Berniukams vienas iš sunkiausių dalykų yra atkreipti merginos, kuri jam patinka, kaip pažinčių perspektyvos, dėmesį. Reikia suprasti, kad kiekviena mergina yra skirtinga ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl tau patinka kažkas konkretus, o ne visi. Geros naujienos yra tai, kad yra keletas pagrindinių taisyklių, kuriomis galima pasinaudoti, kad ji tau patiktų. Toliau išvardytos priemonės yra veiksmingiausios. Sužinokite, kaip jūs sudominsite ją, naudodamiesi šiais patarimais.

Kaip priversti merginą patikti tau

Kaip priversti merginą patikti tau? Tai vienas iš esminių klausimų, kylančių kiekvieno berniuko viduje. Mano požiūriu, tai nėra labai sunku, bet jums reikia sutelkti dėmesį į kai kurias iš pažiūros nereikšmingas detales, kurias aš suprasiu žemiau. Mergaičių požiūris į įsimylėjimą visiškai skiriasi nuo berniukų. Meilė iš pirmo žvilgsnio yra naudinga tik filmams, bet negali būti įgyvendinta realybėje. Daugeliu atvejų mergina įsimylės berniuką tik jį visiškai pažinojusi ir išanalizavusi jos suderinamumą su sveiku, todėl reikia šiek tiek palaukti ir leisti jaunai moteriai geriau susipažinti su savimi.

Geriausi patarimai, kaip priversti merginą patikti tau:

Jei norite sužinoti, kaip patikti merginai, skaitykite toliau. Šiame straipsnyje aptarsime keletą metodų ir patarimų, kaip priversti merginą patikti. Idealiu atveju šie patarimai, kaip patikti merginoms, padės jums padaryti jūsų meilę tvirtą ir nuostabią.

1. Būk savimi:

Vienas iš pirmųjų ir svarbiausių patarimų, kaip merginai patikti, yra būti savimi. Parodykite, kas esate, ir nerodykite to, kas nesate. Padirbti dalykai tik vėliau sukels rūpesčių ir merginoms tai bus didelis išjungimas. Nesvarbu, koks ir koks esate, pateikite save kuo nuoširdžiausiai.

2. Būkite tvarkingi:

Ar jums kada nors patinka mergina, kuri turi nešukuotus plaukus ir nesiprausia po dušu? Tas pats pasakytina ir apie merginas. Jei norite, kad ji jums patiktų, pasistenkite išlikti tvarkinga ir švari. Reguliariai nusiprauskite po dušu ir nusiskusti. Jei norite pasiekti šį tikslą, taip pat turėtumėte gerai kvepėti ir dėvėti švarius drabužius. Sutvarkytas berniukas visada patrauks merginų dėmesį. Kartu su asmenine higiena visada turėtumėte pasirūpinti, kad išlaikytumėte formą. Išlaikykite kūno svorį ir neatrodykite nutukę, nes tai yra didžiausias išjungimas mergaitei.

Tai taip pat taikoma drabužiams, kuriuos dėvite. Įsitikinkite, kad nenešiojate nei per daug laisvų, nei per siaurų drabužių. Išlaikykite gerą ir blaivų apsirengimo jausmą, nes tai patiks padoriai merginai.

3. Turėkite gerą humoro jausmą:

Sąmoningumas yra vienas aspektas, kuris neabejotinai traukia priešingą lytį. Geras humoro jausmas ir sugebėjimas priversti ją nusišypsoti padės gerokai padidinti jos susidomėjimą jumis. Būkite juokingi, priverskite ją juoktis ir sportuokite, kai ji yra šalia. Santykis paprastas. Kuo daugiau ji juokiasi, tuo labiau ji tau patiks.

4. Būk geras draugas:

Pirmasis žingsnis siekiant susitikti su mergina ir padaryti ją panašią į jus su romantišku pomėgiu yra būti jos geru draugu. Suprask ją, išklausyk ją ir būk jos artimas draugas, jei nori, kad ji tau patiktų. Tačiau neužsisklęsk draugo zonoje. Greitai judėkite, kai kalbama apie pasimatymus. Suteikite jai paguodą, bet neleiskite jai to padaryti įpročiu, kitaip ji visada laikys jus drauge ir patarimas atneš priešingą rezultatą.

5. Svarbu pasitikėjimas:

Berniukas turi būti pasitikintis savimi, taip pat ir jo požiūris, kai norima patikti jam. Pasitikėję vaikinai paprastai nesugeba patraukti aplinkinių merginų dėmesio. Tačiau nepasitikėkite savimi, nes tai yra arogancijos ženklas ir gali nepadaryti įspūdžio padorioms patelėms. Išlaikykite pusiausvyrą, kai kalbama apie šį aspektą.

6. Išsakykite jai komplimentus:

Kad mergina būtų pamaloninta berniuko, tai yra vienas patarimas, kuris yra labai svarbus ir kurio reikia laikytis deramai. Įsitikinkite, kad kartkartėmis nuoširdžiai pagirsite ją. Tai tikrai padės jai ir padarys ją panašią į tave. Tačiau sakykite komplimentus, kurie išskirs ją iš kitų. Tai viską padarys greičiau ir jūsų naudai.

7. Atkreipkite dėmesį į savo pirmąjį įspūdį:

Asmenys jums nerūpi tuo atveju, jei neatrodote puikiai arba nešiojate kažkokias sukneles nešvankiai. Ypač jaunoms moterims nerūpi tokie jauni vyrai. Turint omenyje tai, kad jums tikrai reikia pritraukti į save jauną moterį, turėtumėte gerai apsirengti, šukuoseną derinti pagal dabartinį modelį, ypač naudodamiesi garsiais dušais ar aromatu ir apskritai turėtų pakeisti jūsų proto būseną, kuri lengvai pritraukia jauną moterį. Taigi patikimai suteikite daugiau poreikio savo kūno dušui ar aromatui ir ką nors nuveikite, jei kvėpuosite siaubingai (išbandykite šį pipirmėčių skonio purslą, kad kvėpuotumėte baisiai). Taip pat nedėvėkite tos pačios suknelės, kurią vilkėjote vakar, todėl ji mano, kad nesate jos entuziastingas. Be to, kelios jaunos ponios vertina jus pagal jūsų rankinių laikrodžių prekės ženklus.

8. Patikimas požiūris:

Jei ketinate vėl susirasti tokią merginą kaip jūs, tuomet tikrai turite padidinti savo pasitikėjimo lygį iki milijono kartų. Išskyrus kai kurias merginas, didelė dalis skirtingų merginų nenori patikti tiems berniukams, kurie visą laiką tyli. Nuolat būk kietas ir būk tikras. Po jūsų apsirengimo jausmo jaunos ponios vertina jus pagal jūsų charakterį. Didelė dalis jaunų vyrų susiduria su problema, kurią jie dreba, kai pirmą kartą susitinka su jauna moterimi ar pasikalba su jauna moterimi. Bet kokiu atveju tai yra visiškai nepagrįsta. Nepaisant to, kad jums nepatinka susitikti su ja pirmą kartą, nedemonstruokite to lauke. Verčiau būkite tikri ir susitikite taip, kaip ją pažinojote jau seniai. Šis minimalus įsitikinimas neabejotinai traukia ją link tavęs. Taip pat nebūkite gailestingas ir nenuvilkite visą laiką prieš ją

9. Patekimas į akis:

Žiūrėti iš visų pusių jums mažiau reikia. Ar ne? Bet kokiu atveju tai neteisinga. Tai vienas sunkiausių etapų, kokį tik gali patirti bet kuris berniukas. Netikėtai matydama, kad jūs nuolat ją stebite, ji susipažins su tuo, kad esate jos linkusi. Tai yra vienas idealiausių būdų, kaip padaryti tokią merginą kaip tu. Bet kuriuo metu jūs suprantate, kad bendraujate su jauna ponia, tiesiog palikite šiek tiek sentimentalią šypseną ir tai ją dar labiau pritrauks. Dar daugiau, žmonės, nemanykite, kad jauna ponia ateis pas jus po to, kai pažvelgs į gal porą įvykių. Tiesą pasakius, kelis kartus iš pradžių nepavyks. Kad ir kaip ten būtų, nepasiduok. Pabandykite pažvelgti į bet kokias galimybes. Ši strategija greičiausiai traukia ją link tavęs.

10. Paguoskite ją tuo atveju, kai ji verkia:

Žmonės, atminkite, kad jauna ponia verkia, kol nenorite tikėtis jūsų peties. Kai kurios žinomos citatos sako, kad didžiausias jaunos ponios ginklas yra verkimas. Akivaizdu, kad tikrai sunku pamatyti jauną moterį su ašaromis akyse. Kai ji verkia, niekas jos nebeskaudins, verčiau tiesiog nustoti verkti ramindamas. Taigi pasinaudokite šia strategija atsitiktinai, jei jums tikrai reikia patraukti ją į save. Jei ji verkia prieš jus numanant, ji mano, kad greičiausiai galite išspręsti šią problemą. Taigi sąmoningai paklauskite jos ir pabandykite sudaryti geriausią sprendimą arba nusileiskite ir pasirūpinkite šia problema. Be to, kai ji pirmiausia verkia, norėdama paguosti ją stipriai apsikabindama arba paduodama tavo pečius ir patardama jai gerus žodžius, kurie privers ją nustoti verkti.

Tai buvo keletas esminių patarimų, kurie gali padėti jums atlikti jūsų misiją, kaip padaryti tokią merginą kaip jūs. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – būkite savimi, galite apsimesti, bet negalite pakeisti savo prigimties. Jei kas nors yra skirtas tau, ji tikriausiai priims tave tokią, kokia esi.