Žmonės į mūsų gyvenimą ateina dėl priežasties, o kai kurie – sezoną. Dabar gyvenimo kelyje mes susidraugaujame, kai kurie iš jų pasilieka iki galo, o kiti išeina. Tačiau tie, kurie pasitraukia, nėra blogi žmonės; tiesiog ši draugystė nebuvo skirta. Kartais išsiskyrimas gali įvykti dėl nesusipratimų, bendravimo stokos, nesidomėjimo išlaikyti ryšį gyvą ir spardyti arba tiesiog dėl to, kad sinchronizavimo, kuris buvo tarp jūsų ir jo, ar net jų, nebėra. Kai viskas pasidaro rūgšta, tai tik žmogiška, kad mūsų psichika per daug rezonuoja.

Tai veda prie piktavališko pasipiktinimo, gandų plitimo, muštynių ir daugiau žalos sandoriui. Išgelbėk save nuo bėdų, kai žinai, kad po tiltu praskrido per daug vandens, paleisk. Padaryk sau paslaugą, mylėk save ir eik toliau. Žmonės kalbės, tegul tai daro. Nesijaudinkite dėl gandų ir apkalbų skleidėjų. Tikri draugai pasitaiko retai ir jie, nepaisant to, laikysis jūsų. Likusios yra kaip sezoninės gėlės, laikui bėgant jos išblunka. Skaitykite toliau ir supraskite, kaip svarbu paleisti, kai viskas paūmėja. Štai keletas geriausių patarimų, kaip atsikratyti blogos draugystės?

Kaip atsikratyti blogos draugystės

Jūs padarėte viską:

Jei draugystę teks išgelbėti, tai laiku. Taip, mes, žmonės, esame linkę būti nekantrūs ir nepaisome savo jausmų, kad išgelbėtume situacijas ir santykius, ypač draugystę. Tačiau ramiai sėdėkite sau ir paklauskite vidinio balso viduje, ar verta apgailestauti dėl draugo, kuriam du jausmai rūpi jūsų jausmais? Ar yra ko pasimokyti iš šio įvykio? Ar ką nors padarėte ar nepadarėte, kad neįvyktų nemaloni situacija? Galbūt jums yra ko pasimokyti iš šio gyvenimo epizodo, galbūt tai buvo skirta tam, kad galėtumėte tapti geresniu žmogumi.

Paimkite save aukštesnėje platformoje ir apsupkite pozityviais žmonėmis. Tai pakels jūsų dvasią, būsite motyvuoti daugiau bendrauti ir taip pat jausitės maloniai. Kai jaučiatės maloniai, traukiate gražius. Teigiami žmonės ir tikri draugai visada ieško žmogaus su šypsena, žmogaus, turinčio vidinės pozityvumo ir optimizmo jėgos. Verkti vieną ar du kartus yra gerai, tačiau atminkite, kad skyrius uždarytas ir jums reikia judėti toliau, kitaip antrasis skyrius neprasidės. Ir kas žino, kokie mieli žmonės laukia jūsų, nori ir laukia susitikimo.

Atsisveikinimas su senais:

Reikėtų su meile pažvelgti atgal ir palaiminti praeitą epizodą. Taip, lengviau pasakyti, nei padaryti, bet ne neįmanoma. Galėjo atsitikti kažkas rimto, dėl kurio įvyko skilimas. Tačiau tai nereiškia, kad tai jūsų gyvenimo pabaiga ir pasaulis nustojo suktis. Turite įvertinti tai, ką turite, nes nieko nepraradote. Skaičiuok savo palaiminimus, nes ten yra milijonai žmonių, kurie norėtų būti tavo vietoje.

Pasiimkite knygą ir skaitykite, užsirašykite, kurkite tinklaraštį, dalinkitės savo patirtimi, savo gyvenimu, kurkite vaizdo įrašų tinklaraščius naudodami telefoną su fotoaparatu, mėgaukitės hobiu, gaminkite mėgstamą patiekalą, užsiimkite labdara, klausykitės muzikos šokti ar džiaugtis, kalbėtis su žmonėmis, užmegzti ryšius internete, sutelkti dėmesį į savo darbą, sveikai maitintis ir mankštintis, jei reikia, medituoti, pasilepinti vietiniame salone, prisijungti prie klubo, paglostyti šunį ar katę, kokybiškai praleisti laiką su tais, kurie nesvarbu, išvesk mamą ir tėtį pietauti, bet nė akimirkai nesikabink.

Atminkite, kad čia veikia traukos dėsnis, jus verčia jūsų mintys!!