Renkantis sielos draugą, reikia atsižvelgti į tam tikrus dalykus. Būtent šie svarstymai nulemtų, ar jis tau yra ŽMOGUS, ar ne. taip yra todėl, kad „aš tave myliu“ ir „tu mane myli“ nėra visos laimingos santuokos pabaiga, kad pavyktų, tai nepadeda maisto ant stalo ir tai tik emocija, sukelianti magišką trauką. Jei tikrai rimtai ketinate įsikurti gyvenime su savo svajonių vyru, laikas pradėti ieškoti vyro savybių, kurios jus džiugintų. Jo savybės turėtų pranokti jūsų lūkesčius, o čia yra dar keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą vyrą, kurį išdidžiai pavadintumėte sielos draugu ar vyru ir puikuotumėte jį savo šeimai ir draugams.

kaip išsirinkti vyrą

Svarbus patarimas:

1. Ar esate pasiruošęs santuokai? Ar neturite spaudimo tuoktis? Ar sutikote vyrą, su kuriuo susituokėte? Ar jiedu prieš sužadėtuves susitikinėjo ar draugavo, ar ne? ar gerai žinai apie jo kilmę, jo finansinę padėtį, kokie yra jo draugai, kokia jo šeima, ypač mama, ar ne? Tai svarbu atsakyti, nes jūs turite ką nors žinoti apie vyrą, kuris uždėtų žiedą ant jūsų piršto ir sakytų: „Aš darau“.

2. Jis turi būti sąmojingas ir protingas, bet ne tas, kuris persistengia. Yra skirtumas tarp emocinio ir protingo koeficiento. Dabar jūs turite įvertinti, kas jums yra svarbiau, EQ ar vyro intelekto koeficientas.

3. Koks ambicingas šis vyras, su kuriuo planuojate tuoktis? O gal jis stato tik pilis ore? Ar jis patenkintas dabartiniu darbu ir statusu visuomenėje? O gal jis svajoja padaryti didelį? Kokie jo siekiai?

4. O kaip jo religiniai ar dvasiniai gyvenimo būdai? Ar jūs abu esate tos pačios religinės ar dvasinės kilmės? Jei ne, ar jis leistų jums praktikuoti, kaip jums patinka, kai susituokėte su juo, ir atvirkščiai?

5. Žmogus, kuris moka šokti, būtų geras ir kitur, gaukite dreifą. Taigi jis gerai šoka ir ar tai jums labai svarbu?

6. Ar susitikote su jo draugais? Jo šeimos nariai, broliai ir seserys? Jei ne, primygtinai reikalaukite, kad tai padarytumėte. Yra daug abejonių, kurios gali paaiškėti, kai jos jums kalba apie jo praeitį.

7. Ar pasitikite juo visa širdimi dėl to žmogaus, koks jis yra? Atminkite, kad prieš pradėdami toliau plėtoti šiuos santykius, turite tai išsiaiškinti, nes priešingu atveju tai gali kelti grėsmę.

8. Ar jums patinka tai, kaip jis vaikšto, kalba, rengiasi ir elgiasi viešai, su draugais, šeima ar pažįstamais?

9. Ar tau patinka tai, kaip jis kvepia??

10. Ar jis draugiškas su vaikais ir augintiniais?

Galutiniai žodžiai:

Vyras turi būti švelnus įvairiais būdais. Jis taip pat turi turėti humoro jausmą, tačiau įsitikinkite, kad jis nekalba ne su jumis, o su jumis, kai yra šmaikštus. Jis turi būti toks, kuris prireikus būtų tavo tėvo figūra, draugas ir sūnus, kuriuo galėtum lepinti ir rūpintis. Todėl neskubėkite surasti patikimą, patikimą ir rūpestingą žmogų, bet ir tą, kuris žino, kaip nušluoti jus nuo kojų su meile ir romantika.

Jis neturi būti vyras su išsipūtusiais bicepsais ir šešiais pilvo raumenimis. Netgi normalus pilvas su pilvu, kuris žino, kaip jus laiminti.