Kasdieniai drabužiai buvo gana populiarūs dėl paprasto dizaino, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas. Tačiau net ir paprasčiausi kasdieniai marškinėliai suteikia madingą išvaizdą, todėl juos plačiai dėvi tiek vyrai, tiek moterys. Tarp kasdienių drabužių geek marškinėliai yra labai paklausūs, norint įvertinti stilingą išvaizdą.

Geriausi „Geek Tee“ marškinėliai vyrams ir moterims:

Štai keletas Indijos dizainerių, kurie gali būti jūsų kolekcijų sąraše.

1. „Evolution“ marškinėlių dizainas:

„Evolution“ marškinėlių dizainas

Paprastas juodų marškinėlių „geek“ dizainas turi paprastą geltonos spalvos raidę. Dizainas rodo raidą, kuri įvyko nuo beždžionių iki žmonių ir nuo žmonių iki robotų. Jei ieškote bet kokio istorinio marškinėlių modelio ar kažko unikalaus, būtinai išbandykite šį dizainą.

2. Funky marškinėliai Geek dizainas:

Funky marškinėliai Geek Design

Juokingi geek marškinėliai su komiškais žodžiais ir specifikacija centre atrodo gana meniškai. Marškiniuose taip pat yra žodžių, kurie prašo žiūrovų patikėti, kad dėvėtojas yra vėpla. Mažiau juokinga, bet tikrai pritraukia dėmesį.

3. „Chemistry Geek“ marškinėliai:

„Chemistry Geek“ marškinėliai

Ar chemija yra jūsų mėgstamiausia tema? „Science geek“ marškinėliai jums puikiai tinka. Juodo fono marškinėliuose yra cheminių elementų darinių su moksliniais pavadinimais. Jūs gausite gerų komentarų apie šį dizaino pasirinkimą; išbandykite šį modelį pasirinkdami juodą spalvą geek modeliuose.

4. Golfo žaidėjo marškinėliai iš „Geek“:

Golfo žaidėjo marškinėliai iš „Geek“

Šie geek marškinėliai papuošė įvairių golfo mėgėjų kūnus. Žalios spalvos marškinėliams suteikiamas geltonas trofėjaus dizainas su žodžiais, rodančiais, kad dėvėtojas yra golfo žaidimo karalius. Jei esate įprastas golfo žaidėjas ir ieškote patogių marškinėlių, tada įsigykite tinkamus golfo žaidėjui tinkamus marškinėlius.

5. „Binary Code Geek“ marškinėliai:

„Binary Code Geek“ marškinėliai

Ar dvejetainiai kodai trikdo jūsų protą! Šis marškinėlių „geek“ dizainas jums tikrai tiks. Juodi marškinėliai su šviesiai žaliais užrašais ir dvejetainiais kodais tinkamai išreiškia jūsų užklausas.

6. „Bullet Geek“ marškinėliai:

„Bullet Geek“ marškinėliai

Geriausias „geek“ marškinėlių dizainas yra tas, kuris išreiškia linksmą dėvėtojo pusę su tragiškomis idėjomis. Marškinėlių priekyje yra kulkų dizainas, kuris taip pat primena pavojingą jos pusę.

7. „Bunny“ marškinėlių „Geek“ dizainas:

„Bunny“ marškinėlių „Geek“ dizainas

Norite savo paprastiems marškinėliams suteikti protingą išvaizdą! Triušis su įspaudu ant paprastų marškinėlių geikams yra tas, kurį reikia nešiotis. Geltoni marškinėliai su juodais atspaudais tinka bet kokiai atsitiktinei progai.

8. „Pie Maths Geek“ marškinėliai:

„Pie Maths Geek“ marškinėliai

Šauniems „geek“ marškinėliams, išreiškiantiems kitokią žodžio pyragas reikšmę, suteikiamas raudonas fonas, kad jis taptų nuostabesnis. Marškinėliuose yra visi aspektai, tai yra skaičiai, matematika ir pyragas. Pagal savo pasirinkimą įsigykite mėgstamus matematikos ar pyrago gabalo „geek“ marškinėlius.

9. „Attitude Geek“ marškinėliai:

„Attitude Geek“ marškinėliai

T -shirt geek dizainas, išreiškiantis dėvėtojo požiūrį, yra sukurtas puikiai. Paprastiems marškinėliams pateikiami migloti žodžiai, kad žmogus, šiandien vadinamas geeku, rytoj bus viršininkas. Toks dizainas rodo jūsų požiūrį ir tai, ką norite pasakyti savo draugams, jis lengvai išreiškiamas tokiomis citatomis.

„Geek“ marškinėliai daugiausia pagaminti iš medvilnės arba medvilninio šilko dizaino, dažniausiai fono. Jie yra įvairių spalvų, taip pat turi įvairių spaudinių, formuluočių, paveikslų dažų ir daug daugiau. Šių marškinėlių taip pat rasite kombinuotose pakuotėse, išbandykite asmeninius geek marškinėlius būsimam kolegijos renginiui.