCI DANTELLİ SANDALET:

TASARIMCI DANTELLİ SANDALET

Ayak bileğine kadar uzanan şık, gür bir dantel ile muhteşem bir kırmızı yüksek sivri topuk harika görünüyor. Tasarımcı sandalet koleksiyonu, düz beyaz bağcıklı bir sandaletle bile çılgındır. Nokta topuklu ayakkabılarla denge kurduğunuzdan oldukça eminseniz, bu çeşitler en iyi seçenektir. Herhangi bir batılı veya etnik giyim stiliyle birlikte.

9. STİLETTO:

STİLETTO

Adından da anlaşılacağı gibi, bunlar, ayak bileğinde veya baldıra kadar yumuşak bir bağcıklı, öldürücü topuklular olarak bilinen yüksek topuklu ayakkabılardır. Bağcıklı topuklu sandaletler her zamanki gibi muhteşem. 8 inç uzunluğa kadar olabilen ince ve keskin topukluları içindir..

Kadın sandaletleri söz konusu olduğunda, bir denizden daha az değildir. Bağcıklı sandaletlerde sınır yoktur. Stilleri ve desenleriyle her zaman muhteşemler. Dantel sandaletler, düz ya da topuklu, bot ya da ponponların hepsinin kendine özgü yaratıcılık tarzları vardır. Bunlardan birini alın; biraz daha toplamaya karşı koyamazsın.