Indė yra vieta, kur sarees atsirado pirmiausia. Šiuo metu Indijoje gaminama daug viliojančių sarees, kurios pasižymi geriausiu visų laikų dizainu. Šiame straipsnyje mes aptarsime kai kuriuos geriausius visų laikų Indijos saree dizainus, kuriuos sudaro įvairūs dizainai ir nuostabūs modeliai.

Indijos sarees su nuotraukomis:

Jei jus domina Indijos sarees, galima pasakyti, kad šie aptarti saree dizainai jums tinka. Štai ir einame!

1. Juodasis naujausias Indijos dizainas Saree:

Indijos sarees 1

Čia yra saree, kuri sukuria labai patrauklų dizainą. Galima sakyti, kad modelis, kurį ši konkreti saree sportuoja kūne ir pasienio dalyje, yra vienas įspūdingiausių dalykų. Jei ieškote kažko visiškai autentiško, tai jums patiks. Pallu dalies floros modelis yra raudonos spalvos ir tai vėl yra vienas iš geriausių saree dizainų jums. Saree derės prie išvaizdžios palaidinės.

2. Rožinis Indijos dizaineris Saree:

Indijos sarees 2

Ši rožinė saree laikoma viena gražiausių visų laikų Indijoje pagamintų saree. Spalva tokia patraukli, kad daugumai moterų tai atrodys visiškai saldus ir tikrai norės nešioti beveik visur. Jei ieškote kažko, dėl ko atrodysite kitaip nei kiti, tai gali padėti jums atlikti darbą. Šis sportas apatinėje dalyje yra vienas geriausių dalykų, ir jums tikrai patiks tai, kaip ši saree rodo auksinę spalvą ant rožinio pagrindo audinio.

3. Vakarėlis „Wear Pink Indian Saree“:

Indijos sarees 3

Čia mes turime labai gražiai atrodančią Indijos saree, kuri yra su labiausiai širdžiai tirpstančiais pritvirtintais dizainais. Jei šį sezoną ieškote kažko visiškai autentiško ir naujo, tai ši saree jums bus geriausias dalykas. Mažas ir subtilus darbas, atliktas su šia saree, yra geriausias dalykas, o modeliai pirmiausia pavogs visą dėmesį. Jei jums reikia kažko, kuo visos moterys tavimi žavėsis, tada ši rožinė indėnų saree atliks darbą už jus.

4. Karališkoji Indijos vestuvių saree:

Indijos sarees 4

Vestuvių sezonas jau beveik čia ir jums tikriausiai reikia kažko, kas padėtų jums atrodyti patraukliausiai moteriai proga, tiesa? Na, tai yra geriausia saree, skirta sportuoti vestuvėse šiuo metu. Žiema bus čia kartu su vestuvių kvietimais, ir jūs galite tiesiog pakratyti šią saree kartu su smėlio arba auksinės spalvos palaidine su rankovėmis, kurios padarys mėlyną išvaizdą dar patrauklesnę. Vėlgi, jis bus visiškai tinkamas smėlio spalvos, kurią ši sporto šaka sportuoja apatinėje dalyje.

5. Paprasta rožinė indėnų saree:

Indijos sarees 5

Tai yra tokia saree rūšis, kurią galima sportuoti su palaidinėmis su kaklu. Modelis, kurį šis saree sportuoja pasienyje, yra gana viliojantis, o maži raštai, padaryti ant rožinės spalvos saree, vėlgi yra kažkas, ko žmonės labiau norės. Turint omenyje visas funkcijas, galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių visų laikų Indijos saree, kurį galima sportuoti vestuvėse ir kitomis panašiomis progomis. Palaidinė bus pagrindinė atrakcija, tačiau saree taip pat nesužavės žmonių.

6. Raudona Indijos saree vestuvėms:

Indijos sarees 6

čia yra gana šauni saree, kuri bus tinkama sportuoti vestuvėse. Saree kraštai yra labai viliojantys. Maži įmantrūs apskrito dizaino piešiniai taip pat yra viena iš geriausių šio saree savybių ir daro šią saree išvaizdą dar ypatingesnę. Jei norite sportuoti su kažkuo indišku su auksine palaidine, tai jums tiks.

7. Oranžinė indėnų saree:

Čia yra oranžinė saree, kurią galima nešioti su žalia palaidine. Protingas modelis, kuriuo šis saree sportas pasienyje yra kur kas patrauklesnis, nei buvo aptarta anksčiau, tačiau yra vienas dalykas, kuris sumažina šią saree iki 7, tai yra kaina. Be to, kad jis yra daug stilingesnis, jis yra daug brangesnis nei ankstesnis. Tai vienas geriausių visų laikų sarees ir galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių dizaino, kurį kada nors rasite Indijos saree.

8. Aksomas ir Georgette Saree:

Indijos sarees 8

Galima teigti, kad tai yra viena unikaliausių dizainerių sarees, kurią moterys matė kurį laiką. Saree derės su stilinga palaidine visą kaklą. Dviejų šio saree spalvų derinys yra vienas iš geriausių dalykų, dėl kurio jis atrodo labai patrauklus. Jei norite sportuoti kažką visiškai naujo ir to niekas dar nematė, tuomet turėtumėte tai dėvėti.

9. Mėlynas atsitiktinis viliojimas:

Indijos sarees 9

Tai nėra šilko saree. Jis pagamintas iš sintetinės medžiagos ir puikiai atrodo ant kūno. Tai atsitiktinė saree, tačiau vis tiek atrodo pakankamai viliojanti, kad žmonės galėtų sportuoti ypatingomis progomis.

10. Naujausias Indijos dizaineris Saree:

Indijos sarees 10

Čia yra išgalvotas dizaineris saree, kuris tiks stilingoms šios kartos Indijos moterims. Jis yra vienas iš madingiausių „sarees“ dizainų, kartu su patogia medžiaga. Tai suteiks dėvėtojui tokį blizgesį, kurio tikisi kiekviena moteris, kai dėvi viliojančią saree.

11. Vakarinis naujausio dizaino Indijos Saree:

Indijos sarees 11

Tai savotiška saree, kurią gali sportuoti visos moterys, kai jos mėgaujasi vakaru. Šilkinė saree atrodo visiškai viliojanti su mėlynos spalvos palaidine, ir tai yra viena geriausių šios saree savybių. Jis tiks visoms moterims, kurios sportuoja ką nors visiškai viliojančio savo kūną. Modelis, kuriuo šis saree sportuoja ant kraštų, yra tas, kuriuo kiekviena moteris didžiuosis, kai sportuoja su šia saree.

12. Deepika Padukone išvaizda įkvėpė Saree:

Indijos sarees 12

Tai saree, galinti užklijuoti juostą garsiakalbiams, sportuojantiems vakarietiško drabužio atmosferoje. Kartu su karališkuoju prisilietimu, ši saree yra tai, kas gali suteikti naujų galimybių dizaineriams pakilti ir spindėti tais dizainais, kuriuos jie padarė ir nors buvo šiukšlės. Jame yra daugiau nei vienas dizainas, o jų sujungimo būdas yra pagrindinis šio saree bruožas.

13. Žalioji indėnų saree:

Indijos sarees 13

Ši Indijos saree yra papūgos žalia spalva ir neabejotinai yra viena iš geriausių visų laikų saree. Šis saree sporto modelis yra neįtikėtinas, o sidabro spalvos darbas, atliktas viduryje, taip pat yra labai įspūdingas. Jei ieškote saree, kuri akimirksniu privers jus atrodyti viliojančiai, galima sakyti, kad tai jums tinka. Jis yra labai ryškus ir pilnas spalvų.

14. Smėlio spalvos Indijos dizaineris Saree:

Indijos sarees 14

Ieškote naujausio Indijos dizainerio saree? Štai kažkas, kas jus gali vilioti. Ši saree pasižymi smėlio spalva ir yra tokio nuostabaus dizaino apatinėje dalyje, kurioje smarkiai naudojama rožinė spalva, pirmiausia sužavės žmones. Jei ieškote ko nors įdomaus ir įmantraus, tai jums tinka. Tai puikiai derės su juoda palaidine, kuri jums tikrai tinka.

15. Juoda ir rožinė Indijos naujausia sukurta Saree:

Indijos sarees 15

Neseniai pasirodė keletas šaunių saree dizaino. Tai vienas iš jų. Saree sportuoja abi spalvas taip efektyviai, kad kiekvienas, kuris į tai žiūri, visiškai išprotės, kad ją dėvėtų. Smėlio spalvos dizainas, padarytas ant sienos, daro tai trijų spalvų saree, ir tai yra tai, kas daro šią saree tokią įspūdingą, todėl žmonės pirmiausia nori ją dėvėti. Saree yra išvaizdi ir gali būti sportuojama beveik bet kur.

16. Rožinis Maharaštros dizaineris Saree:

Indijos sarees 16

Šią saree sukūrė Pune dizaineris ir ji tapo vienu geriausių visų laikų dizainų. Dizainas yra toks nuostabus, kad sužavės beveik visus ir visus ten esančius žmones. Jis taip pat yra mėlynos spalvos, o „saree“ tikrai tinka visoms moterims, kurios nori atrodyti geriausiai, sportuodami tradiciniais Indijos stiliais.

17. Skaidri smėlio spalvos Indijos Saree:

Indijos sarees 17

Ši saree buvo sukurta įkvėpus kai kurių įžymybių išvaizdos. Išmanusis dizainas, pagamintas smėlio spalvos pagrindu, pritrauks visą dėmesį. Tai įtikins moteris sportuoti ant kūno. Tai derės su spalvinga palaidine. Prie šios saree tiks raudonos spalvos palaidinė ir atrodys kaip dieviškoji Indijos gražuolė.

18. Geriausias naujausio dizaino „Dark Indian Saree“:

Indijos sarees 18

Ši tamsiai raudona ir ruda spalva saree yra kažkas, kas moterims atrodys tinkama. Verta paminėti šablonus, kurie atliekami pasienio dalyje, ir padaryti įspūdį. Kai sportuosite šią saree, visos akys bus nukreiptos į jus ir atrodysite kaip absoliutus grožis, jei nešiosite ją su rudos spalvos palaidine. Išmanūs šio dizaino modeliai pirmiausia sužavės žmones dėl šio dizaino.

19. Raudonojo Indijos vakarėlio drabužių dizaineris Saree:

Indijos sarees 19

Tai tikriausiai yra viena iš geriausių visų laikų Indijos saree, kuri yra padaryta iš geriausių viliojančių spalvų. Raudona yra viena iš patraukliausių spalvų, o aukso spalvos raštai ant sienų yra dar viena viliojanti šios saree savybė, kuri gali lengvai sužavėti žmones.

Žiūrėti daugiau: Pigūs dizainerių Sarees

20. Naujausias baltas dizaineris Indijos Saree:

Indijos sarees 20

Tai graži balta saree, pateikiama su tradiciniais indiškais dizainais. Rožinės spalvos gėlių raštai patraukia dėmesį ir jie vėl yra pagrindinis šio saree meninis bruožas.

21. Baltas ir raudonas dizaineris Indijos Saree:

Indijos sarees 21

Ši saree yra dvi geriausios Indijos sarees spalvos. Dėl baltos spalvos saree atrodo labai blaiviai, o raudona apvado spalva atrodo taip stilingai. Jei jums reikia dizainerių sarees, sportuojančių Indijos saree stiliumi, tai yra tinkamas dalykas jums.

Žiūrėti daugiau: Tradiciniai Pietų Indijos sarees

22. Gryna Indijos medvilnė Saree:

Indijos sarees 22

Galima sakyti, kad Indija yra sarees ir skirtingų dizainų gimtinė. Taigi viskas, ką gausite čia, bus visiškai autentiška. Ši medvilninė saree su mėlyna spalva neabejotinai yra viena iš geriausiai atrodančių Indijos sarees, kurią rasite savo gyvenime.

23. „Celebrity Collection Indian Saree“:

Indijos sarees 23

Šis yra tiesiai iš kolekcijos, skirtos įžymybėms. Tas modelis, kurį ši sporto šaka ir vidurinė dalis yra verta paminėti. Žmonės bus visiškai nustebinti to, kaip atrodo ši saree, ir beveik visi ir visi (moterys) ten norės sportuoti šia saree ant savo kūno.

Žiūrėti daugiau: Šiaurės Indijos vestuvių sarees

24. Indijos sarees ypatingoms progoms:

Indijos sarees 24

Čia yra Indijos saree, kurios kraštuose ir pasienio dalyje yra meninis raštas. Tai turbūt vienas geriausių dalykų šioje saree, kuris sužavės visus.

25. Mados ledi Indian Saree:

Indijos sarees 25

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – ši saree leis dėvėtojui atrodyti kaip visiška mados diva.

Tai yra keletas populiariausių Indijos sarees dizaino, kurį galima pasirinkti kultūringai. Tačiau dizainas yra naujausias ir jūs galite gauti teisingą idėją, kaip tai padaryti.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.