Tamil aktris! Hepiniz, Tamil aktrisinin genellikle sari giydiğini biliyorsunuz, ancak bugün batı kültürünün önemli bir rol oynadığı stil değişiyor. Aktrislerin çoğu kot pantolon, şort vb. Batılı elbiseler giymeyi tercih ediyor. Ancak bu yazıda saree’deki en iyi 11 Tamil aktrisinin bir listesini araştırdım..

Saree’deki Tamil Kadın Oyuncu:-

1. Parlak Pembe Saree’de Mançu Lakshmi:

saree'deki tamil aktris

Laxmi Manchu, kontrast yeşil kolsuz ham ipek bluz ile eşleştirilmiş altın bordür içeren pembe bir sari giyer. Bu bluz shilpa reddy tarafından tasarlanmıştır..

2. Yarım Saree’de Vithika Sheru:

saree2 tamil aktris

Bhargavi kunam’ın yarı sarisinde muhteşem görünüyor. Model ve aktris vithika sheru, “mahabalipuram” film basınında yer alacak ve bhargavi kunam tarafından tasarlanan kırmızı bir yarım sari giydirecek. Altın baskı artı altın kenarlıklı kırmızı yarım sari giyiyor, altın rengi işlemeli bluz ile dirsek uzunluğunda kollu ile birlikte kırmızı dupatta var.

[Daha fazla gör: Tamil Aktris Görüntüleri]

3. Mavi Saree’de Anchal:

saree3 tamil aktris

Tamil aktris anchal, bu şeffaf mavi sari içinde çok çarpıcı görünüyor. Bu saree, kenarlık hariç saree’nin her yerinde altın işlemeli net kumaşa sahiptir. Sınır düz. Düz ipek kolsuz bluz giyiyor.

4. Gelin Saree’sinde Aksha:

saree4 tamil aktris

kırmızı Chennai ipek gelin sari giyiyor. Bu kanjeevaram ipek sari, koyu kırmızı artı altın renginde altın zari kenarlıklıdır, bu sari yeşil ipek tasarımcı bluz ile eşleştirilmiştir. Bu bluz Kavitha Gutta tarafından planlanmıştır ve kendisi Golden Threads gelin butiklerindendir..

5. Pembe Lahnga Saree’de Punarnavi:

saree5 tamil aktris

Tamil Aktris Punarnavi Bhupalam, siyah beyaz lahnga saree içinde cızırtılı görünüyor. Bu saree, işlemeli çiçek tasarımını içeren turuncu dirsek uzunluğunda kollu bluz ile birleştirilmiş çiçek kenarlığı olan pembe voni olan düz pembe bir palluyu kapsar..

6. Siyah Net Saree’de Regina Cassandra:

saree6 tamil aktris

Yakında çıkacak olan filmi “Ra Ra Krishnayya”nın ses fonksiyonunda payet işlemeli siyah süslü georgette saree içinde yer aldı. Bu sari ile birlikte siyah spagetti kayışlı bluz giyiyor.

7. Yarım Saree’de Ashwini:

saree7 tamil aktris

Bu tamil aktris Ashwini, Trisha Trends tarafından tasarlanan yarım sari giyiyor. Amritha Mishra tarafından yaratılan çift gölgeli yarı sari olan papağan yeşili ve limon sarısı ile rampada yürüdü. Trisha trendlerinin tümü, ikiz şehirler arasındaki mağaza dizisini ortaya çıkarmak için konumlanıyor.

8. Mavi Tasarımcı Saree’de Shraddha Das:

saree8 tamil aktris

Aktris Shraddha, bu mavi ve altın sarısı tasarımcı sari içinde muhteşem ve çarpıcı görünüyor. Bu sari, giyilmesi çok rahat olduğu kadar örtülmesi de basit görünen şifondan yapılmıştır. Üstelik bluz kolsuz, aynı zamanda bir tasarımcı parçası..

9. Kırmızı Saree’deki Sanjana:

saree9 tamil aktris

Tamil acrress sanjana, altın kenarlıklı şirkette kırmızı işlemeli lehenga saree görünüyor, ayrıca altın artı kırmızı kenarlıklı mavi net pallu, yüksek boyunlu tam kollu derin payetler iş bluzuyla eşleşen gümüş payetler sınırını içeriyor.

10 Keerthi Blue Designer Yarım Sari:

Keerthi Mavi Tasarımcı Yarım Saree

Her zamanki gibi her zaman yeşil görünüyor. Canlı aura ile birlikte göz kamaştırıcı olduğunuzu ortaya çıkarır. Bu, turkuaz mavisi sanat ipek zari dokuma saridir. O bir yapım bluzu giyiyor.

11. Marron ve Altın Saf İpek Saree’de Priyamani:

saree11 tamil aktris

Zari’de dokunan ince kanchipuram ipek sari içinde güzel görünüyor. Maroon’un yanı sıra Golden’ı da verin. Bordo rengi, dikişsiz, Pure Handloom Kanchipuram Silk bluz ile senkronize edilmiştir..