Bet kokiuose santykiuose kiltų konfliktų, todėl santuokoje, jei nevyksta muštynės, kiltų abejonių, ar santuoka tikrai egzistuoja, ar ne. Tačiau tai nereiškia, kad muštynės turėtų vykti kiekvieną dieną. Kad ir kaip mylėtumėte ir rūpintumėtės savo žmona, jos viduje būtų kažkas, kas jus erzintų, ir tai yra natūralu. Reikia suprasti, kad turi būti būdas viską išspręsti. Ar tai darydamas vyras sužinotų apie tai, kad yra atviresnis, išraiškingesnis ir intymesnis su žmona, o tai leistų pasiekti amžiną palaimą? Štai idėjos ir pasiūlymai, kaip rūpintis savo žmona.

Geriausi patarimai, kaip rūpintis žmona:

Praeitis gali persekioti:

Kiekvienas žmogus turi praeitį, tačiau tai nereiškia, kad reikia prie jos gilintis. Mes visi užaugome darydami rimtų klaidų gyvenime, atleidimas turėtų būti raktas į visa tai. Kai vyrai sužino atleidimo veiksmą, juo labiau su malone ir pripažinimu, kad jo žmona taip pat galėjo padaryti klaidų ir tai padarė anksčiau, žmona yra tikra, kad ištekėjo už savo sielos draugo. Atleidimo veiksmo atlikimas yra pakankamas įrodymas, kad jūs rūpinatės ja, savo geriausia drauge ir žmona.

Kalbėdamiesi su ja, darykite taip, kaip ji tikisi, kad kalbėsis jos geriausia draugė. Kalbėkite ne ketindami ją nubausti, bet ketindami meilę ir atleidimą. Išspręskite konfliktą tarp keturių namų sienų, neįtraukite šeimos narių ir nebūkite maža žmona prieš šeimą ir draugus, net jei tai ir yra lengvo humoro.

Ji taip pat turi dvi rankas:

Nejuokinkite jos ir nelyginkite jos su kitomis moterimis. Jūs negyvenate tuose namuose, kurie atrodo jaukiai ir gražiai, todėl būkite realistiški ir žinokite jos apribojimus, norus ir poreikius. Jei negalite sau leisti turėti naujausių namų tobulinimo priemonių valymui ir kitiems poreikiams tenkinti, padėkite jai ranką. Jei namuose turite vaikų, kuriuos reikia prižiūrėti, prisiminkite, kad grįžę iš darbo skirkite laiko jiems praleisti. Tai nuimtų naštą nuo jos pečių ir ji galėtų tą laiką investuoti savo poreikiams. Kas žino, ji taip pat gali paruošti jūsų mėgstamus patiekalus.

Ji pabunda prieš tave ir miega po tavęs, jei tik galėtum jai ištiesti pagalbos ranką, ji būtų laiminga. Ne todėl, kad ji kada nors skundžiasi, bet jaučiasi įskaudinta, kai pasakoji jai apie sudegusią duonos riekę ar per daug cukraus kavoje. Ji taip pat yra žmogus ir jai reikia šiek tiek pagalbos, tačiau ji žino, kaip sunkiai dirbate dėl šeimos.

Kaip mylintis vyras turėtumėte:

1. Retkarčiais ištraukite pagalbos ranką

2. Kartais nustebink ją kažkuo gražiu

3. Pasakykite jai, kaip ji atrodo gražiai, kaip ir tą dieną, kai pirmą kartą susitikote

4. Pasakykite jai, kaip vertinate viską, ką ji daro dėl jūsų

5. Duok jai vieną ar dvi dienas pabūti sau

6. Kartkartėmis išveskite ją kąsneliui ar filmui

7. Apsipirkite su ja, padėkite išsirinkti aprangą

8. Pagirkite ją, kai jai reikia laiko pamaitinti ir aprengti vaikus

9. Pagirkite jos apsirengimo jausmą

10. Vos įėjus į namus, apkabink ją ar pabučiuok

Yra daug daugiau būdų, kuriais galite padaryti ją laimingą. Dėl vyro status quo sprendžia moteris, o vyras, kuris blogai elgiasi su savo žmona ar partneriu, visai nėra vyras. Atminkite, kad jei jūs taip mylėjote savo mamą, ji taip pat buvo kažkieno žmona ir buvo gerai elgiamasi.