Lengviausias būdas įtikti bet kam yra būti nuoširdžiam. Būdamas atviras turi savų privalumų. Tai ne tik gera pradžia, bet ir geriausias būdas pelnyti pasitikėjimą. Bet jei atvirai, kiek kartų jums pavyko įtikti savo žmonai? Tiesa, tai tikrai lengva užduotis. Jums tiesiog reikia žinoti, kaip ir kada tai padaryti. Kitiems viskas seksis.

Taigi, jei jums įdomu: „kaip įtikti mano partneriui?“, Čia yra atsakymas.

Geriausias būdas įtikti savo žmonai

Atkreipkite dėmesį:

Supraskite vieną pagrindinį dalyką, kurį ji jus myli ir bet kokiu mastu norės būti mylima. Nuo namų ruošos darbų, vaikų tvarkymo, maisto gaminimo, valymo, kambario tvarkymo, apsirengimo ar tėvų laimės; viskas, ką ji daro, yra sukurti jai vietą jūsų gyvenime. Taigi stenkitės nekreipti dėmesio į nedideles pastangas, kurias ji įdeda sakydama, kad visą dieną nieko nedaro namuose. Atminkite, kad nėra stebuklingo noro, kuris padėtų jūsų daiktus į vietą, kol jūs nedirbate.

Klausyk:

Klausymas yra svarbus bet kokiuose santykiuose. Klausydamiesi įsitikinsite, kad iš tikrųjų atkreipiate į ją dėmesį ir vertinate tai, ką ji sako. Klausydamiesi jūs iš tikrųjų stengiatės jos išklausyti ir išspręsti jos rūpesčius. Leisdama jai kalbėti, ji iš tikrųjų norės išreikšti tai, kas ją vargina. Klausantis visada atsiveria kitas. Tai idealus būdas tai padaryti.

Duok laiko:

Nė vienas santykis šiame pasaulyje negali išsilaikyti, nesuteikus jam šiek tiek laiko. Vienintelis skirtumas su žmona yra tai, kad galbūt jai reikia šiek tiek daugiau jūsų laiko. Tai tikrai nereiškia, kad turite jai skambinti kiekvieną paros valandą, tačiau būdami namuose galite skirti tik pusvalandį prie arbatos, kavos ar deserto, kad pasikalbėtumėte apie save. Papasakokite jai apie savo dieną darbe ir paklauskite, kaip jai sekėsi. To pakanka, kad ji žinotų, jog ir jūs domitės jos gyvenimu.

Nustebink ją:

Taip, pagrindinis vyrų ir moterų panašumas, kad jiems taip pat patinka, kai vyras planuoja staigmeną. Praneškite jai savo veiksmais, kad žinote, kas jai patinka ir kas nepatinka, ir suplanavote staigmeną, atsižvelgdama į ją. Apie tai galvoti yra didžiausia dovana, kurią ji gali gauti. Galbūt tai gali būti savaitgalis, vakarienė, naminis maistas ar SPA ir masažas tik jums dviem. Tai yra nekenksmingas sandoris, leidžiantis jai savaitgalį atostogauti su draugais. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – netikėtas seksas bet kurią valandą ir galbūt išvengsite įtampos savo dieną.

Smulkmenos džiugina ją:

Papildymas jos naujai aprangai, šukuosenai ir patiekalams, kuriuos ji gamino su visa meile, naujas patiekalas, kurį ji išbando, kaip jūsų kambarys atrodė kitaip ar kvepia kitaip, galbūt viskas, ką galite pagirti. Jai tai tikrai patiks. Ir geriausia yra tai, kad ji tai prisimins visą likusį gyvenimą ir bus paskatinta kiekvieną kartą jus nustebinti. Ne kiekvieną kartą tai turi būti brangūs dalykai, tačiau santykiuose net smulkmenos yra svarbios.

Neignoruokite jos ašarų:

Žmonos niekada nesidalina ašaromis su kitais, o jei tai daro su jumis, neignoruokite jos. Tai nereiškia, kad turite ką nors daryti. Tiesiog sėdėk ir kantriai jos klausyk. Ji niekada nesitiki sprendimo, jai svarbu tik palydovas. Ir esmė čia, niekada nebandykite įrodyti, kad ji klysta ant veido tokioje situacijoje. Jai nereikia patarėjo, keistis jai reikia draugo. Taigi pabandykite tapti vienu. Niekas nemėgsta viršūnės.

Moterys yra paprastos ir lengvai valdomos tik tuo atveju, jei skiriate šiek tiek dėmesio. Nėra vienos formulės, kuri būtų taikoma visoms žmonoms. Jums tiesiog reikia žinoti, kokie nematerialūs dalykai ją daro laimingą ir gyvenimas tampa lengvas.

Vaizdo šaltinis: langinių atsargos