Brocade sarees yra labai populiarios Indijoje, o pagrindinė to priežastis yra sidabro ir aukso zari naudojimas su pagrindiniu sari brokato audiniu. Šie pluoštai yra labai sunkūs ir turtingi, savo stiliumi ir dizainerio darbu. Šio tipo raudono brokato sari darbą su sarees galima atsekti iki pat viduramžių. Brokato darbą dažniausiai dėvėjo karališkosios šeimos, tokios kaip Graikijos imperija, Kinijos imperija, Japonijos imperija, Bizantijos imperija ir kt. Šis stilius buvo pristatytas Indijos saree audėjams šilko keliu, kuris paskatino prekybą tarp Kinijos ir Indija. Štai kodėl brokatinės sarees yra labai vertinamos Indijos moterų.

„Brocade Sarees“ svarba:

Kadangi rožinė brokatinė saree laikoma labai dosniai pagaminta; todėl jie naudojami tik oficialiomis progomis, tokiomis kaip festivaliai, vestuvės ir kiti oficialūs renginiai. Šios rūšies sarees yra stilizuotos ir pridedamos prie įvairių papuošalų. Dėl to brokatinės sarees yra labai svarbūs drabužiai moterų drabužių spintoje. Galima lengvai dėvėti šilką juodą brokato sari, įtraukiant brokatą, arba brokato sarees, sudarytą iš Georgette. Iš tiesų galima rinktis iš daugybės skirtingų brokatinių sarių.

„Brocade Sarees“ savybės:

Svarbiausia baltojo brokato sario savybė yra naudoti zari, arba paprastai žinomus kaip auksiniai arba sidabriniai siūlai, kurie yra labai austi su audiniu, siekiant suteikti įvairių tipų raštus ant saree kūno ir jo sienos taip pat. Šie zari audiniai yra labai austi rankomis, taip pat naudojant tradicines stakles, kurios padeda kuo geriau sukurti šias brokatines sarees.

Kuriai amžiaus grupei labiausiai patinka moterys:

Nėra tokios skirtingos amžiaus grupės, kad moterys pradėtų dėvėti aukso brokato sari. Bet kurios amžiaus grupės moterys gali dėvėti brokato sarees. Taip yra todėl, kad brokatinės sarees yra labai tiksliai pagamintos ir taip pat atrodo prabangiai. Todėl visos moterys, dėvinčios tokį saree, atrodys labai elegantiškai, be jokios abejonės, nepriklausomai nuo jos amžiaus. Taigi, jei turite biudžetą, kurį galite išleisti brokato saree, tiesiog įsigykite jį, negalvodami apie savo amžiaus grupę.

Kokios kūno formos moterims teikiama pirmenybė:

„Brocade sarees“ atrodys nuostabiai bet kokio tipo kūnui, ir tai yra didžiausias jo nešiojimo privalumas. Kai moteris dėvės žalią brokato saree, pagrindinis akcentas būtų saree dekoracijos ir elegancija. Visi kiti veiksniai tiesiog taps antraeiliais ir žiūrovo akims neturės didelės reikšmės. Taigi, nesvarbu, ar esate lieknas, ar apkūnus, brokatinės sarees jums atrodys fantastiškai ir jums visai nereikia jaudintis dėl savo kūno formų.

Naujausios ir gražios „Brocade Sarees“ su vaizdais:

Geriausias būdas parodyti savo stilių yra dėvėti šių tipų „Brocade Sarees“.

1. „Brocade Silk Saree“:

„Brocade Silk Saree“

Šio tipo brokato šilko sari atveju pagrindinis čia naudojamas pluoštas yra šilkas, kartu su brokatu, kuris yra sidabro ir aukso zari. Brokato darbas atliekamas ne tik ant saree kūno, bet ir ant sienų.

Dizainas: Brokato šilko saree yra naudojamas įvairių spalvų mišinys, taip pat dizainas ant saree kūno.

Medžiaga: Čia naudojamas audinys yra šilko ir zari pynimo derinys.

Proga: Jūs galite lengvai išbandyti šią saree daugumoje oficialių ir pusiau formalių renginių, ir ji vis tiek atrodytų puikiai.

2. „Banarasi Brocade Saree“:

Banarasi Brocade Saree

Kalbant apie „Banarasi brocade saree“, tai yra viena iš įdomiausių sukurtų saree. Ši saree gaminama kartu su banarasi pynimo deriniu ir įtraukiant gerai žinomą zari.

Dizainas: „Banarasi Sari“ turi daugiausia dizainerių atspaudų, taip pat „Zari“ darbų pagrindiniame sario kūne.

Medžiaga: „Banarasi brocade saree“ banarasi pynimas naudojamas kartu su aukso ir sidabro siūlais.

Proga: „Banarasi brocade saree“ yra skirta tik labai oficialioms progoms, tokioms kaip vestuvės ir santuokos, ar net įvairių rūšių ceremonijos.

3. „Brocade Bridal Sarees“:

Brocade Bridal Sarees

Brokato nuotakos sarees yra skirta nuotakai, kuri yra pasirengusi jos vestuvėms, arba yra skirta jai. Šiuo atveju saree yra pagamintas taip, kad būtų sumaišytas su įprastomis santuokos ceremonijos dekoracijomis ir šventėmis.

Dizainas: Šio tipo brokato saree, geriausia dalis, jei daugybė dizainų yra pagaminti iš saree palu, o likusi saree kūno dalis yra labai minimalistinė.

Medžiaga: „Brocade“ nuotakos saris gali būti pagamintas iš bet kokio audinio, jo šilko ar bet kokio kito audinio. Tada pridedama zari, kad saree atrodytų nuostabiai.

Proga: Jis skirtas tik nuotakos progai.

4. Brocade Kanjivaram Saree:

Brocade Kanjivaram Saree

„Brocade Kanjivaram“ sari yra sudaryta iš dviejų audinių – vienas yra „Kanjivaram“ šilkas, o kitas – „zari“ pynimas, kurį sudaro šilko ir aukso siūlai. Šis saree tipas yra labai žinomas Pietų Indijos valstijose.

Dizainas: Šioje „Brocade Kanjivaram saree“ pagrindinė atrakcija yra skirtingų spalvų ir jų gradientų naudojimas kartu su meno atspaudais ir dizainerių atspaudais, naudojant zari.

Medžiaga: Čia naudojamas „Kanjivaram“ šilkas, kartu su atspaudais įtraukiamas zari.

Proga: Šią saree galite naudoti pusiau oficialioms progoms.

5. „Brocade Work Sari“:

Brokato darbas Sari

„Brocade work saree“ yra beveik suprojektuotas auksiniais ir sidabriniais siūlais ant viso saree kūno. Dauguma sarees paviršiaus plotų yra brokatiniai, o spalvų derinys labai skiriasi.

Dizainas: Neabejotina, kad ši „Brocade“ darbo saree turi daugiausiai dizaino iš visų kitų brokato sarių. Dizainas pagamintas naudojant zari, todėl jis tampa saree akcentu.

Medžiaga: Šios saree audinys gali priklausyti nuo audėjos, tačiau zari pynimas čia yra privalomas.

Proga: Šį „Brocade work saree“ galima naudoti bet kokiai oficialiai progai.

6. Georgette Brocade Saree:

Georgette Brocade Saree

Naudodami „Georgette brocade saree“, gausite geriausiai atrodančią brokato saree su žoržetės ir zari deriniu. Ši saree tikrai atrodys nuostabiai ir elegantiškai, be jokios abejonės.

Dizainas: „Georgette brocade saree“ dizainas yra labai paprastas, ant saree korpuso yra labai minimalus dizainas, o zari dizainas yra sutelktas tik į saree sienas.

Medžiaga: „Georgette brocade saree“ zari pynimas naudojamas su Georgette šilku.

Proga: „Georgette brocade saree“ puikiai tinka atsitiktinėms progoms ar net vakarėliams. Taip pat galite dėvėti pusiau formaliems renginiams.

7. „Brocade Paithani Saree“:

Brocade Paithani Saree

Pagrindinis brokato paithani saree patrauklumas yra daugelio rūšių meno atspaudų naudojimas, naudojant zari arba brokatą ant saree sienų. Likusi saree kūno dalis dažniausiai būna vientisa.

Dizainas: Pagrindinis dizainas susijęs su meninių dizainų naudojimu ant saree sienų ir pallu, o saree kūnas turi labai minimalius dizaino atspaudus.

Medžiaga: Brokato „paithani sari“ atveju pagrindinis naudojamas audinys yra daugiausia šilkas, taip pat pridėta zari.

Proga: Šią saree galite naudoti dažniausiai pusiau oficialioms ir atsitiktinėms progoms.

8. „Brocade Silk Saree“ vestuvėms:

„Brocade Silk Saree“ vestuvėms

Brokato šilko sario vestuvės yra pagrindinė saree rūšis, naudojama santuokoms ir vestuvėms, ir yra visiškai pagaminta iš šilko kartu su aukso ir sidabro pynimo atspalviu.

Dizainas: Dizainas padarytas labai sudėtingai, bet dirbama su saree kūnu, naudojant sidabrinį ir auksinį pynimą. Tai sukurs storesnį ir daug detalesnį paviršių ant sarees kūno.

Medžiaga: Brokato šilko sarees vestuvėse pagrindinis naudojamas audinys yra šilkas, o antrasis – zari.

Proga: Ši saree puikiai tinka santuokos ceremonijoms.

9. „Brocade Pattu Sarees“:

Brocade Pattu Sarees

Kalbant apie brokato pattu sarees, pagrindinis akcentas yra didžiulis išsamus zari darbas, atliktas ant kūno ar saree sienos. Kai saree yra vientisos spalvos, darbas atliekamas ant sienos, o kartais ir zari darbas atliekamas ant kūno ir sienos.

Dizainas: Jis turi gana paprastą dizainą su vientisomis spalvomis arba spalvų gradientais, su gražiu zari darbu ant sienų ir saree kūno.

Medžiaga: „Brocade pattu sarees“ yra pagamintas iš šilko audinio ir įtrauktas aukso ir sidabro pynimas.

Proga: Fantastiška dėvėti pusiau oficialioms progoms.

10. Pietų Indijos „Brocade Sarees“:

Pietų Indijos „Brocade Sarees“

Pietų Indijos brokato sarius daugiausia įkvėpė Pietų Indijos kultūra, taip pat meno kūriniai ir stilius. Dizainerio spaudiniai kartu su darbu labai sutampa su Pietų Indijos istorija.

Dizainas: Pagrindinis zari darbas atliekamas ant saree sienų ir pallu, o saree kūnas turi spalvų gradientą su minimaliu meno kūrinių ar dizainų kiekiu.

Medžiaga: Kaip įprasta, šilkas čia naudojamas kaip pagrindinis audinys, su zari darbu ir detalėmis.

Proga: Jūs galite lengvai dėvėti šią saree pusiau oficialiose ceremonijose arba atsitiktinėje išvykoje.

Kokia palaidinė tinka „Brocade Sarees“:

Bet kokios rūšies palaidinė be jokių problemų tiks prie mėlynos brocade saree. Nesvarbu, ar tai būtų aukšto kaklo, ar valties kaklas-jūs tiesiog įvardinkite. Brocade saris yra labai universalūs savo išvaizda, todėl bet kokios rūšies palaidinės puikiai atrodys. Taip pat įsitikinkite, kad saree pluoštas ir pluoštas, iš kurio gaminama palaidinė, yra vienodi. Jei šilko brokato saree suporuosite su Džordžetės palaidine, tai atrodys tiesiog keistai ir keistai.

Kaip stilizuoti „Brocade Sarees“:

Galima tiesiog nešioti brokatinį sari, ir jis vis tiek atrodys puikiai, kaip įprasta. Bet jei jums reikia kažko daugiau, kad sukurtumėte savo brokato saree, būtinai pridėkite papuošalų. Keletas papuošalų pavyzdžių, kurie puikiai derės su brokatiniais sariais, yra „Polki“ arba „Kundan“ rinkiniai. Taip pat galima suporuoti jos brokatą saree su aukštakulniais, kurie atrodo oficialiai. Tai tikrai padarys stilių išskirtinį, nepaisant to.

Todėl galima lengvai pamatyti, kad Indijoje yra įvairių rūšių brokatinių sarees. Nuo tik šilko brokato iki pietų Indijos brokato – jūs tiesiog pavadinkite. Taip pat galima pastebėti, kad pagrindinis visų sarees ingredientas yra zari, kuris yra labai dažnas naudojamas audinys. Naudojant zari, bendra išvaizda tampa labai tvarkinga ir elegantiška, todėl saree taip pat išsiskiria iš minios. Taigi, ką manote apie mūsų pasiūlymus ir kuris jums labiausiai patinka? Praneškite mums su visais jūsų atsiliepimais ir pasiūlymais.