Sandalet, özellikle ayak parmakları olmak üzere, ayağın büyük bir bölümünün açıkta kaldığı ayakkabılardır. Farklı türlerde, malzemelerde, dokularda ve tasarımlarda bulunurlar ve resmi, gündelik veya günlük giyim olsun, her durum için. Her erkek ve kadın için en rahatlar.

Erkekler ve Kadınlar için Basit ve Şık Markalı Sandalet:

Sandalet, Erkek ve Bayanlar için bu yaz için harika bir seçenek. Ama durun, boyunuza, durumunuza veya vücut tipinize göre ne giyeceğinizi nasıl bileceksiniz, eğer minyon ve kısaysanız ne giyeceğinizi? Sorularınız için size yardımcı olacak 9 sandalet çeşidi belirledik..

1. Moda Flip Flop:

markalı sandaletler

Konfordan bahsetmişken, parmak arası terlikleri nasıl kaçırabiliriz? Markalı sandaletlerdeki yukarıdaki sandalet, hem erkekler hem de kadınlar için şık ve süper rahat görünüyor. Parmak arası terliklerin en iyi yanı, birinin uzun veya kısa, kilolu veya minyon ya da herhangi bir şey olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır. Sade, sade bir tişört, bir çift kot pantolon ve parmak arası terlik, yaza hazır mısınız?.

2. Burun Ucu:

ayak parmağı

Kadınlar için markalı sandaletlerdeki bu sandalet daha resmi ve sofistike bir sandalettir. Partiler ve iş etkinlikleri için resmi gece kıyafetleri ile giyebilirsiniz. Neredeyse tüm vücut tiplerine ve boylarına uyabilirler, bu yüzden kısa veya uzun boyluysanız endişelenmeyin..

3. Deri Makosen:

deri mokasen

Erkekler için markalı sandaletlerdeki bu deri mokasen hem rahat hem de resmi bir yaklaşım sunuyor. Şık, çok yönlü ve rahatlık sağlarlar. Onlar da kaymak kolaydır. Onları hemen hemen her kıyafetle giyebilir ve akıllı bir görünüm elde edebilirsiniz..

4. Gladyatör Sandalı:

gladyatör sandalet

Roma tarzı görünüme sahip markalı sandaletlerdeki bu şık gümüş gladyatör bu günlerde popüler ve birçok gencin favorisi. Günlük giyim ve bayanlar için parti gibi gündelik durumlar için harika bir seçenektir. Gerçekten bir açıklama yapıyorlar.

5. Spor ayakkabı:

Spor ayakkabı

Nike şüphesiz en iyi sandalet markaları arasındadır. Bu çarpıcı Nike kendinden bağcıklı spor ayakkabı, pahalı olmasının yanı sıra son derece havalı ve şık görünüyor. Ama kesinlikle erkekler böyle bir afete sahip olmayı çok isterdi. Havalı bir görünüm için bu tür spor ayakkabılarını günlük kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz..

6. Kama:

kama

Sandalet markalarındaki bu çarpıcı siyah süet kama, bir şekilde ona sahip olmak zorunda gibi görünüyor. Özellikle boyu kısa olan kızlar kesinlikle buna bayılırlar. Resmi kıyafetlerin yanı sıra gündelik kıyafetlerle de giyilebilirler. Kısa bir gece elbisesi veya elbisesi iyi çalışıyor.

7. Espadril:

espadril

Espadrilles, kadınlar ve erkekler için markalı sandaletlerin önemli bir parçasıdır. Kanvas içinde bu bayan mavi espadril hem şık hem de rahat görünüyor. Espadrill’ler daha çok gündelik ortamlarda giyilir ancak süslemeli ve dokulu olanlar resmi kıyafetler ve özel günlerde de giyilebilir..

8. Önyükleme:

Bot

Erkekler için markalı sandaletlerdeki bu şık savaş botu, kış görünümü için şık ve daha fazla görünüyor. Botlar, sandalet oyununa tamamen hükmedebilir. Modaya uygunlar ve bir dizi etki ile geliyorlar.

9. Sling Back Sandalet:

Sırt Askılı Sandalet

Markalı sandaletlerde son derece popüler ve yaygın değiller mi? Sade, sade olanlar gündelik davetlerde tercih edilebilirken, desenli, süslemeli olanlar ise resmi akşam partilerinde ve davetlerde giyilebilir. Hepsi bir arada rahattır ve harika bir tarz sunar.

Markalı sandaletler hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Duruma, vücut tipine ve boyuna göre sandaletler satın alın ve giydiklerinizin rahat olduğundan emin olun. Bu şekilde şık görünebilir ve kendinizi güvenle taşıyabilirsiniz..