Sarees čia buvo nuo seniausių civilizacijos laikų, kai egzistavo pasaulis, kuriame moterys turėjo kasdien dėvėti saree. Mūsų šalyje gyvenantys vakariečiai pasirinko savo kultūrinį stilių, tekančias sukneles ir gražias skrybėles nuo saulės, o Indija, garsėjanti turtingu šilko audiniu ir autentiška audimo technika, paliko mums didžiausius meno kūrinius, sukurtus audinių, kuriuos pasirinkome dėvėti..

Saree tapybos dizainas

„Saris“ yra vientisos drabužių detalės, pavyzdžiui, lakšto gabalas, kurį strategiškai apvyniojame aplink savo kūną, kad sudarytume vieną gabalą. Pastaruoju metu buvo pridėti dviejų dalių drabužiai, tačiau spalva ir paveikslai sumaniai nupiešti ant audinio išlieka tie patys.

Stulbinanti „Saree“ tapybos dizaino galerija:

Pažvelkime į 9 nuostabius „Saree“ tapybos dizainus moterims Indijoje.

1. Spalvų purslai:

„Saree“ tapyba projektuoja spalvų purslus

Naujosios kartos atstovai nebetiki kasdieniais vientisais atspalviais ar atspalviais, tačiau dabar naujesniuose atspalviuose yra keletas geriausių spalvų, nerūpestingai apibarstytų audiniu nauju stiliumi. Naujasis stilius čia įgyvendina mėtų žalios spalvos ir šafrano spalvų atspalvius su kūdikio rožine spalva ir šiek tiek gilesniais žaliais atspalviais. Saree čia alsuoja pačiomis geriausiomis spalvomis.

2. Lord Shiva Saree tapyba:

„Saree“ paveikslų dizainas „Lord Shiva“

Saree pati savaime yra gana kukli, su švelniausiu oranžiniu atspalviu, puikiai derančiu su vidurnakčio juoda siena. Tačiau saree pabaigoje, tiesą sakant, pallu pabaigoje, yra plačiai nupieštas galingo Viešpaties Šivos dizainas, puošiantis pallu galą. Piešimas gerai piešė gelius su saree atspalviu, suteikdamas jam natūralią išvaizdą.

3. Sudėtingi genčių dažai:

Saree tapybos dizainas yra sudėtingas gentinis

„Tribal“ visada garsiai įkvėpė tradicinius drabužius, o čia spalvos gražiausiu būdu užpildė erdvę, o papildomas sudėtingų genčių veido darbų naudojimas pagerino saree išvaizdą. „Saree“ apima garsias vaivorykštės satino spalvas, kuriose daugiausia spalvų buvo gyvos žalios, raudonos, mėlynos ir geltonos spalvos.

4. Gėlių Saree tapyba:

Saree tapyba projektuoja gėlių ataką

Paprastai, kai norite susitvarkyti su blaivumu, bet elegantiškai, visada galite pereiti prie dizaino. Balta spalva apibrėžia grynumą; balta yra viena iš geriausių moteriškų spalvų, puikiai deranti su beveik viskuo, todėl taisant visada kreipkitės į baltą. Dabar pridėkite šiek tiek spalvų prie kitaip monotoniškos baltos spalvos šiais nuostabiais gėlių raštais.

5. Rožiniai dalykai:

Rožiniai dalykai

Rožinė spalva išryškina tavyje feministę, bet ar kukli rožinė spalva yra pakankamai stipri, kad apibūdintų tavo asmenybę? Atsakymas yra neigiamas, todėl apie jūsų feminizmą reikia kalbėti geriausiu įmanomu būdu. Tam pirmas reikalavimas yra gomurys, pilnas įvairių jūsų mėgstamos spalvos atspalvių. Jei jums patinka rožinė spalva, ši actekų raštais pagaminta saree plauks jūsų valtimi.

6. Skubančios liepsnos Saree tapybos dizainas:

„Saree“ tapybos dizainai skuba liepsnoti

Visą šį laiką liepsnos tik puošė jūsų dilbius ar dviratį, o laikas, kai jūsų mergina įgauna šių liepsnų skonį. Tai neabejotinai nauja pažangiausia tendencija, kai geriausi modeliai negali tiesiog konkuruoti su šia gražia rankomis piešta liepsnos sariu. Tai tikrai yra vienetinis.

7. „Chiffon Chic“:

Saree tapybos dizaino šifonas prašmatnus

Šifono prašmatnumas gavo savo vardą iš gražaus saree šifono palu, kuris pagamintas iš gražiausių miniatiūrinių gėlių kirpimo modelių. Saree yra kreminės baltos spalvos atspalvis su gražiomis rožinėmis kūdikių juostelėmis, sudarančiomis ribą. Pagrindinės detalės ir grožis slypi juodos spalvos vandens atspaudų gėlių ženklų grožyje.

8. Spiraliniai vaizdai:

Saree tapyba projektuoja spiralinius vaizdus

Spiralės taip pat yra naujas modelis, neseniai įvykęs sukilimas, kai audinyje sukuriama iliuzija, kurią naudojant galima atrodyti lieknesniam ar mažiau sveikam. Tai praktiškai naudingas audinys, skirtas paslėpti tuos kūdikių riebalus.

9. Puošnus žvilgsnis:

„Saree“ tapybos dizainas puošia išvaizdą

Kiekviena saree turi tą vieną elegantišką veiksnį, dėl kurio ji išsiskiria minioje. Per iškilmingą vestuvių suknelę šis puošnus nuogas smėlio ir mėlynos spalvos akmeninis mūro apdangalas sukdavo galvas.