Nasıl ki moda piyasası giyime çekici tasarımlar vermişse, aynı şekilde ayakkabılara da eksiksiz bir görünüm için gereken önem verilmektedir. Birbirinden çekici tasarımları ile ayakkabı sektörü gençlere yeni bir soluk getirdi. Evet, slip-on sandalet hem resmi hem de ara sıra bir görünüm için taşınabilen basit ama şık bir görünüme sahiptir..

Kadın ve Erkekler İçin Sevimli ve Şık Slip On Sandalet:

Koleksiyonunuza eklemek isteyebileceğiniz bazı yaygın olarak benimsenebilir kadın ve erkek kayma sandalet tasarımları..

1. Hem Erkekler hem de Kadınlar için Düz Slip-on Sandal Tasarımı:

Hem Erkekler hem de Kadınlar İçin Düz Slip-on Sandalet Tasarımı

Sandaletlerde kayma, düz tasarımlarla rahat bir dokunuş kazandırılıyor. Sandaletlere ayrıca yürürken düzgün tutuş için kıvrımlı tabanı olan geniş beyaz bir deri slip verilir..

2. Erkekler için Plaj Slip-on Sandalet:

Erkekler için Plaj Slip-on Sandalet

Plajlar için mükemmel şekilde uygun hale getirilmiş bir erkek sandalet tasarımına, uç kayma tasarımına sıkı bir ayak parmağı verilmiştir. Sandalet ayrıca plajın kumlarına tutunması için hafif bir derinlikte yapılmıştır. Bunu kullanırken kendinizi güvende hissediyorsunuz.

3. Çiçek Desenli Kadın Slip-on Sandalet:

Çiçek Desenli Kadın Slip-on Sandalet

Slip on sandalet bayan çift şerit tasarımı ve hafif topuğu ile yeni bir tasarıma kavuştu. Şeritler, bir kanvas tarafından desteklenen kadife ile yapılmış bir çiçek deseni ile birbirine bağlanmıştır. Üst kısmı küçük deri kesimli bu sandaleti denerken bir yastıklama hissi elde edeceksiniz..

4. Kadınlar İçin Şık Slip-on Sandalet:

Kadınlar için Şık Slip-on Sandalet

Hem parti giyiminde hem de ara sıra giymek için taşınabilen siyah slip-on sandalet tasarımı, kumaş ve parlak pırlantalar yardımıyla yapılmıştır. Sandala, düz bir topuk ile yandan tutuşlu bir parmak verilir. Bu sandalla ayak parmaklarınız çok güzel, gerçekten harika bir görünüm. Yürüyüş için desteklediği herhangi bir kıyafetinizde.

5. Erkekler için Çapraz Kayma Sandalet:

Erkek Çapraz Kaydırmalı Sandalet

Yazlar için göz alıcı tasarımlı, kanvas dokunuşlu deri sandaletler. Kalın dokulu çapraz bağcıklı erkek sandalet tasarımı, rutin kullanım veya yazlar için mükemmel bir tasarımdır..

6. Erkekler için Sketchers Slip-on Sandalet:

Sketchers Erkek Slip-on Sandalet

Hem ofisler hem de geziler için modaya uygun bir görünüme sahip olmak istersiniz! Ayakları tam bir örtü oluşturan birbirine bağlı çeşitli slipler veren sandalet tasarımındaki slip, eskizler olarak bilinir..

7. Erkekler için Ön Arka Kaymaz Sandalet:

Erkekler için Ön Arka Kaymaz Sandalet

Erkek sandalet üzerine deri slip, pürüzsüz bir dokuya ve ön ve arkada uygun bir tutuş oluşturan üç kayışa sahiptir. Tekne benzeri tasarımıyla sandaletlere düz bir görünüm kazandırılmıştır..

8. Kadınlar için Kadife Slip-on Topuk Sandalet:

Kadife Slip-on Topuklu Kadın Sandalet

Fonksiyonel kullanımlarda ara sıra giyilen bayanlar için topuklu sandaletlerde kayma ve kadifemsi bir dokunuş gözlemlenir. Sandalet kanvas üzerine kadife ile kaplanmıştır ve üzerinde küçük bir tılsım ile önden toka ile sabitlenmiştir..

9. Kadınlar için Kayma Sandalet Üzerine Nakış Peep:

Kadın Slip Sandalet Nakış Peep

Geleneksel dokunuşa sahip kadın slip sandalet, üzerlerinde rengarenk boncukların kullanıldığı işlemeli tasarımlarla eksiksiz bir üst kaplamaya kavuşuyor. Sandalet ayrıca düzgün tutuş için arkasında bir şerit kaplama ile düz bir görünüme sahiptir..

Slip on sandalet, kullanıcıya gerekli konfor ve dengeyi sağlamak için çoğunlukla deri, kanvas ve kumaştan en yüksek hassasiyetle yapılır. Sandaletlerin bazıları aynı zamanda su geçirmezdir ve bu da onları musonlarda dayanıklı kılar. Bu tür slip-on sandaletler, değerli versiyon koleksiyonlarından olup, müşteri için büyük bir tutku uyandırmaktadır. Sandalet üstü deri slip bu serideki geniş koleksiyon seçenekleriniz arasında harika bir seçim olacaktır. Düzenli kullanımınız için sandaletlerde güzel bir kayma alın.