Penki pirštai ant to paties delno nėra tas pats, todėl atminkite, kad tas pats būtų ir su šeimos nariais, gyvenančiais po vienu stogu. Mama ir tėtis galėjo gyventi kartu dvidešimt penkerius metus, tačiau jie vis dar yra individualūs. Mintimis, veiksmais ir žodžiais jūs skirtumėtės nuo savo brolių ir seserų bei jų norų. Amžiaus skirtumas, kartų skirtumas ir individualizmas, kiekvienas aspektas turi būti gerbiamas ir gerbiamas. Šeimos narių viduje vėl ir vėl kyla muštynės, tačiau tai nereiškia, kad linija baigiasi. Kartais viskas, ką jums reikia padaryti, tai;

Bendravimo tarp šeimos narių gerinimas

 • Sėdėti.
 • Kalbėti.
 • Stebėkite.
 • Pakartokite.
 • Pagarba.
 • Garbė.
 • Pasitikėjimas.
 • Meilė.
 • Šypsokis.
 • Apkabink.

Kalbėk:

Užuot viešai skalbę nešvarius skalbinius, geriausia sėdėti su šeima ir kalbėtis. Nesipylinėkite, nesiginčykite ir nevirkite, tiesiog išsakykite savo mintis taikiai ir įsitikinkite, kad leidžiate kitiems pareikšti savo nuomonę, be pertraukų iš abiejų pusių.

Kai kas nors kalba, klausykitės ir leiskite jam užbaigti. Nespręskite ir nebūkite griežti spręsdami reikalus arba kai reikia ieškoti sprendimų. Jei praeityje buvo problemų, kurių sprendimas niekada nebuvo pasiektas, atsisakykite jų. Galbūt mokymasis visai šeimai buvo atliktas, o kasti lavonus iš kapo nebūtų protinga.

Tegul šeima susirenka ir prieš tekant vynui, atsisėskite ir prisiminkite vienas su kitu praeities dienas. Praėjusios laimingos dienos tikrai sugrąžina šypsenas, o daugybė šypsenų verčia pamiršti ir atleisti sunkiausius poelgius.

Palaikykite ryšį su šeimos nariais, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate, ypač su tėvais. Jie atlaikė laiko išbandymą, užaugino tave ir padarė tave puikiu suaugusiuoju. Jūs tikrai skolingi bent valandą kasdien „Skype“, programėlei ar teksto pranešimui, sužinokite apie jų sveikatą, ką jie veikė per dieną ar kaip jie jaučiasi. Tai parodytų jiems, kad jums vis dar rūpi.

Surenkite netikėtus pietus arba vakarienę visai šeimai. Padarykite jį ypatingą, padėkite ant stalo visų mėgstamą patiekalą, o gal pakvieskite visus į puodą. Gurkšnodami geriausius aplinkinius maisto produktus, išgirsite praeities dienų istorijas, juokitės iš jų. Erzinkite ir traukite vienas kito kojas, neperžengdami ribų, linksminkitės ir užfiksuokite tas akimirkas fotoaparate. Sukurkite vaizdo dienoraštį; pasidalykite ja, jei leidžiama, socialiniuose tinkluose ir socialinių tinklų svetainėse.

Taip pat galite atostogauti su šeima. Paklauskite savo tėvų, dėdžių ir tetų, pusbrolių ir brolių ir seserų, taip pat pasiimkite savo augintinius. Mėgaukitės paplūdimio atostogomis ar kelione į kalvas, leiskitės į dvasinę kelionę ar tiesiog tingėkite ūkiniame name. Kuo daugiau laiko praleisite vienas su kitu, tuo labiau būsite vertinami ir padarysite tą patį tiems, kurie skiria laiko ateiti ir būti kartu.

Bet ar tai viskas? Taip pat yra keletas patikrintų būdų, kaip pagerinti šeimos bendravimą. Pažvelkite į penkis būdus ir veiklas, kaip pagerinti šeimos bendravimą.

Padarykite situacijas, kad galėtumėte kalbėti: Svarbu sudaryti sąlygas bendravimui ar tiesiog kalbėjimui apie įvairius pasaulio dalykus. Skatinkite sveiką erdvę kalbėti apie įdomius dalykus, kurie vyksta aplink jus. Svarbiausia, pasikalbėkite su savo vaikais. Pradėkite su jais atsitiktinį pokalbį ir leiskite jiems kalbėti. Tai galite padaryti net trumpai grįžę iš mokyklos.

Suplanuokite piknikus: Pasirinkite gražią, linksmą vietą. Piknikai yra gera veikla. Prisijunkite prie vandens žaidimų ar pramogų parkų. Kalbėkitės valgydami ir paklauskite jų apie dieną. Klausymas visada yra būdas įrodyti, kad jie yra svarbūs pokalbyje. Taip pat galite pasirinkti valgį kartu. Suplanuokite kažką panašaus į sėkmę puode, kuris leis jums susieti ir juoktis vienas iš kito. Gerai suplanuoti susitikimus. Užimti žmonės linkę susitarti dėl visko, įskaitant šeimą.

Kalbėjimo stilius: Įsitikinkite, kad jis neformalus. Jūsų kalbėjimo stilius vaidina svarbų vaidmenį pasirinktomis temomis. Jei norite skatinti šeimos narių bendravimą, būtų idealu naudoti neoficialią kalbą. Taip palengvinsite kitą žmogų ir net šeimos intravertai gali atsiverti.

Taisyklė 80:20: Taisyklė paprasta. Daugiau klausykite ir mažiau kalbėkite. Atidžiai klausykitės. Tegul kiti kalba. Jei jie žino, kad jų klausosi, jie visada turės motyvacijos kalbėti ir bus atviresni. Efektyvus bendravimas tarp šeimos narių pasiekiamas daugiau klausantis kito.

Organizuoti renginius: Organizuokite renginius kiekvieną mėnesį bet kokiai progai. Tokia veikla, kaip organizavimas, daugiau žmonių kalbės ir svarstys. Ryšiai bus stipresni ir kai žmonės dalyvaus renginyje, jūs sukūrėte gerą dirvą daugeliui bendrauti.

Bendravimas su šeima yra nepaprastai būtinas augančiomis užimtomis mūsų gyvenimo dienomis. Mūsų užimtas grafikas ir monotoniškas darbo gyvenimas nepalieka mums galimybių suprasti savo vaikų. Kai jiems skiriama mažiau dėmesio ir priežiūros, prarandama didžioji jų brangios vaikystės dalis. Eikite į pasimatymus su savo vaikais ir leiskite jiems atsiverti jums. Skirkite jiems šiek tiek laiko ir leiskite jiems jaustis ypatingais. Bendravimo šeimoje svarba užtikrina gerą ryšį, o tyrimai parodė, kad vaikai geriau sekasi mokykloje ir kitoje veikloje.

Šeima pirmauja:

Audros dienomis, jei šeima stovi viena šalia kitos, jie laikysis visų poreikių. Šeimą svarbu gerbti ir gerbti, bet kada galima užsidirbti pinigų. Gerbkite artimuosius, kurie jus myli ir jumis rūpinasi, jie yra jūsų tikrieji deimantai, jūsų turtas. Retkarčiais pasilepinkite mažomis kalbomis; duok kam nors namuose petį verkti. Leiskite jiems žinoti, kad esate ten, nes praėjęs laikas negrįš.

Sakoma, kad kraujas tirštesnis už vandenį. Tai atrodo tiesa daugeliui iš mūsų. Tikėkite veiksmingu ir sveiku bendravimu. Tai būtina tiek asmeniniam, tiek profesiniam jūsų vaiko ir šeimos narių tobulėjimui. Nėra nieko brangesnio už laiką, kurį galėtum padovanoti bet kam. Išbandykite tai šiandien ir pamatysite pokyčius, kuriuos atnešėte.

 • „Šeima nėra svarbus dalykas. Tai viskas – michael j.fox “
 • „Svarbu ne tai, koks didelis namas, o kaip laimingi namai. “

Jie sako, kad kraujas yra storesnis už vandenį, ir įrodykite, kad tai teisinga!!