Gümüş sandaletler bugün çok daha fazla trend. Bunlar kızların giydiği sandaletler ve özellikle gümüş olanlar. Gümüş sandaletler herhangi bir parti, özel gün, bir araya gelme gibi farklı durumlarda giyilebilir. Gümüş sandaletler farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda gelir. Gümüş sandaletlerde birçok farklı tasarım geliyor. Düz olanlar veya topuklu olanlar gibi farklı türleri de vardır..

Görselli Şık ve Modern Bayan Gümüş Sandalet Tasarımları:

Şimdi en iyi kadın gümüş sandaletlerinden bahsedelim.

1. Düz Gümüş Sandalet:

Düz Gümüş Sandalet

Bunlar topuğu olmayan ve düz olan gümüş sandaletler. Bu düz gümüş sandaletler, birinin ayakkabı koleksiyonuna mükemmel bir ektir. Gümüş Sandaletlerin kauçuk tabanları vardır ve iyi bir tutuş sağlarlar, bunlar mavi kot pantolon ve beyaz üst ile eşleştirilebilir..

2. Gümüş Kama Sandalet:

Gümüş Kama Sandalet

Bu tür sandaletler küçük topukludur ve çok yönlü tutuş ve rahat taban sağlar. Bu kullanışlı sandalet yaz görünümünüzü süsleyecek. Bu tür sandaletler her durum için giyilebilir..

3. Kadınlar için Koni Topuk Sandalet:

Kadınlar için Koni Topuk Sandalet

Bunlar kadınlar için sivri topuklu sandaletler ve çok güzel görünüyorlar ve özel günlerde giyilebilirler. Bu sandaletler bugün çok trend. Bu sandaletlerin reçine tabanı size harika bir yastıklama sunar. Pantolon ve üst ile kombinlenebilir..

4. Kadın Askılı Gümüş Sandalet:

Kadın Askılı Gümüş Sandalet

Bu tür sandaletler çoğunlukla ince askılı alt topukludur. Kot pantolon ve üstte giyildiğinde çok iyi görünüyor. Gümüş deriden ve ayak bileği kayışını sabitleyen tokalardan yapılmıştır. Kadınlar için bu gümüş sandaletler gümüş elbise ile eşleştirilebilir..

5. Platform Topuk Sandalet:

Platform Topuklu Sandalet

Biraz topuk, rahatlık ve kavrama isteyenler için bu iyi sandaletler. Askılıdır ve platform kenarı vardır. Çeşitli markalarda ve tasarımlarda gelir ve harika bir yaz görünümüdür..

6. Gümüş Gladyatör Sandalet:

Gümüş Gladyatör Sandalet

Yuvarlak bağcıklarla birleştirilen parlak gri vegan deri kayışlı bir sandalet. 3.5″ topuk fermuarına sahiptir. Bu sandaletler rahatça oturur ve giyilmesi kolaydır. Bu sandaletler 2 çeşittir, birincisi diz boyu gümüş gladyatör sandalet, ikincisi ise küçük çocuklar için gümüş gladyatör sandalettir..

7. Gümüş Deri Sandalet:

Gümüş Deri Sandalet

Hem erkekler hem de kadınlar gümüş deri sandaletler giyerler. Bu sandalet, dayanıklı, rahat ve zamanla yumuşayan yağlı deriden yapılmış çift kayışa sahiptir. Genel olarak, kayışlarda onu özel bir uyum haline getiren ayarlanabilir tokalar vardır. Yürürken ayaklarınızı yastıklar ve kavrar.

8. Gümüş Tanga Sandalet:

Gümüş Tanga Sandalet

Festival sezonu için sandalet arıyorsanız, o zaman bunlar en iyisidir. Ayak bileğini çaprazlayan ve sabitleyen kayış ağlarına sahip tanga saya vardır. Ayarlanabilir altın tokası da var. Üniversiteye giden kızlar bu sandaleti normal kullanım için de deneyebilir.

9. Yüksek Topuk Gümüş Sandalet:

Yüksek Topuklu Gümüş Sandalet

Bunlar etraftaki en sıcak sandaletler ve bunlar her durum için olmazsa olmazlar. Her fırsatta giyilebilir. Yastıklı iç taban ile birlikte tek bir parmak bandı ve ayarlanabilir ayak bileği kayışı vardır. Parti kıyafeti veya küçük bir araya gelerek deneyebileceğiniz bu gümüş sandalet modeli; yüksek topuklu alacaksın, bu yüzden yürürken dikkatli olmalısın.

Bunlar, farklı durumlar için bazı farklı gümüş sandalet tasarımları. Bunların hepsi rahattır ve partiler, ofis, plaj kıyafeti ve hepsi gibi farklı durumlarda giyilebilir. Gümüş bir sandalet koleksiyonu seçerken çevrimiçi alışveriş platformu tarafından daha fazla seçenek elde edeceksiniz..