Indija yra žinoma dėl savo turtingo tradicinio ir ryškaus mados skonio ir pastaruosius kelerius metus pažymėjo savo pareiškimą mados industrijoje. Kalbant apie drabužių istoriją Indijoje, Khadi vaidina labai svarbų vaidmenį. Šiais laikais „Khadi“ yra tendencija ir dėvint „Khadi sarees“ bet kuri moteris atrodo stulbinančiai gražiai.

„Khadi“ yra indiškas terminas, sukurtas iš Indijos/Pakistano/Bangladešo žodžio „khaddar“, reiškiančio rankomis audinį. „Khadi“ taip pat gali būti pagaminti iš medvilnės, šilko ir vilnonių siūlų. „Khadi“ yra ne tik indų mados audinys. Tai Indijos audinys, išsiskiriantis iš laisvės ir kovų istorijos. Taip, jūs teisingai girdėjote! Khadi yra laisvės audinys. Vienintelis šio mados teiginio žmogus yra ne kas kitas, kaip mūsų Tautos Tėvas – Mahatma Gandhi. Taip pat galime jį vadinti „Khadi“ drabužių prekės ženklo ambasadoriumi. Tai pirmiausia buvo darbo šaltinis bedarbiams Indijos kaimo gyventojams. „Khadi“ yra audinys, verptas rankomis ir austas rankomis, tačiau jie nepanašūs į rankų darbo audinius. Rankų audinių siūlai gaminami gamyklose, o „Khadi“ – tik rankų darbo.

khadi sarees

Khadi – naujas šiuolaikinės Indijos mados pareiškimas. Šiandien „Khadi“ nėra tik medvilninis audinys. Jis maišomas su kitais audiniais, kad būtų pagamintas žalias šilkas, matka khadi, ponduru khadi, tussar khadi, khadi pattu, banarasi khadi ir daugelis kitų. Šis senovinis audinys pelnė platų pripažinimą pasaulinėje mados industrijoje.

„Khadi Sarees“ ypatybės:

 • Khadi yra lankstus audinys, šiltas žiemą ir vėsus vasarą.
 • Kai krakmolas, „Khadi“ suteikia standesnį pojūtį ir taip pagerina išvaizdą.
 • Kuo daugiau plaunate, tuo geriau atrodo.
 • Tai brangus audinys, suteikiantis turtingą ir karališką išvaizdą.
 • „Khadi“ yra patvarus audinys, kuris tarnauja ilgai.
 • Daugelio rūšių suknelės yra pagamintos iš Khadi, pavyzdžiui, sarees, kurtis, salwar kostiumai, vakarinės viršūnės, sijonai, kelnės, marškiniai, nosinė ir kt..
 • Po pirmo skalbimo „Khadi“ audiniai gali susitraukti 3%.

Pageidaujama Khadi Sarees amžiaus grupė ir kūno tipas:

Geriausias dalykas apie „Khadi saree“ yra tai, kad jis tinka visoms amžiaus grupėms. Teisinga saree gali paslėpti jūsų kūno trūkumus ir pagerinti jūsų tikrąjį grožį. Mada yra apsirengimas pagal jūsų kūno formą. Daugeliu atvejų moterys nesugeba pasirinkti savo kūno formai tinkamo saree tipo. Tai savo ruožtu lemia keistą apsirengimą. Žemiau yra keletas patarimų, kaip išsirinkti savo kūno formai tinkamą „Khadi saree“.

Kriaušės formos kūnas: Kriaušės formos kūnas reiškia, kad apatinė kūno dalis bus palyginti sunkesnė nei viršutinė. „Khadi georgette saree“ geriausiai rekomenduojama moterims, turinčioms kriaušės formos kūną. Ieškokite ryškių ir drąsių spalvų sarees. Turėti nedidelių spaudinių ir siuvinėjimo darbų yra papildomas privalumas.

„Apple“ formos korpusas: Obuolio formos kūnas aplink krūtinę ir skrandį turi putlumą. Audiniai, tokie kaip Khadi šilko saree su siuvinėjimo darbais, puikiai tinka. Suporuokite ją su palaidine ilgomis rankovėmis, kad atitrauktumėte dėmesį nuo skrandžio ir juosmens. Venkite dėvėti tinklą ar perregimus sarees.

Putlios formos kūnas: Pūkuotumas neabejotinai suteikia mielą išvaizdą. Tačiau dėvint saree jis gali atrodyti ne taip. Moterims, turinčioms putlią kūno formą, dėvėkite lengvas sarees, tokias kaip Khadi georgette sarees. Tai suteikia plonesnę išvaizdą, ypač dėvint tamsias spalvas. Palaidinės ilgomis rankovėmis ar visomis rankovėmis paslėps perteklinį svorį.

Antsvorio kūno forma: Rekomenduojama dėvėti šilko ir šifono Khadi sarees. Venkite dėvėti medvilnines sarees, kurios parodo jūsų kūno svorį. Dėvėkite ją su palaidine visomis rankovėmis arba ilgomis rankovėmis.

Trumpas ir plonas kūnas: Eikite į „Khadi georgette“ ar „chiffon sarees“ ir venkite sarees su sunkiais kraštais ir dideliais atspaudais. Padarykite tai paprasta ir klasiška.

Aukštas ir plonas kūnas: Aukštoms ir lieknoms moterims dėvėti gryno šilko „Khadi“ atrodo gerai. Turėdami storus kraštus ar paryškintus atspaudus stebuklai atrodo ir jūsų išvaizdoje.

Naujausi „Khadi Saree“ tipai ir stiliaus patarimai:

Turime pažvelgti į 10 geriausių khadi audinių sarees su vaizdais.

1. „Khadi Silk Sarees“:

„Khadi Silk Sarees“

Ar čia yra šilko saree mėgėjų? Na, tada Khadi šilko saree būtina išbandyti. Khadi šilko sarees yra viena iš geriausiai parduodamų khadi sarees Indijoje. „Khadi“ šilko saree yra 50% „Khadi“ audinio ir 50% šilko audinio. Jų unikali tekstūra ir dizainas suteikia elegantišką ir sodrią išvaizdą, kurios negali suteikti jokie kiti drabužiai. „Jute Tussar Khadi Silk sarees“ yra įvairių veislių ir plataus asortimento. Kainos taip pat palankios biudžetui. Khadi šilko sarees yra kilę iš Rytų ir Šiaurės Rytų valstybių, tuo tarpu.

 • „Saree“ dizainas: Mėlynas ir oranžinis grynas šilkas Khadi saree
 • Medžiaga: Grynas šilkas
 • Pageidautina proga: Vestuvės, šventiniai drabužiai
 • Tinkama kūno forma: Tinka visoms moterims

2. „Khadi Cotton Sarees“:

„Khadi Cotton Sarees“

„Khadi“ medvilnės „Sarees“ yra pagaminti iš originaliausios formos, jei „Khadi“ audinys ir natūralios formos suteikia labai subtilų ir žemišką patrauklumą. Medžiaga pagaminta iš 100% medvilnės, austa ant rankų verptų siūlų. Saree yra labai lengvas ir akytas, todėl tinka bet kokioms oro sąlygoms. Tai geriausia dėvėti oficialiomis progomis ar darbo vietoje. „Khadi Cotton“ yra ekologiškiausias audinys nei bet kuris kitas audinys, nes jis yra austas rankomis ir nepalieka jokių likučių gamybos metu. Sujungę ją su palaidine su aukšta apykakle suteiksite elegancijos, kurios reikalauja oficiali proga.

 • „Saree“ dizainas: Geltona ir oranžinė „Khadi Cotton Saree“
 • Medžiaga: Khadi medvilnė
 • Pageidautina proga: Oficialūs ir dienos renginiai
 • Tinkama kūno forma: Lieknas/ aukštas/ obuolio formos

3. Handmade Khadi Sarees:

Rankų darbo Khadi Sarees

Rankų audinys reiškia, kad jie yra audiniai, austi rankomis, naudojant malimo siūlus. Šias sarees taip pat geriausia dėvėti oficialių progų metu ar atsitiktinių susitikimų metu. Jie taip pat yra labai lengvi ir porėti, todėl juos labai patogu dengti. Jie taip pat būna įvairių spalvų ir tekstūrų. Kadangi jie yra malti; tekstūra yra šiek tiek minkštesnė nei grynos khadi medvilnės saree, todėl ji atrodo labiau poliruota.

 • „Saree“ dizainas: Įvairių spalvų rankų darbo „Khadi Sarees“
 • Medžiaga: Rankų darbo Khadi
 • Pageidautina proga: Formalus, atsitiktinis
 • Tinkama kūno forma: Kriaušės formos/ obuolio formos/ valandinis stiklas

4. „Khadi“ spausdintos šilko sarees:

„Khadi“ spausdintos šilko sarees

„Khadi“ yra šiurkštus akytas audinys, kurį lengva maišyti su kitomis medžiagomis, kad būtų išlaikytas audinio įvairovė. Jis yra 50% šilko ir 50% medvilnės ir turi prabangią išvaizdą. Spausdinta „Khadi“ šilko saree suteikia saree dizainerio prisilietimo, puikiai tinkančio šventinei progai. Audinys gražiai priglunda prie bet kokio kūno tipo, nes pabrėžia išlinkimus. „Saree“ yra įvairių spalvų ir atspaudų, todėl puikiai tinka dėvėti vakarą. Spausdintą „Khadi Silk saree“ geriausia pasirinkti elegantiškai, šventinei progai.

 • „Saree“ dizainas: Spausdinta raudona „Khadi Silk Saree“ su kutais
 • Medžiaga: Khadi šilkas
 • Pageidautina proga: Festivaliai, pusiau formalūs,
 • Tinkama kūno forma: Kriaušės formos/ obuolio formos/ valandinis stiklas/ trumpas/ aukštas

5. Ponduru Khadi Saree:

Ponduru Khadi Saree

„Ponduru Khadi sarees“ yra viena iš išskirtinių „Khadi sarees“, kurią galima įsigyti Indijos rinkoje. Šios sarees gali būti nepasiekiamos ateinančioms kartoms, nes audėjai pereina prie kitų profesijų. Ponduru yra verpimo ir audimo miestelis, kurio staklės yra Pattusali, Devangi ir Sali bendruomenių namuose. Moterys iš Pattusali bendruomenės atlieka apdorojimą ir sukimąsi į puikų kiemą.

 • „Saree“ dizainas: Balta ir žalia mišinys khadi saree su šventyklos siena
 • Medžiaga: Ponduru Khadi
 • Pageidautina proga: Įprastinis apsirengimas
 • Tinkama kūno forma: Tinka visoms moterims

6. Khadi Pattu Sarees:

Khadi Pattu Sarees

Kalbant apie santuokas, reikia pattu sarees. „Khadi pattu sarees“ galima įsigyti už priimtiną kainą ir ne taip brangiai, palyginti su originalia „pattu saree“. Auksiniu kraštu pažymėtos Khadi pattu sarees yra daugelio saree mėgėjų mėgstamiausios.

 • „Saree“ dizainas: Oranžinė ir juoda pattu saree
 • Medžiaga: Khadi pattu
 • Pageidautina proga: Šventiniai drabužiai, vestuviniai drabužiai
 • Tinkama kūno forma: Tinka visoms moterims

7. Khadi dizaineris Saree:

Khadi dizaineris Saree

Khadi medvilnė iš pradžių yra paprasta, bet elegantiška medžiaga. Tačiau su nuolat besikeičiančia mados tendencija ir technologijomis; Dizaineris Khadi sarees tapo labai populiarus mados industrijoje. Jis yra labai priimtinas pasaulinėje rinkoje ir tapo patogiu audiniu dėl patogumo ir stiliaus koeficiento. Dizaineris khadi yra nauja miesto tendencija, nes ji nėra labai brangi ir užsidėjus atrodo kaip diva. Saree gali lengvai išreikšti bet ką, nes ji yra patogi ir graži.

 • „Saree“ dizainas: Kreminė dizainerė Khadi Sarees su dizainerio palaidine
 • Medžiaga: „Khadi Silk“, „Khadi Cotton“
 • Pageidautina proga: Drabužiai vakarėliams, proginiai drabužiai
 • Tinkama kūno forma: Aukštas/ kriaušės formos/ obuolio formos/ valandinis stiklas

8. Khadi Georgette Sarees:

Khadi Georgette Sarees

Kitas madingas „Khadi saree“, išpopuliarėjęs tarp „Khadi saree“ mėgėjų, yra georgetė „Khadi saree“. Jo lengva ir tinklinė tekstūra suteikia plonesnę išvaizdą ir suteikia puikią kūno formą dėvint. Ir jos padaryti Khadi georgette ir šilko audinio.

 • „Saree“ dizainas: Kreminė ir žalia spalva Georgette ir Khadi Silk Saree
 • Medžiaga: Khadi georgette ir šilkas
 • Pageidautina proga: Drabužiai vakarėliams, proginiai drabužiai
 • Tinkama kūno forma: Tinka lieknoms ir lieknoms moterims

9. Banarasi Khadi Sarees:

Banarasi Khadi Sarees

Kaip minėta aukščiau, skirtingi Khadi sarees yra kilę iš skirtingų šalies dalių. Banarasi Khadi sarees yra gerai žinomos dėl savo gausaus zari darbo ir gražių dažiklių naudojimo. Sąraše būtina turėti khadi saree. Galite pamatyti daugybę internetinių parduotuvių, siūlančių „Khadi Bhandar sarees“ už priimtiną kainą. Balta Khadi saree yra viena iš dažniausiai matomų Khadi saree Indijoje. Tačiau šiomis dienomis galite pamatyti įvairias spalvas su papildomu dizainu ir temomis, kad saree suteiktų elegancijos.

 • „Saree“ dizainas: Savarankiškai austa raudona Banarasi saree
 • Medžiaga: Banarasi Khadi šilkas
 • Pageidautina proga: Vestuviniai drabužiai, vestuviniai
 • Tinkama kūno forma: Tinka visoms moterims

10. Grynas Khadi Sarees:

Grynas Khadi Sarees

„Pure Khadi sarees“ yra lengvos medvilninės Indijos „Khadi“ sarees, kurios dėvint suteikia žavingą išvaizdą. Kadangi jis yra sumaišytas su džinsiniu audiniu, poliesteriu, vilna ir šilku; grynos Khadi sarees siūlo banguotą išvaizdą.

 • „Saree“ dizainas: Rankomis austas grynas Khadi saree
 • Medžiaga: Lengvos medvilnės
 • Pageidautina proga: Biuro drabužiai, kasdieniai drabužiai
 • Tinkama kūno forma: Tinka visoms moterims, ypač lieknoms

Skirtingi „Khadi Saree“ stiliaus būdai:

Jei jums pavyko iš savo spintos išsirinkti mamos ar močiutės Khadi saree, šie penki stiliaus būdai pavers jus naujos kartos panele.

Apvyniokite aplink kaklą: Nors tradicinė išvaizda vis dar išlieka madinga ir kultūringa, nauji saree drapavimo būdai sulaukė plataus jaunimo pripažinimo. Vienas iš jų – apvynioti palu aplink kaklą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įprastu būdu apvynioti saree ir apvynioti palu per kaklą. Tai atrodo primena saree su skara.

Pakabintas išilgai rankos kaip vienas sluoksnis: Dėvint „Khadi saree“ tik vienu sluoksniu, neimant raukšlių ir prisegiant, atsiranda madinga išvaizda. Šis piešimo stilius iki šiol neprarado savo malonės.

Virš dešiniojo peties: Kitas madingas būdas apvynioti „Khadi saree“ yra leisti savo pallui tekėti į priekį per dešinįjį petį. Tai idealiai tinka, kai dėvite sunkiai apdorotą palaidinę. Suderinkite jį su paprasta paprasta spalvota saree.

Drugelio stilius: Šis drapavimo stilius yra vienas mėgstamiausių įvairaus amžiaus moterų stilių. Tiesiog sulenkite pallą į ploną juostelę ir paskleiskite ją kaip drugelis aplink liemenį.

Alternatyvus bengalų stilius: Ieškote madingo stiliaus, kaip dėvėti „Banarasi Khadi saree“? Tiesiog sulenkite savo palu horizontaliai palei kraštą taip, kad klostės nukristų įstrižai. Tai yra vienas iš geriausių būdų sukurti savo mados pareiškimą tarp draugų.

Tinkami palaidinių dizainai „Khadi Sarees“:

Gerai suprojektuota ir gerai prigludusi palaidinė yra gyvybiškai svarbi derinant su „Khadi sarees“. Štai keletas idėjų –

Khadi medvilnė ir rankų darbo: Medvilninė palaidinė aukštu kaklu su ¾ rankovėmis; Kiniška apykaklės palaidinė su alkūnės ilgio palaidine; marškinių stiliaus palaidinė visomis rankovėmis; Peter-Pan stiliaus palaidinė;

Khadi Georgette Saree: Valties kaklo palaidinė su nėriniais, palaidinė be rankovių su plačiu kaklu, plataus kaklo palaidinė su mini rankovėmis; Empire stiliaus palaidinė be rankovių; dizainerio palaidinė nuo peties; Nėrinių dizainerio palaidinė

Khadi Silk ir Pattu Sarees: Palaidinė aukšto kaklo auksinės spalvos, priderintos spalvos palaidinė su kepurių rankovėmis princesės kirpimu, šilkinė palaidinė, suprojektuota iš aukso spalvos dirbinių arba kundanų ir akmens, palaidinė su apvaliu kaklu su alkūnėmis; Šilko palaidinė pūstomis arba pusiau pūstomis rankovėmis

Banarasi Khadi Saree: „Tussar Silk“ palaidinė su aukso ir sidabro blizgučių kūriniu, dizainerio palaidinė su sidabro siuvinėjimais

Dizaineris Khadi Sarees: Palaidinė iš vėžlio kaklo ¾ rankovių; apvalus kaklas su tinklinėmis rankovėmis; kaušelio palaidinė su Potli sagomis; palaidinė nuo peties;

„Khadi“ atspausdintos šilko sarees: Paprasta vientisos spalvos palaidinė su palaidine aukštu kaklu; aukso spalvos palaidinė be rankovių, kiniška kaklo palaidinė trumpomis rankovėmis arba be rankovių;

„Khadi sarees“ išryškina grynų Indijos sarees originalumą. Jie gali būti dėvimi bet kokia proga ir išryškina bet kurios moters geriausią. Jis greitai prisitaiko prie jūsų figūros ir suteikia elegancijos. Norint atlikti saree, reikia ramybės ir malonės, o Khadi sarees lengva prižiūrėti ir labai patogu apklijuoti. Dažniausiai jie yra lengvi ir kvėpuojantys. „Khadi sarees“ vėsina jus vasarą ir šilta žiemą.