Kadınlar söz konusu olduğunda, ayakkabılar da gardırobunun önemli bir parçası olmuştur. Rengarenk bir gökkuşağı oluşturan sandaletlerin koleksiyonunuzda olması hemen hemen her kadının hayali olmuştur. Ancak tasarımcı sandaletler, şık görünümlerine benzersiz bir çekicilik kazandırdığı için oldukça popüler olmuştur. İster şenlikli bir görünüm ister resmi bir amaç arıyorsanız, taşıyabileceğiniz çeşitli yeni tasarımlar var..

Bayan Sandaletlerin Yeni Tasarımları Görselli:

Haydi, çevrenizi kesinlikle kıskandıracak harika bir sandalet tasarımcısını inceleyelim..

1. Sivri ve Şeritli Tasarımcı Sandalet:

Sivri ve Şeritli Tasarımcı Sandalet

Bayanlar için tasarlanan deri şeritli sandaletler parlak bir görünüm kazandırıyor. Sandalet, üzerinde gümüş taşlarla ayak bileğine kadar bacağınızı çevreleyen şeritlere bağlı sivri bir topuk verilir..

2. Şık Ayak Bileği Çizme Tasarımcı Sandalet:

Şık Bilek Botu Tasarımcı Sandalet

Yeni tasarımcı sandalet koleksiyonu, bacağınızı burundan ayak bileğine kadar kaplayan şık bir bot tasarımı içeriyor. Kadife kaplama ile yapılan sandalet, sıcak bir deneyim sunar..

3. Loafer Tasarımcı Sandalet:

Makosen Tasarımcı Sandalet

Kadınlar için loafer tasarımcı sandaletler, modaya uygun ancak basit bir şeyler giymeyi seven kadınlar için bir nimet olmuştur. Sandalet, kadife kaplamalı ve hafif topuklu, sonunda çelik tasarım kaplamalı deriden yapılmıştır..

4. Vintage Tasarımcı Sandalet:

Vintage Tasarımcı Sandalet:

Bayan tasarımcı sandaletlerine, vintage koleksiyon olarak bilinen deriden yeni işçilik verildi. Sandaletlere, şerit ayakkabı açma tasarımı ve ayak bileği kilitleme tokası ile dengeli topuklu ayakkabılar verilir..

5. Hayvan Baskılı Tasarımcı Sandalet:

Hayvan Baskılı Tasarımcı Sandalet

Onlara arzu edilen vahşi kedi görünümünü veren kadın tasarım sandaletler, hayvan baskılı sandaletler olarak popülerdir. Sandaletlere, yüksek düz topuklu kadife içinde leopar derisi tasarım dokusu verildi. Biraz komik görünüyor ama herhangi bir kutlama zamanınız için uygun.

6. Metalik Tasarımcı Sandalet:

Metalik Tasarım Sandalet

Metalik tasarımcı sandalet kadınları, akşam randevusu görünümüne tamamen uyuyor. Parlak deriden üretilen sandaletler, bağlı konumda ayaklardan bileğe kadar şeritli tasarımlarla metalik bir görünüm kazandırıyor. Bu tarz daha çok kurumsal kızlar tarafından tercih edilir; etek elbise veya herhangi bir kot pantolon üzerinde de kullanılır.

7. Kıvrımlı Altın Tasarımcı Sandalet:

Kıvrımlı Altın Tasarım Sandalet

Altın ve siyahtan yapılmış kıvrımlı tasarımcı terlik sandaletler, kullanıcıya çarpıcı bir görünüm kazandırır. Deri, kanvas ve kadife kombinasyonundan üretilen sandalet, ayak bileğine kadar tüm ayakları destekler. Bu stil altın renkli bir katmana sahiptir ve kesinlikle kıyafetinizle ilgili iyi değerlendirmeleri yakalar..

8. Dalgalı Çift Tasarımcı Sandalet:

Dalgalı Çift Tasarım Sandalet

Çift sandalet desen stili, bu, koyu ve açık renk tonlarında yapılmış, iç katmanı deri ve dış yüzeyi kadife olan tasarımdır. İnce sivri tepeli yanlarda üçgen kesimler ile sandala dalgalı bir görünüm kazandırılmıştır. Ofis toplantılarınız veya herhangi bir arkadaşınızın buluşması için uygundur.

9. Geleneksel Boncuklu Tasarımcı Sandalet:

Geleneksel Boncuklu Tasarım Sandalet

Lacivert sandaletlerin kadife ile kaplandığı modern sandaletlerin tasarımına geleneksel bir dokunuş katılıyor. Sandaletleri daha sevimli hale getirmek için üst ve alt şeritleri renkli boncuklarla tasarlanmıştır. Çoğunlukla geleneksel Hint mevsiminde kızlar bu mavi renkli tasarımcı sandaleti geleneksel kıyafetler üzerinde kullanmayı sever..

10. Flip Flop Tasarımcı Sandalet:

Flip Flop Tasarımcı Sandalet

Parmak arası terlikli kadın tasarımcı sandaletleri, çiçek tasarımlarıyla kalıcı bir yaz seçkisi sunuyor. Parmak arası terliklerin ön tarafına, ayak bileği kısmını bir açıklık olarak çevreleyen gümüş bir boncuk ile ağdan yapılmış çiçekli bir tasarım verilmiştir. Herhangi bir plaj partisi veya herhangi bir kutlama için, bu tür sandalet ve tasarım kesinlikle dikkat çekecektir..

11. Nakış Tasarımcı Sandalet:

Nakış Tasarımcı Sandalet

Nakışlı sandaletler, sandalet tasarımcısının çok önemli bir parçası olmuştur. Deriden yapılan basit yarı topuklu sandaletler, sandaletin bir tarafını kaplayan pembe ve beyaz taş işlemeli altın arka plana sahiptir. Ev hanımları tarafından kullanılan bu tür sandaletler, bu tür sandaletleri herhangi bir düğün veya parti işlevi için denemeyi severler..

12. Kelebek Tasarımcı Sandalet:

Kelebek Tasarım Sandalet

Evet, kelebeklere hayransanız, bu yeni sandaletler kesinlikle kalbinizi kazanacaktır. Sandalet, normal bir önü olan deriden yapılmıştır. Sandaletlerin arkasına kelebek kanat tasarımı ve benzer desen alçalmaları ile yüksek topuklu ayakkabılar verilir. Çoğunlukla kolej kızları veya genç kızlar tarafından da tercih edilen bu tür tasarım.

13. Prada Kuyruk Tasarımcı Sandalet:

Prada Kuyruk Tasarımcı Sandalet

Bu tür bayanlar için sandaletler kırmızı ve siyah renklerde deri olarak gelir. Sandaletin önü kadife çiçekle tasarlanmış bir kaplama ile yapılmıştır ve arka kısma Prada kanadı verilmiştir. Eşsiz bir görünüm istiyorsanız, sevgilinizin dikkatini çekmek için bu tasarımcı sandaleti alın..

14. Yaprak Tasarımcı Sandalet:

Yaprak Tasarım Sandalet

Kanvastan üretilen bu kadın sandaletlerin yanlarında yaprak ip tasarımı vardır. Tuvale ayrıca, görünümü daha şehvetli hale getirmek için uzun kalem topuklu benzer kesimler verildi. Bu sandaleti ofis kıyafetinizde veya herhangi bir resmi kıyafetinizde deneyebilirsiniz..

15. Kabarcık Topuk Sandalet:

Kabarcık Topuk Sandalet

Düğününüz için sandalet tasarımcısı arıyorsanız, balonlu yüksek topuklu sandaletler sizin için mükemmel. Siyah sandalet üzerine çeşitli pırlantalar ve beyaz incilerle süslenmiştir. Düğününüz için tasarımcı elbisenize göre kullanabilirsiniz; bu tasarımı seçeceğiniz herhangi bir kıyafet üzerinde deneyin.

Tasarım sandaletler genellikle ayaklarınıza normal giyimden farklı bir görünüm verir. Çoğunlukla partiler, düğünler, akşam buluşmaları ve diğer benzer işlevler için giyilen sade kıyafetler, artık kadınlar için çarpıcı resmi kıyafetler olarak ortaya çıkıyor. Herhangi bir işlev için iyi bir pansuman yapmayı planlıyorsanız, o zaman sadece giyinmek şart değildir, iyi bir sandalet seçimine ihtiyacınız vardır. Seçiminize göre güzel hazırlanmış sandaletler alın. Tasarım ve renklerde geniş koleksiyondan satın alın.