Pavadinimas satinas buvo kilęs iš Kinijos uostamiesčio, žinomo kaip Quanzhou, kurio alternatyvus pavadinimas yra Zayton, Artimieji Rytai. Iš Kinijos jis buvo eksportuojamas į įvairias pasaulio vietas. Pagrindinis satino audinys yra austas iš šilko siūlų. Satinas iš karto tapo dideliu importo produktu Italijoje 12–13 amžiuje. Prabangus satino efektas privertė romėnus naudoti audinį savo karališkuose drabužiuose. Tačiau po to, kai buvo išrastos mašinos ir pramoninė revoliucija, audinys tapo labiau prieinamas daugiau žmonių, o gamybos sąnaudos sumažėjo. Naujausi satino sarees yra vienas iš tokių pavyzdžių ir tapo viena iš svarbiausių saree rūšių Indijos rinkoje.

Satin Sarees svarba:

Yra daug tokios svarbos naudoti satiną, išskyrus geltoną satino saree, pavyzdžiui, saree palaidines, šalikus, marškinius ir net kaklaraiščius. Apatinių drabužių pramonė taip pat intensyviai naudoja satino audinį suknelėms ir kitiems drabužiams. Užuolaidos ir užuolaidos taip pat naudoja satiną kaip medžiagą. Taip pat yra daug piniginių, batų ir sankabų, pagamintų iš satino. Šio tipo priedai padeda atrodyti baltos satino saree įmantresnei ir savaip nepakartojamai.

„Satin Sarees“ savybės:

  • Pirmas dalykas, kurį reikia pažymėti, kad satinas yra pynimas, o ne konkreti žaliava.
  • Jis gali būti pagamintas iš įvairių audinių, tokių kaip medvilnė, vilna, šilkas, poliesteris ir kt.
  • Tai suteikia satinui sklandų jausmą, kuris yra viena didžiausių jo savybių.
  • Šilkas yra geriausias audinys, ant kurio galima naudoti satiną, o poliesteris artėja antra. Žalioji satino sari taip pat yra daug blizgesnė nei šilkas.
  • Kitoje blizgaus satino paviršiaus pusėje rasite nuobodų paviršių.

Kuriai amžiaus grupei labiausiai patinka moterys:

Nėra tokio išskirtinio amžiaus grupės, skirtos moterims dėvėti satino medžiagą saree. Tačiau reikia nepamiršti, kad su amžiumi viskas turi pagrindimą. Jei norite atrodyti gerai, tuomet 80 metų moteriai nepatartina dėvėti satino sario, nes stilius jai netiks. Todėl šios rūšies satino audinio saree geriausiai tinka dėvėti žemo ar vidutinio amžiaus moterims, kad galėtų papildyti savo stilių.

Kokios kūno formos moterims teikiama pirmenybė:

Šio tipo satino saree nuotraukos, be jokios abejonės, gali puikiai atrodyti bet kuriai bet kokios kūno formos moteriai. Nėra jokių nurodymų apie konkrečias kūno formas, kurios rekomenduojamos moterims, dėvinčioms raudoną satino sari. Jei jums patinka dėvėti tokio tipo juodą satino saree, tuomet tikrai turėtumėte nusipirkti ir savo. Jūs neturėtumėte jaudintis dėl savo kūno formos ir aukso satino sari tipo, jums patinka skaityti iki šio straipsnio pabaigos, jei klausiate, kaip dėvėti satino saree.

Gražios ir stilingos satino audinio sarees su vaizdais:

Jei jums patinka dėvėti sarees – tuomet turėtumėte išbandyti šiuos naujus satino sarius bet kokiai progai.

1. Satin Silk Saree:

Satin Silk Saree

Šio tipo raudonojo satino saree pagrindinė sudedamoji dalis yra satinas, pagamintas iš šilko, į mišinį įtraukiant papildomą šilko kiekį, todėl visa tekstūra jaučiasi minkštesnė ir lygesnė.

Dizainas: Raudonojo satino sari spalva gali būti vientisa arba skirtingų spalvų gradientas su papildomais dizainerių raštais ar atspaudais ant kūno ar saree krašto.

Medžiaga: Satino šilko sarees turi daugiausiai šilko, kurio pynimas yra neapdorotas šilkas, taip pat satinas iš žalio šilko siūlų.

Proga: Ši saree puikiai tinka atsitiktiniams išvykoms.

2. Bolivudo paprastas satinas Saree:

Bolivudo paprastas satinas Saree

Šie paprasti satino šariai yra satino saree tipas, kuriame pynimui sukurti naudojamas tik satino audinys ir niekas kitas. Šių rūšių sarees dažniausiai naudojamos vientisos spalvos, todėl apribojamas kitų rūšių pynimas, kurio reikia.

Dizainas: Dizainas yra daug paprastesnis, kai kalbama apie paprastą raudoną satino sari, nes ant saree kūno ar krašto yra minimalus arba visai nedaug dizainerių atspaudų.

Medžiaga: Šiuo atveju naudojamas tik raudonas satino saree audinys ir nieko daugiau.

Proga: Fantastiška naudoti oficialioms progoms.

3. Satin Crepe Saree:

Satin Crepe Saree

Naudojant satino krepines sarees, bus naudojamos krepinės ir satininės medžiagos. Naudojant krepą, bus padaryta dauguma sidabrinių satino kraštinių ir dizainų, o pagrindinis satino siūlų pynimas.

Dizainas: „Saree“ susideda iš įprastų ir paprastų dizainų, tokių kaip kvadratai ir juostelės ant kūno, taip pat ant sienų. Čia naudojami spalvų gradientai.

Medžiaga: Satininiuose krepiniuose sarees naudojami du audiniai – satinas ir krepas.

Proga: Šį satino krepinį sarį galite lengvai naudoti kasdien ar bet kokiai atsitiktinei išvykai.

4. Satin Chiffon Saree:

Satin Chiffon Saree

Į satino šifono sarį įtrauktas šifonas, kad pynimas taptų daug erdvesnis ir kvėpuojantis. „Chiffon“ taip pat daro audinį atsparų vandens absorbcijai, todėl po skalbimo lengva išdžiūti.

Dizainas: Satino šifono sarees pagrindinė spalva dažniausiai išlieka vientisa, šiek tiek dizainerio darbo ties plona saree siena.

Medžiaga: Audinys, naudojamas satino šifono sarees, yra satino ir šifono mišinys.

Proga: Šios rūšies sarees gali būti naudojamos bet kokiai progai, nesvarbu, ar tai būtų oficiali, pusiau oficiali ar atsitiktinė, ji vis tiek atrodys puikiai.

5. Spausdinta Satin Saree:

Atspausdinta Satin Saree

Pagrindinis spausdinto satino saree pardavimo taškas yra tai, kad jo dizaineris ir meno atspaudai yra per visą kūną ir sienas. Spausdinimas atliekamas dažais arba atliekant praktiškus darbus ant paprasto atlasinio šilko sarees.

Dizainas: Šių spausdintų „shibori satin sarees“ dizainas yra geriausias klasėje, nes kiekviena saree yra unikali savaip.

Medžiaga: Audinys yra visiškai panaudotas iš satino, todėl nenaudojamas kitas papildomas audinys.

Proga: Šias spausdintas satino sarees galite naudoti griežtai kasdieniam naudojimui arba netgi naudoti bet kokiems vakarėliams ar atsitiktinėms funkcijoms..

6. Satin Georgette Saree:

Satin Georgette Saree

Kalbant apie satin georgette sarees, pagrindinė atrakcija yra elegantiška išvaizda nei tradicinė satino bandhani saree. Jis gali būti vienspalvė arba spalvų gradientai su vidutinio dydžio kraštinėmis.

Dizainas: Ant šių rūšių sarees nėra meninių ar dizainerių atspaudų, išskyrus saree sienas. Saree kūnas visiškai priklauso nuo lygaus spalvų gradiento.

Medžiaga: „Satin georgette sarees“ atveju pagrindinis audinys naudojamas satinas, pridedant georgette mišinio.

Proga: Galima be vargo išbandyti šį sarees oficialioms progoms.

7. „Satin Party Wear Saree“:

„Satin Party Wear Saree“

Satino vakarėlių drabužiai yra labai paprasto dizaino, su daugybe atspaudų, tačiau daugiau dėmesio skiriama saree kūno spalvų deriniui ir saree sienoms. Dažniausiai naudojamos vientisos spalvos, mažiau akcentuojant nuolydžius.

Dizainas: Ant satino tinklo saree korpuso nėra tokių meninių ar dizainerių atspaudų, o ant saree sienų. Likusi saree kūno dalis išlieka nepriekaištinga, pasirinkus vientisą spalvą. Tai geriausios satino sarees su sienų dizainu.

Medžiaga: Šių satino vakarėlių drabužių pagrindinis audinio komponentas yra tik satinas.

Proga: Šį drabužį galima lengvai dėvėti atsitiktinėms funkcijoms ar net namų vakarėliams.

8. Beige Satin Saree:

Smėlio spalvos Satin Saree

Smėlio spalvos satino saree yra ne kas kita, kaip satino banarasi saree su smėlio spalvos atspalviu. Taip pat gali būti naudojama vientisa spalva arba panašus smėlio spalvos gradientas. Tai priklausys nuo pasirinkto gamintojo tipo.

Dizainas: Saree ribas galima sustiprinti meno kūriniais, o saree kūnas visada išlieka švarus.

Medžiaga: „Beige“ satino saree visada yra pagaminta iš satino ir nenaudojama jokio kito audinio.

Proga: Smėlio spalvos satino saree puikiai tinka naudoti pusiau oficialiomis progomis. Taip pat galite naudoti šią saree kasdienėms išvykoms ar kasdieniam dėvėjimui.

9. Satin Work Saree:

Satino darbas Saree

„Satin work sarees“ turi daug patogių darbų, atliekamų su bet kokio kito tipo satino sarees. Patogus darbas atliekamas prie plačių sarees sienų, o ne ant saree kūno.

Dizainas: Šio tipo saree dizainas yra sutelktas ant sienų, su gražiais rankomis, o saree kūnas turi vientisas spalvas.

Medžiaga: Vėlgi, satino darbo sarees audinys dažniausiai yra satinas.

Proga: Jūs tikrai galite naudoti šią saree oficialiai dėvėti daugiausia dėl savo įmantrumo, taip pat galite naudoti šį stilių vakarėliams, atsitiktinėms progoms ir ceremonijoms.

10. Satin Floral Saree:

Satin Floral Saree

Satino gėlių saree turi daug gėlių atspaudų ant saree kūno, gėlių atspaudai gali būti sukurti dizainerio arba taip pat gali būti meniški.

Dizainas: Tokio satino gėlių saree dizainas yra labai paprastas, nes, išskyrus gėlių dizainą ant kūno ir sienų, nėra nieko ypatingesnio.

Medžiaga: Be satino, kol kas nėra naudojamas kitas audinys.

Proga: Tokį saree galima lengvai naudoti pusiau oficialioms progoms ar bet kokiai atsitiktinei išvykai.

Kokia palaidinė tinka Satin Sarees:

Norėdami, kad jūsų mėlynas satino saree stilius derėtų su likusia kūno dalimi, tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į palaidinę, pagamintą ir iš satino. Dėl to visa jūsų apranga atrodys nuostabiai, nes bus panašios ir vienodos medžiagos, kurios taip pat bus naudojamos. Be to, jei norite, be abejonės, taip pat galite naudoti palaidines, pagamintas iš poliesterio ar šilko.

Kaip sukurti satino sarees stilių:

Rožinius satino sarees labai lengva formuoti, nes patys saree turi tik rafinuotumą ir eleganciją; todėl jums reikės labai paprastų daiktų, kad paryškintumėte jau esamą stilingą aprangą. Savo stiliui pritaikyti galite naudoti batus ar pinigines, pagamintus iš satino. Be to, jūs taip pat galite naudoti sankabos maišelius, galvos apdangalus ar šalikus, pagamintus iš satino, kad papildytumėte savo satino drabužius, kad jie taip pat atrodytų fantastiškai.

Taigi, nesunku pastebėti, kad nors satinas yra tik vienas audinio tipas, šiandien rinkoje galima rasti įvairių tipų satino sarees. Kiekviena saree turi savo unikalumą ir savo išvaizdą bei eleganciją. Jei norite, taip pat galite naudoti skirtingas saree rūšis įvairiomis progomis. Ir tai šis straipsnis padės jums sužinoti. Taigi praneškite mums, kiek jums patinka mūsų straipsnis ir visi saree tipai. Jei turite atsiliepimų ar pasiūlymų, galite mums pranešti.