Yra būdų, kaip elgtis su priešinga lytimi. Tai natūralu, kad jūs negalite būti toks pat kaip su tos pačios lyties draugais. Čia, pradedant nuo prisilietimo, elgesio ir apsirengimo, taip pat reikia išmokti kalbėtis su priešinga lytimi, kuri yra visiškai kitokia. Merginoms, kurios tampa tikrai sąmoningos, kai kalbama apie berniukus, šis toliau pateiktas vadovas padės joms žinoti, kaip su jomis kalbėti idealiai. Patikrinkite ir atidžiai laikykitės taisyklių, kad gautumėte geriausius rezultatus. Žemiau mes įtraukėme keletą geriausių patarimų ir idėjų, kaip kalbėti su berniukais?

Tegul jis yra pašnekovas:

Jei iš tikrųjų manote, kad neturite apie ką kalbėti arba esate per daug sąmoningas, tuomet geriausia leisti jam kalbėti apie save. Be to, triukas yra tas, kad vaikinai mėgsta kalbėti apie save, todėl tai bus teigiamas dalykas jūsų pabaigoje. Jūs visada galite klausti tarp jų, kad jis žinotų, jog atidžiai klausotės. Pailsėkite, jis gali išplėsti savo atsakymą ir kalbėti apie savo interesus taip, kaip nori. Tai suteiks jums mažiau laiko kalbėtis ir jausis patogiau.

Juokas yra geras papildymas:

Geras būdas kalbėtis su berniukais yra daug juoktis. Tai vienas iš užkrečiamųjų dalykų ir privers jį mėgautis pokalbiu. Reguliariai juoktis ir šypsotis yra vienas geriausių patarimų, kurių reikia laikytis. Galite ieškoti progų, kai su juo juokaujate, kad pokalbis būtų lengvas ir įdomus.

Tai taip pat apima blizgantį humoro jausmą. Mergina, kuri grįžta su šmaikščiais atsakymais ir juokinga pastaba, vaikinai visada laukia gero pokalbio. Išlaikykite šią mintį kalbėdami su berniukais.

Flirtas tarp:

Parodyti jam, kad jums įdomu su juo pasikalbėti, yra tikrai naudinga. Flirtas jums padės šiuo klausimu. Tai leis jam suprasti, kad jūs siekiate geriau jį pažinti. Kelis kartus išbandę šį meną, galite lengvai jį sekti. Tai ne tik smagu, bet ir nekenksminga bei veiksminga.

Būkite teisingi:

Kad padarytumėte jam įspūdį, niekada nesinaudokite melo parama. Nesakykite jam to, ką, jūsų manymu, jis nori išgirsti. Kita vertus, kalbėdami su vaikinais, būkite teisingi, kad ir kaip sunku būtų. Būkite atviri ir sąžiningi, ir jūs jam patiksite, net jei tam prireiks laiko. Melas jus tik persekios ir vėliau viską apsunkins. Jei norite, kad jis ilgą laiką būtų romantiškas pomėgis, šiuo klausimu tikrai verta vadovautis. Pasidalykite su juo svarbia informacija apie uždarytas. Pasidalykite su juo savo asmeniniais interesais. Kalbėkite apie dalykus, kuriuos mokate geriausiai, ir pažiūrėkite, kaip tai padeda.

Prieikite prie jo:

Norėdami kalbėtis su berniukais, jums nereikia laukti, kol jis žengs pirmąjį žingsnį. Jūs visada galite sukaupti šiek tiek drąsos ir kreiptis į jį, kad pradėtumėte pokalbį. Jūsų pasitikėjimas tikrai jį sugrąžins! Blogiausias dalykas, kuris gali atsitikti, yra tai, kad gali nepavykti, bet tada jūs išmoksite daug naujų dalykų ir turėsite naujos patirties. Taip pat galite susidurti su įdomiais pokalbiais ir rasti kažką bendro. Tai vienas nuostabus patarimas, kurio reikia laikytis.

Nebūk nervingas:

Net jei esate, nerodykite to berniukams kalbėdami su jais. Paimkite jį labiau į draugo perspektyvą, o ne kaip į būsimą vaikiną. Diskutuodami būkite atsainūs. Rodant nervingumą viskas gali baigtis blogai.