Ayakkabıda bayanlar için birçok tasarım ve model mevcuttur. Kadınlar için birçok ayakkabı markası mevcuttur. Ayakkabının parmak arası terlik, dolgu topuk, topuklu ayakkabı ve sandalet gibi birçok modeli bulunmaktadır. Her birinin kendi stili ve tasarımı vardır. Her ayakkabının kendi görünümü ve tasarımı vardır. Ayak giyimi farklı renklerde mevcuttur.

Tasarımcılar müşteri memnuniyetine ulaşmak için farklı renklerde tasarımlar yapmaktadır. Kadınlar, ayakkabının ayağına uygun olup olmamasına göre ihtiyacına göre sandalet seçerler. Renkli sandaletlerden bazıları tartışıldı. Siyah renkli sandaletlere sahip bazı markalar.

1. NordStrom:

siyah sandaletler

John W.Nordstrom ve Carl F. Wallin tarafından kurulmuş bir Amerikan lüks modasıdır. Merkezi, Amerika Birleşik Devletleri’nde Washington’da Seattle’da bulunmaktadır. 1901 yılında piyasaya sürüldü. Birçok yan kuruluşu var. Eşsiz tasarımlarla birçok sandalet üretiyor ve özellikle siyah çok çekici görünecek..

2. Dr. Scholl:

Kadın Siyah Sandalet 2

Dr. Scholl’un babası William Mathias Scholl’dur. 1906 yılında İngiltere’de başlamıştır. Komple ayak bakım ürünlerine sahiptir. Çeşitli tasarımları ve stilleri ile dünya çapında çoklu çeşitleri ile hizmet vermektedir. 1971 yılında Fortune 500’e üye olmuştur. 1000 adet ayak bakım ürününün patenti görevini görmektedir. Bu markada birçok farklı sandalet modeli mevcuttur. Tabanı ve parçalarını hazırlamak için kullanılan malzeme deridir. Siyah renkte mevcut birçok sandalet çeşidine sahiptir..

3. Billabong Sunshine Amor Sandal:

Kadın Siyah Sandalet 3

Billabong Sunshine amor sandalet farklı bir tasarıma sahiptir. Bu sandaletler ayakların harika görünmesini sağlayacaktır. Bağcık kapamalı gladyatör sandaleti vardır. Deriden yapılmıştır. Dış tabanı kauçuktur ve aşınmaya dayanıklıdır. Bu sandalet üreticilerden ithal edilmiştir. Başka ülkelerden ithal edileceği anlamına gelir..

4. En İyi Mağaza:

Kadın Siyah Sandalet 4

Top shop 1964 yılında kuruldu. Bu mağazanın kilit kişileri Philip Green CEO’su ve Katie Foster Genel Müdürüdür. En iyi mağaza markası fabrikasının selefi Peter Robinson’s. Merkezi Londra’da Birleşik Krallık’ta bulunmaktadır. 40 ülkede 500’den fazla mağazaya hizmet verdi. Perakende modadır. Ürünleri deriden oluşmakta ve dünya çapında tüm ülkelere ihraç edilmektedir..

5. Bata:

Kadın Siyah Sandalet 5

Bata’nın kurucusu Tomas Bata’dır. Böylece sektörün adını Tomas Bata takip ediyor. Bata, dünya çapında ünlü bir ayak markasıdır. Çocuklardan yaşlılara kadar farklı modelleri ile tanınan bir ayakkabı markasıdır. Tam bir ayak giyim endüstrisidir. Kullanılan malzeme komple deri olduğu için çok özel bir markadır. Ayakkabılarımı seviyorum sloganı var. Merkezi İsviçre’de Lozan’da bulunmaktadır. 1894 yılından bu yana 70’e yakın ülkede 5000 civarında perakendeciye hizmet vermektedir.Benzersiz tasarımlar mevcuttur. Kadın ayakkabı giyiminde çoklu koleksiyona sahiptir. Bata’nın genel olarak mevcut rengi sadece siyahtır. Tamamen deriden üretilmiş göz alıcı siyah sandaletler kullanıma bağlı olarak sandaletlere uzun ömür verir..

6. Carlton Siyah Sandalet:

Kadın Siyah Sandalet 6

Kadınlar için Carlton London siyah sandaletler çok şık ve trend bir ayakkabı olacak. Ayaklara esnek rahatlık sağlayan tokalı kapamalı sentetik sayalı ve astarlı sandaletlere sahiptir. Bunlar, kauçuk bir dış taban ile daha sıkı bir zemine sahiptir..

7. Podyum:

Kadın Siyah Sandalet 7

Catwalk, kadın ayakkabıları için iyi bilinen bir markadır. Siyah renkte birden fazla tasarım üretmektedir. Ürünü üretmek için iyi döşenmiş malzeme kullanır. Podyum ürünleri ithal edilmektedir..

8. Shoetopia:

Kadın Siyah Sandalet 8

Shoetopia, California’da bulunan bir markadır. Bunlar moda dünyasına göre tasarlanmıştır. Dans pistine göre sonsuz rahatlık ve bükülme sağlar..