Sonakshi Sinha, sektörde iz bırakmayı başaran birkaç yıldız çocuktan biridir. Usta aktör Shatrughan Sinha’nın kızı olmak kolay bir iş değil. Filmlerden modaya, bu güzellik girdiği tüm alanlarda iz bıraktı. Sonakshi Sinha’yı sari içinde görmek, hayranları ve hatta Paparazziler için bir zevktir. Saree taşımak için zahmetsizce kullandığı Hint güzelliği ve çekiciliği ile tanınır. Kokteyl sarelerinden geleneksel Silks’lere kadar Sonakshi, her durum için nasıl giyineceğini kesinlikle biliyor. Sansasyonel Sonakshi Saree resimlerini keşfetmek için bu makaleye göz atın!

Görüntülerle Saree’de Müthiş Sonakshi Sinha:

Bu Sezon Saree’de Sonakshi Sinha’nın Bu 15 Görünümünü Deneyin!

1. Sonakshi Sinha Pembe Sari:

Sonakshi Sinha Pembe Saree

Sonakshi, kalplerimizi nasıl kazanacağını kesinlikle biliyor! Bu zarif pembe Şifon sariyi bir etkinlik için seçti ve şunu söylemeliyiz ki, onu tamamen öldürdü! Aktris, düzgün dökümlü pembe sari ve beyaz kristal bir bluz ile tüm görünümü minimal tuttu. Saree’ye mor bir bordür eklenmesi tüm görünümü yükseltir. Bu bizim favori Sonakshi Saree fotoğraflarımızdan biri!

2. Sonakshi Sinha Lootera Saree:

Sonakshi Sinha Lootera Saree

“Lootera” filmiyle Sonakshi, sade, evcil görünümüyle bizleri başarılı bir şekilde 1970’lere ve 80’lere götürdü. Filmdeki her bir bakış, rolüne sadık kaldı. Bu güzel leylak şifon sari gibi, dantel bordürle süslenmiş sade sare’ler bizi geçmişte bir yolculuğa çıkardı..

3. Sonakshi Sinha Çoğaltma Saree:

Sonakshi Sinha Çoğaltma Saree

Sonakshi Sinha, çarpıcı görünümüyle birçok yeni tasarımcıya ilham verdi. Özellikle genç kızlar arasında dünya çapında ün kazanan kıyafetleriyle, replika sarileri için yeni bir pazar yolunu açtı. Bu sarı ve şeftali yarı yarıya sari böyle bir örnektir. Sonakshi’nin görünüm kitabından bir sayfa çalmak için bu kıyafeti deneyin!

4. Sonakshi Sinha Lehenga Sari:

Sonakshi Sinha Lehenga Saree

R Raj ​​Kumar filminin tanıtım etkinliğinde Sonakshi Sinha, siyah bir Lehenga tarzı sari ile sahneyi ateşe verdi. Düz siyah şifon sari, bordürlerde pembe ve yeşil ipuçlarıyla vurgulandı. Kürsüde yaptığı her harekette kalplerimiz birer vuruş atladı!

5. Yarım Saree’de Sonakshi Sinha:

Yarım Saree'de Sonakshi Sinha

Sonakshi’nin filmlerinden birinde giydiği bu muhteşem kreasyona bir göz atın. Oyuncu, bu kıyafetin güzelliğini taşıma şekliyle yükseltti. Parlak mavi Lehenga, kırmızı fırfırlı bir bordürle süslendi ve Dupatta, gölgeli şifon malzemede basit tutuldu. Çok renkli Mozaik baskılı bluz Moda Polisinden tam not aldı!

6. Sonakshi Sinha Backless Saree:

Sonakshi Sinha Sırtı Açık Saree

Sonakshi, bu lacivert ve altın rengi kıyafetle asil bir görünüme sahip. Sırtı açık bluz sariyi oldukça iyi tamamlıyor. Altın işlemeler, parlak aynalar ve püsküllerin birleşimi ile bluz üzerinde göz alıcı görünüyor. Saçlarını gevşek tutmayı seçti ve minimal aksesuarları tercih etti. Bu sırt tüm ilgiyi hak ediyor!

7. Cesur Kızılderili:

cesur Hint

Sonakshi, görünüşünü her zaman cesurca taşıdı ve vücut tipine ve duruşuna uygun Hint kıyafetleriyle vals yaparken oldukça güçlü ve yakışıklı çıktı. Bu yüzden burada Sonakshi’den cesur olarak bahsettiğimizde gerçeği kastediyoruz. Bu kırmızı saree’de, bu yıldız, cesur göründüğü yerde sağlam bir yan duruş verdi ve daha sonra kırmızıyı kaplayan sarı sınır çizgilerini tamamlamak için daha derin kahverengi bir palluda sona erdi.

8. Sakız Pembesi:

Bubblegum Pembe

Burada, en büyük sarilerden biri, Sonakshi’nin gardırobunda, canlı pop sarısı rengiyle tepesinde güzel ciklet pembe sariyi salladığı yerde saklanmış olarak bulundu. Saree, sareedeki güzel şeylerin çoğunu oluşturan ayrıntılı bir zari içeren yumuşak bir gümüş parıltıya sahiptir. Sari, eşleşen zari dolgulu bluz seti ile eşleştirildiğinde son derece muhteşem görünüyor.

9. Kraliyet Mavisi:

Kraliyet Mavisi

Bu, Sonakshi’nin poz verdiği çok sofistike ancak parti görünümüdür. Saree, hem büyüleyici hem de şık bir kraliyet mavisi tabana sahiptir. Bu tavus kuşu mavisi daha sonra çeşitli çiçekli sarmaşıklar oluşturmak için bir taban kullandı ve altın iplikteki güzel detaylar kenarlar boyunca yoğun bir senaryo oluşturmak için çizildi. Saree renk ve eğlenceyle dolu.

10. Beyaz Melek:

Beyaz Melek

Tenine ve tabii ki kendisine, meleksi güzelliğini her kıyafetinde yansıtacağından şüphesi yoktu. Hemen hemen her elbiseyi çekebilen yüzlerden biri olan Sonakshi, burada güzel bir siyah ve altın bordür çizgisi ile inci beyazı otantik güney ipeği giyiyor. Siyah ve altın rengi bluz, görünümün kazancına katkıda bulunur.

11. Mükemmel Düğün Görünümü:

Mükemmel Düğün Görünümü

Düğün arifesinde mükemmel görünümü gerçekleştirmesi için Sonakshi’ye güvenin ve o hem sevimli hem de harika görünen bu harika giysi parçasında kendini sunacaktır. Saree kraliyet mavisi rengindedir ve elbisenin içinde cennet gibi göründüğü yerde altınla küçük süslemeler çizilmiştir. Filedeki çeyrek bluz da görünüme cazibe katıyor.

12. Güzel Kara Anlaşma:

Güzel Siyah Anlaşma

Acayip küçük bir zikzak deseninde, bu şifon sari, güzel Sonakshi onu etkinliğinde giymeye karar verdiğinde adaleti yerine getirdi. Saree gerçekten de karmaşık ama voguish desenleri olan lüks bir şey. Zigzag, sezonun modelidir ve onu bu kadar zarif bir şekilde bütünleştirmek bir harikadır. Saree ayrıca kırmızı ile eşleştirilmiş aşağı-düşük üzerine kazınmış harika altın desenlere sahiptir..

13. Çok renkli Otoyol:

Çok renkli Otoyol

Sonakshi bir kez daha iç divasını ateşe vermek için parlak pop renkleri kullanıyor. Burada onayladığı sari, bu sezon başta pop renkleri olmak üzere tüm daha soğuk tonların bir karışımı ve uyumu. Yeşil ve pembe, en tartışmalı renklerden ikisi bir araya getirilmişken, saree’nin çoğu üzerinde bu eşsiz yoğun çizim var..

14. Ağ Görünümü:

Ağ Görünümü

Sonakshi’nin en değerli gardırop ilavelerinden bir diğeri, şifon ve satenden bu harika file sariydi; burada dantel detaylandırma esas olarak göğüs boyunca drape için ayrılmıştı, sari çiçekli ise harika görünüyordu. Bu sareedeki Sonakshi kelimelerle anlatılamayacak kadar güzel görünüyor!

15. Çıplak Renkler:

Çıplak Renkler

Tüm aktrislerin ten rengine tuhaf bir takıntısı var ve gardırop klasiklerini bitirmek için ten rengi bir bej rengin diğerlerini bitiş çizgisine kadar yenmesi gerekiyordu. Burada sari, çıplak bej bağcıklı vücut sanatı ile güzel bir siyah ve süslenmiş sınır çizgisine sahiptir. Kocaman bir Polki seti ile bir milyon dolar gibi görünmüyor mu?!

Saree içinde Sonakshi Sinha’nın bu çarpıcı görünümüyle büyülenmediniz mi? Her bir görünüm, zahmetsiz stili ve çekiciliği için özel bir sözü hak ediyor. Sonakshi, her zaman güvenli moda seçimleriyle tanındı, ancak oyuncu klişeleri kırmak için asla titremedi. İster komşu kızı görünümü, ister ateşli, boğucu bir siren olsun, Sonakshi kesinlikle her bakışta nasıl başarılı olacağını biliyor!