Alia Bhatt, Bollywood’u fırtınadan alan oldukça yeni bir aktris. Film endüstrisinde bir iz bıraktı ve bu nedenle gardırobunu gençlerin kopyalamayı ve taklit etmeyi seveceği bir şey. Sarees, çoğu insanın sevdiği bir gardırop öğesidir. Alia Bhatt saree fotoğrafları ve burada sari giydiği farklı stilleri görebiliriz. Burada size Alia Bhatt’ın giydiği 15 çeşit sari ve onu çarpıcı gösterme şeklini veriyoruz..

Alia Bhatt’ın Resimlerle Saree’deki Son Koleksiyonu:

Bunlar, aralarından seçim yapabileceğiniz sari içinde Alia Bhatt’ın çarpıcı resimleri..

1. İpek Saree’deki Alia Bhatt:

Alia Bhatt İpek Saree'de

İşte Alia Bhatt’ın güzelce giydiği Chanderi ipeğinde harika görünümlü bir şeftali sari. Chanderi ipek sari, geleneksel bir his veriyor. Kolsuz bluz ile iyi gider. Alia Bhatt, sariyi geleneksel jhumkalarla donatıyor. İnce zari kenarlığı saree’ye sihir katar. Yeşilin şeftali ile uyumu tek kelimeyle harika. Bu sari, festivaller ve pujalar gibi geleneksel durumlar için mükemmeldir. Bu el dokuması güzelliklerde harika görünün.

2. Alia Bhatt, İki Devlet Saree’sinde:

Alia Bhatt iki eyalette saree

Bu, Alia Bhatt’ın 2 Eyalette saree yaptığı bir başka harika koleksiyon. Bu, altın kenarlıklı beyaz renkli geleneksel bir Kerala saridir. Özellikle Kerala’da giyilen pamuklu bir sari. Günlük kullanım için ve hatta bazı durumlarda giyilebilirler. Pamuklu olanlar çoğunlukla pujalar vb. Gibi basit durumlar içindir. Bu Kerala sari, altın bir bluz veya hatta kırmızı veya yeşil ile giyilebilir. Bu onu çok yönlü yapar.

3. Pembe Saree’deki Alia Bhatt:

Pembe Saree içinde Alia Bhatt

Bu, Alia Bhatt’ın durumlar için giydiği harika bir pembe sari. Saree, koyu pembe bir kısma ve açık pembe bir kısma sahiptir. Saree sınırı muhteşem ve içinde altın kaplamalar var. Eşleşen açık pembe bluz ile giydi. Bu sari senin olabilir ve onun kadar muhteşem görünebilirsin. Hafif sari, her durum ve mevsim için mükemmeldir. Uzun altın küpelerle süsleyin.

4. Alia Bhatt Sarı Sari:

Alia Bhatt Sarı Saree

İşte Alia Bhatt’ın harika bir video için giydiği sarı bir sari. Saree görünüşte sade ama fırfırlı bir bluzla onu iyi vurguluyor. Saree georgette’dir ve bu vücuda çok şehvetli bir şekilde yapışır. Bu yaz sezonu için idealdir. Sari’yi harika takılarla ve ayrıca farklı bluz stilleriyle süsleyebilirsiniz. Sarinin sarısı oldukça parlak ve bu günü aydınlatacak.

5. Manish Malhotra Saree’deki Alia Bhatt:

Alia Bhatt, Manish Malhotra Saree'de

Bu muhteşem ve çarpıcı Manish Malhotra kreasyonundan gözlerinizi alamayacaksınız. Alia Bhatt, sınırda parıltılı bu göz alıcı sari içinde harika görünüyor. Bu, herhangi bir büyük durum veya düğün resepsiyonu için de giyebileceğiniz bir akşam sari. Burada sarinin rengi biraz donuk ama bordürdeki ışıltılı elmasların yardımıyla aydınlanıyor..

6. Nakış Saree’deki Alia Bhatt:

Nakış Saree Alia Bhatt

İşte Alia Bhatt’ın sınırda nakış işi ile giydiği havalı bir lehenga sari. Bordürde yapılan hassas çalışma oldukça gösterişli görünmesini sağlar. Donuk yeşil, Alia’nın çarpıcı görünmesini sağlayan harika bir renktir. Yüksek boyunlu bir bluzla eşleştiriyor. Bluzun kolları da aynı nakış bordürüne sahiptir. Bu özel sari, basit günler ve festivaller için mükemmeldir. Alia Bhatt saree görseli referansı ile ten renginize göre de istediğiniz rengi seçebilirsiniz..

7. Yarım Saree’de Alia Bhatt:

Alia Bhatt Yarım Saree

Bu çarpıcı Alia Bhatt sari, düğünler için mükemmeldir. Altın ve gümüş bordürlü yoğun kırmızı renk, gelinin giymesini harika kılıyor. Kırmızıyı dengelemek için turuncu renkli bir bluz ile giymeyi seçti. Bu özel yarı sari, geniş bir altın kenarlığa sahip ipek bir ghagraya sahiptir. Bel kısmındaki altın kemer gelinliklerde bunu vurgulamaktadır. Alia Bhatt saree pic’deki gibi bu parça ile düğününüzü dikkat çekici hale getirin.

8. Kırmızı Saree’deki Alia Bhatt:

Kırmızı Saree Alia Bhatt

Alia Bhatt, turuncu bluzlu bu kırmızı sari içinde çarpıcı görünüyor. Rajasthani gümüş sınırı, bu saree’yi durumlar için mükemmel hale getirmek için iyi çalışıyor. Bu havalı saree ile Diwali ve diğer festivallerin parlak ve şenlikli görünmesini sağlayın. Saree’deki altın alt tonlar onu çok şık ve çekici kılıyor. Uzun bir bluz veya hatta kolsuz bir bluz ile eşleştirin. Bu koleksiyonla herkesi etkileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu numarada kafaları çevirin ve seksi hissedin.

9. Alia Bhatt Lacivert Sari:

Alia Bhatt Lacivert Sari

Bu lacivert numara her durum için sizin için idealdir. Alia Bhatt, pembe kenarlı bu lacivert sari içinde çarpıcı görünüyor. Saree bazı yönlerden gelenekseldir. Saree’deki kontrast bordür çok zarif ve şık görünüyor. Bunu herhangi bir fırsat için ve ayrıca önemli işlevler için giyebilirsiniz. Saree rengine uyan mücevherlerle eşleştirin veya altın veya gümüş jhumkas veya küpeler için gidin.

10. Beyaz Saree’deki Alia Bhatt:

Beyaz Saree içinde Alia Bhatt

İşte Alia Bhatt’ın başka bir sevimli görünümü. Geleneksel bordürlü bu beyaz sari içinde ağırbaşlı ve genç görünüyor. İki Devlet filminde sahip olduğu bir görünüm. Bordürlü uyumlu bluz ile giydi. Kenarlığın renkleri saree’nin ortaya çıkmasını ve şenlikli görünmesini sağlar. Bu, daha rustik bir görünüm için geleneksel tapınak takılarıyla da giyilebilir. Bu sariyi evde pujalarınız için veya basit işlevler için satın alabilirsiniz..

11. Shaandaar’da Alia Bhatt Saree:

Shaandaar'da Alia Bhatt Saree

Bu, Alia Bhatt’ın Shaandaar’da giydiği havalı bir sari. Saree, öne çıkan siyah beyaz çalışma ile açık kahverengi renktedir. Sarılma şekli olan ve size yalın bir görünüm veren bu sari tipinde harika görünün. Sariyi, omuzları açık ve uzun kollu bir tasarımcı bluzla tamamladı. Daha çağdaş bir görünüm vermek için sariyi katlayın. Bu sari, sariyi daha modern hale getirmek isteyen gençler için idealdir. Ayrıca Alia Bhatt’ın siyah ve şeftali sari rengindeki havalı koleksiyonuna da göz atın.

12. Plain Saree’deki Alia Bhatt:

Düz Saree Alia Bhatt

Basit bir durum için veya günlük olarak sari giymek istiyorsanız, o zaman bu yol budur. Burada Alia Bhatt’ı koyu turuncu-kırmızı renk ve ordu yeşili kenarlıklı sade bir sari içinde görüyorsunuz. Saree son derece basittir ve onu mavi ve beyaz kombinasyonunda kontrast oluşturan baskılı bir bluz ile eşleştirmiştir. Bu grubun tüm ayağa kalkması o kadar değerli ki, onu çarpıcı kılıyor..

13. Çiçekli Saree’deki Alia Bhatt:

Alia Bhatt Çiçekli Saree

Burada Alia Bhatt, komşunun basit bir kızı olarak tasvir ediliyor ve Raazi filmindeki sarisi bunu sergiliyor. Sari, çok ince bir çiçek kenarlığı ile yine sadedir. Palla, işlemeli bir çiçek tasarımına sahiptir. Bu görünümü, ona bağlı rustik ve eski bir dünya cazibesi için de deneyebilirsiniz. Bu yüzden sade sare’leri bu eşsiz yorumu deneyin ve deneyip deneyemeyeceğinize bakın..

14. Kontrast Sınır Saree’deki Alia Bhatt:

Alia Bhatt Kontrast Sınır Saree

Kontrast sınırları, saree’ye biraz karakter ve çekicilik kattıkları için sare’lerde çok ünlüdür. Burada Alia Bhatt’ı bir kontrast bordür sari içinde görüyorsunuz. Sari, altın kenarlıkta zıt mavi ve kırmızı ile sarı renktedir. Bu sade sari, ipek olduğu için öne çıkıyor ve onu tasarımcı tarzında mavi ve pembe bir bluzla iyi bir şekilde eşleştiriyor. Bu, durumlar ve tapınak işlevleri için iyi çalışan ağır bir saridir..

15. Brocade Saree’deki Alia Bhatt:

Brocade Saree içinde Alia Bhatt

Raazi filmindeki bu harika sari, Alia Bhatt’ın giydiği bir başka muhteşem parça. Basit saree’nin her yerinde yaprak desenleri vardır. Onu ipekten kolsuz bir bluzla eşleştiriyor. Bu saree çarpıcı bir görünüm verir. Giydiği ağır jhumkalar bu saree tarzını ortaya çıkarıyor. Resmi veya gündelik olsun, herhangi bir fırsat için bu sari giymeyi seçebilirsiniz. İşlevden aşağı indiğinizde bir tanrıçaya dönüşmek için onun görünümünü deneyin.

Alia Bhatt oynadığı bazı filmlerde değerini göstermiş harika bir oyuncu. Giydiği sariler içindeki güzelliği ortaya çıkarıyor. Alia’nın sari içindeki resimlerinin bulunduğu bu makale size geniş bir fikir verir. Onun kadar çarpıcı görünmek için gardırobunuzda aynı tür koleksiyona sahip olmayı seçebilirsiniz. İçinizdeki güzelliği ortaya çıkarmak için ipek, pamuk, georgette vb. arasından seçim yapın. Sarees, ovalarda renkli veya baskılı olabilir. Kontrast renkli bir bordüre sahip olabilirler veya altın veya gümüş olabilirler. Ağır sare’ler durumlar için mükemmeldir ve daha basit sare’ler gündelik işlevler için mükemmeldir..