Naudojant specialią žakardo staklę, sukuriamas žakardo dizainas. Jis audžia siūlą tiesiai ant audinio, o ne spausdina ar siuvinėja. Tai gali būti gėlių dizainas, deimanto formos arba damastinis dizainas. Žakardo dizainas paprastai yra austas į skirtingas saree medžiagas, tokias kaip linas, krepas ar šilkas. Jie yra ypač patvarūs ir lengvai apklijuojami. Žakardo sarees paprastai yra austi mašinomis, tačiau sudėtingos detalės, įtrauktos į saree, riboja rašybą. Pagrindinės žakardo temos yra geometrija, barokas ir gėlė. Peržiūrėkite keletą patrauklių žakardo saree dizaino šiame straipsnyje:

Geriausi „Jacquard Saree“ dizainai:

Čia yra mūsų 9 didžiausios žakardinės sarees su nuotraukomis, kaip nurodyta toliau.

1. Žakardo mėlyna/purpurinė pusė Banarasi Saree:

Žakardo mėlyna violetinė pusė Banarasi Saree 1

Mūsų pasirinkimas yra šis ypatingos progos derinys, saree. Ši apatinė šio banarasi pusė yra karališkos mėlynos spalvos su įspaustu atspaudu ir nuostabiu storu, įmantriu žakardo kraštu. Palla yra švelnus violetinės spalvos atspalvis, išsiuvinėtas gražiame auksiniame resham darbe. Atrodykite nuostabiai bet kuriame vakarėlyje šiame nuostabiame dizainerio saree.

2. Žalio aukso dviejų tonų Jacquard Saree:

„Jaquard Sarees“-žalio aukso dviejų tonų „Jacquard Saree“ 2

Atrodykite turtingas ir blizgus šiame dviejų tonų žaliame ir auksiniame šilko saree. „Saree“ yra paprasta, bet blizga auksiniu tonu, esant tam tikram apšvietimui. „Palla“ turi gražų auksinį žakardo dizainą, o kraštinė – zigzago formos. Tai yra viena iš populiariausių auksinio tono žakardo sarees.

3. Juodasis ir auksinis Jacquard Manipuri Silk Saree:

„Jaquard Sarees“-juoda ir auksinė „Jacquard Manipuri Silk Saree“ 3

Atrodykite viliojančiai šioje spalvingoje „Manipuri“ šilko saree. Šilti, auksiniai šilko klostai su juodais siuvinėtais paisley raštais puikiai dera su juodais žakardo baltais saree. Rėmelis yra auksinis su karštai rausva apdaila, kuri yra ryškus kontrastas su likusia saree. Stulbinantis kūrinys. Mėgaukitės žavingais žvilgsniais prie bet kokio kokteilio ar vakaro. Tai yra vienas iš spalvingų žakardo „Manipuri“ šilko saree.

4. Kremas ir rožinis krepas ir tinklas Jacquard Saree:

„Jaquard Sarees“ kremas ir rožinis krepas ir tinklelis Jacquard Saree 4

Atrodykite dieviškai šiame elegantiškame pusiau krepe ir pusiau tinkle. Su sijonu, išsiuvinėtu gražiomis baltomis ir rožinėmis gėlėmis, ši apranga turi tą senovinį, romantišką viliojimą. Rausvai raudona palla su žakardine siena ir nuostabi palaidinė su siuvinėtomis tinklelio rankovėmis daro šią saree tiesiog išskirtinę. Tai vienas iš geriausių žakardinių krepinių saree.

Žiūrėti daugiau: „Saree“ siuvinėjimo dizainas

5. Vyno spalvos Jacquard Satin Saree:

„Jaquard Sarees“-vyno spalvos „Jacquard Satin Saree“ 5

Atrodykite ir jauskitės kaip karalienė šioje nuostabioje žakardo saree. Turtingas vynas, satinas, šis minkštas, prabangus gabalas su auksine, žakardine palaidine leis jums jaustis didingai tą akimirką, kai ją apvilksite. Plona auksinė siena prideda papildomos elegancijos saree. Tai yra vienas iš geriausių žakardo satino žarijų.

6. Tamsiai mėlyna ir raudona Georgette Jacquard Saree:

Tamsiai mėlyna ir raudona žakardinė Georgette Sari 6

Dėvėkite šį išskirtinį dizainerio ansamblį bet kokiose vestuvėse ir stebėkite, kaip krenta žandikauliai. Šis išskirtinis Georgette kūrinys turi absoliučiai karališką kokybę. Raudonas, stipriai puoštas sijonas ir tamsiai mėlyna žakardo viršutinė pusė puikiai kontrastuoja. Pridėję puošnią auksinę palaidinę su raudonos ir auksinės spalvos puošmena, atitinkančia sarees sieną, atrodysite iš šio pasaulio. Tai yra viena iš geriausių žakardinių žoržinių saree.

Žiūrėti daugiau: „Vipul Silk Sarees“

7. Šviesiai rožinis tinklas Jacquard Saree:

„Jaquard Sarees“-šviesiai rožinis tinklas „Jacquard Sari“ 8

Šiame išskirtiniame dizainerio tinklelyje „saree“ pažvelkite į kiekvieną colį. Nuostabus rožinis audinys atrodo toks subtilus ir blizga, o žakardo gėlių dizainas yra visas. Blizganti siena suteikia šiam nuostabiam saree papildomo žavesio. Tai vienas iš geriausių spalvingų žakardinių tinklų sarees.

8. Žalia ir kreminė Banarasi Jacquard Saree:

„Jaquard Sarees-Green“ ir kremas „Banarasi Jacquard Sari“ 8

Būk esminė moteris ir nešiokis įmantrumo šioje spalvingoje banarasi žakardo saree. Žakardo rausvos spalvos dizainas kartu su žaliu buteliu ir raudona užuomina suteikia šiai saree turtingą kokybę ir primena imperijos laikų prisiminimus. Didingas ir didingas, dėvėkite šią saree su malonumu ir jauskitės kaip milijonas dolerių.

Žiūrėti daugiau: Jamdani Sarees

9. Georgette ir Net Jacquard Saree:

Jaquard Sarees-Georgette ir Net Jacquard Sari 9

Akinti vestuvėse ar priėmime šioje ištaigingoje, georgette ir neto saree. Raudonoji plisuota saree dalis rodo tradicijas su auksiniu žakardo paisley dizainu. Pridedant modernų atspalvį su smėlio spalvos nėrinių viršutine puse, išsiuvinėta gražiu, įmantriu zari darbu.

10. Šifonas Jacquard Saree:

Ši turkio spalvos šifono žakardo saree puikiai tinka vakarinėms progoms. Tai atrodo jausminga ir leidžia atrodyti puikiai su visomis savarankiškomis konstrukcijomis. „Saree“ akcentas yra dviguba siena, turinti gražius auksinius blizgučius ir purpurinį sluoksnį. Pasirinkę šią saree atrodysite kaip diva!

11. Jacquard Cotton Sarees:

Ši graži žakardo medvilnės saree yra labai elegantiška ir siūlo karališką išvaizdą. Jis turi gražią auksinę zari sieną su didingais gėlių motyvais. Ši saree suteikia labai tradicinę išvaizdą ir yra puikus pasirinkimas vestuvėms ir iškilmingoms progoms. Auksinis blizgesys priverčia jus spindėti kaip saulės spindulys.

Žakardo sarees yra žinomos dėl savo turtingos išvaizdos. Šios paveldo sarees yra populiarus pasirinkimas tarp moterų, kurios kartais nori atrodyti kuo geriau. Jie yra lengvi, tačiau dėl sudėtingo ir išsamaus audimo atrodo sunkūs. Skirtingai nuo atspausdintų sarees, žakardo dizainas yra pagamintas ant staklių. Tai suteikia unikalią sarees tekstūrą ir atrodo kaip plačiai rankomis siuvinėti sarees. Kitą kartą, kai ieškosite šilko saree alternatyvos, Jacquard yra geriausias pasirinkimas atrodyti kaip milijonas dolerių.