Platform sandaletler, yürüteç için uygun ve sabit bir taban sağlar. Düz ve bazen kalın veya incedir. Bir insanın sahip olabileceği en rahat sandalet türüdür. Platform sandaletlerde günlük rutinde ve özel durumlarda kullanılabilecek muazzam tasarımlar mevcuttur. Yüksek ve kalın tabanları sayesinde ayağınıza kum ve tozdan koruma sağlar..

Kadınlar İçin En İyi ve Şık Platform Sandalet:

Aşağıdaki kadın platform sandalet modellerinde bazı yeni tasarımlar edinin,

1. Yüksek Topuklu Platform Sandalet:

Yüksek Topuklu Platform Sandalet

Üç renkli, yüksek platform topuklu bir sandalettir. Ayak bileğinde küçük bir tokalı siyah renkli kesim baskı kayışlar var. Bu, kısa boylu kızlar için oldukça kullanışlıdır. Bu sandalette burun, iki yan ve ayak bileği açıktır. Kısa boylu kızlarınızı asla hayal kırıklığına uğratmayın, tavrınızı göstermek için bu sandaleti deneyin.

2. Saten Platformlu Sandalet:

Saten Platformlu Sandalet

Bu platform sandalet düz beyaz renkli kalın bir tabana sahiptir. Kırmızı renkli bu açık platform sandalet, parmakların üzerinde geniş kayışa sahip. Kaidenin arkasında tünel benzeri bir şekil vardır. Sandalet kısa bir elbise ile dikkat çekecek. Bu şık görünümlü kıyafetleriniz için kullanışlıdır.

3. Bağcıklı Platform Sandalet:

Bağcıklı Platform Sandalet

Bir ayağa sarılmış dantelli güzel bir kadın platform sandalet. Gri bağcıklı sandalette çift gölge kalın bir taban var. Ayağa çapraz bir dantel bağlanır ve ayak bileğine tokalı üç kat dantel sarılır. Bu stili ofis partilerinizde veya herhangi bir işlevde deneyebilirsiniz. Dar kesim bir elbise veya etek üzerinde de iyi görünüyor.

4. Gelin Platformu Sandalet:

Gelin Platformu Sandalet

Gelin için parıldayan altın platform sandalet. Üzerine pırlanta sabitlenmiş iki altın rengi kayış vardır. Topukta üç küçük düğme takılıdır. Bu sandalet kalın bir gelinlikle parlayacak ve ışıl ışıl parlayacak..

5. Açık Burunlu Platform Sandalet:

Açık Burunlu Platform Sandalet

Yüksek topuklu tıknaz bir platform sandalettir. Bu sandalette üst kısım açıktır. Bir ayak bileği, ayak parmağı bölgesinden daha yüksek kalacaktır. Ayak bileğine altın bir toka ile bir kayış bağlanır. Sandalet harika görünen hafif bir gölgeye sahip.

6. Çapraz Askılı Platform Sandalet:

Çapraz Askılı Platform Sandalet

Bu beyaz platform sandalet sadece büyüleyici. Sandalet, beyaz çapraz askılı tasarımlı deri taban ve tokalı sandalet bağları içerir. Sandaletin tabanı sert, sert ve kullanımı zor.

7. Ayak Bileği Yaylı Platform Sandalet:

Bilek Yaylı Platform Sandalet

Bu platform sandalet, neredeyse herkes tarafından beğenilmek için büyüleyici bir kaliteye sahip. Burun ve ayak bileği üzerinde mavi dantel vardır ve ayak bileği tabanına takılır. Beyaz kurdele ile oluşturulmuş bir fiyonk, ayak bileğine mavi dantel ile yapıştırılmıştır..

8. Düz Platform Sandalet:

Düz Platform Sandalet

Bu, kalın bir çiçek baskı tabanına sahip platformlu kama sandalet. Pembe ve gri olmak üzere çift renkli kayışı bulunmaktadır. Tabandaki bu çiçek baskısı farklı ve çekici görünüyor. Bu sandalda bir tema.

9. Boncuklu Platform Sandalet:

Boncuklu Platform Sandalet

Düşük yüksekliğe sahip ultra muhteşem platform sandalet topuklu ayakkabılardır. Sandaletin arka tarafı tabanla kaplıdır ve ayağın üzerindeki kayış küçüklü büyüklü boncuklarla güzel bir şekilde süslenmiştir. Kayışın üzerine takılan beyaz ve altın renkli boncuklar.

Burada gördüğümüz gibi platform sandaletlerde birçok çeşit bulduk. Keşfedilmesi gereken sandaletlerde son moda. Böyle güzel bir platform sandalet sahibi olarak sadece ayağınızın güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ayağınızın da güzel görünmesini sağlayabilirsiniz..