Balta spalva ir sarees sukuria ilgiausią ir stipriausią ryšį nuo tada, kai atsirado sarees. Iš pradžių sarees buvo gaminami tik iš vienos medžiagos – medvilnės, o medvilnė buvo suformuota tik balta spalva. Tiesiog pažvelkite į senovines moterų nuotraukas ir pamatysite baltosios saree kelionę nuo jos atsiradimo. Vėlgi, baltasis saris taip pat turi tradicinį ar ritualinį ryšį Indijoje. Kai kur ji laikoma šventa spalva gerų festivalių ir progų metu, kai kur ji dėvima ir blogais laikais.

Nesvarbu, šiandien mados pardavėjas turi tūkstančius dizaino ir spalvų; baltos saree kolekcija vis dar turi savo unikalią vietą su įvairiais dizainais.

Baltųjų sarees svarba:

Balta spalva yra susijusi su tokiais elementais kaip grynumas, paprastumas ir ramybė. Vėlgi, tai taip pat reiškia naują pradžią ir valymą. Baltos spalvos saree dėvėjimas padėtų jums kovoti su nusivylimais ir blogybėmis. Be to, gražią baltą saree taip pat nešioja moterys Indijoje tokiomis progomis kaip festivaliai, pujos ir santuokos ir tt Tai sakoma, kad atneša taiką, turtus ir gerovę šeimai ir vyrui. Panašiai ir liūdnomis progomis spalva padeda nuraminti ją dėvinčių moterų protus. Taigi, balta spalva ir saree iš bet kokio audinio turi didelę reikšmę Indijos kultūroje.

„White Sarees“ ypatybės:

Be jokios abejonės, gryna balta saree visada buvo traukos centras, yra tam tikrų saree bruožų, dėl kurių ji yra populiari. Kai kurie iš jų yra:

 • Peržiūrėkite baltus saree vaizdus ir sužinosite, kad tai suteikia geriausią derinį su bet kokia kita spalva, kad būtų nuostabiai atrodoma.
 • Gali puikiai derėti tiek prie auksinių, tiek iš sidabrinių siūlų, kad jis taptų viena geriausių baltųjų saree.
 • Net paprasta balta saree suteiks jums geriausią klasikinę išvaizdą su nedideliu kraštu ir be jokių atspaudų ar sunkių darbų.

Todėl baltos spalvos „Sari“ modeliai yra labai žavingi ir įvairūs.

Iš kurio audinio dažniausiai gaminama balta saree?

Kilmės metu balti sariai buvo gaminami naudojant tik vieną medžiagą – medvilnę. Vėliau, bėgant metams ir pristatant įvairias medžiagas, jis taip pat buvo rastas įvairiose medžiagose, tokiose kaip šilkas, šifonas, poliesteris, tinklas, aksomas ir tt beveik balta, kreminė balta ir tt Kad saree taptų patrauklesnė. Vėlgi, norėdami sustiprinti saree blykstę, skirtingi spalvingi, auksiniai ir net sidabriniai dizainai ar siūlų kūriniai daro baltas sarees patrauklesnes. Ar ieškote vieno tokio dizaino? Peržiūrėkite naujausius baltos saree dizainus.

Kokia yra Saree spalvos reikšmė?

Balta spalva reiškia tokius elementus kaip grynumas, turtas, ramybė, paprastumas, gerumas, nekaltumas ir grynumas

 • Dėl savo simbolinių elementų balta spalvinga saree yra dėvima tokioms progoms kaip vestuvės, festivaliai, puja ir kt..
 • Nešioti baltas sarees su auksiniais papuošalais yra Keralos tradicija, nes manoma, kad tai atneša šeimai gerovę, sėkmę ir turtus.
 • Panašiai, baltos saree dėvėjimas per šiltas spalvas taip pat daro neigiamą poveikį.
 • Anksčiau Indijoje esančios našlės buvo priverstos dėvėti paprastus baltus sarius, kad tai įneštų taikos ir dvasingumo į jų gyvenimą ir nuramintų jų protą.
 • Remiantis daugeliu tradicijų, nuotaka nešioja baltos spalvos saree simbolizuoja sėkmę naujame gyvenime.

Gražios ir madingos baltos spalvos „Saris“ tradicinėms moterims:

Čia yra „Top 20 White Saris“ su vaizdais.

1. Juoda ir balta Saree:

Juoda ir balta Saree

Norite eiti su spaudiniais, bet su dizainerio prisilietimu? Čia yra juodos ir baltos spalvos dizainerio saree su unikaliais atspaudais.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši juodai balta saree yra pagaminta iš dviejų skirtingų dizaino šifono medžiagų. Saree suteikiamas palu su juodos spalvos čekiais, o apatinis – simetriškas juodos spalvos dizainas, suteikiantis šlovingą išvaizdą. „Saree“ galima dėvėti tiek balta, tiek juoda spalva, kad būtų visiškai atrodoma.

Dėvėjimo progos: Geriausia bet kokiai progai, ši saree yra populiari vakarėliams, asmeniniams ir verslo renginiams, taip pat kitoms mažoms progoms.

2. Balta ir auksinė Saree:

Balta ir auksinė Saree:

Gerbėjas dėvėti baltą ir auksinį derinį sarees? Paimkime tai į ką nors kitą, turėdami visiškai baltą saree dizainą ir kitokią išvaizdą.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši saree su auksiniu darbu yra pagaminta iš Georgette audinio. Balta balta saree visose saree vietose yra balti reljefiniai taškai, o auksinė siena-apytikslė. Vėlgi, viršutinė saree siena yra siuvinėta dizainerio. Saree geriausiai tinka su auksine siuvinėta palaidine, kad atrodytų prašmatniai.

Dėvėjimo progos: Ši saree su auksine siena yra mėgstamiausia vestuvėms, festivaliams, religinėms dienoms ir daugeliui kitų panašių progų.

3. Mėlyna ir balta Saree:

Mėlyna ir balta Saree

Ar ketinate šį vestuvių sezoną išbandyti ką nors naujo? Kaip būtų išbandyti mėlynos ir baltos saree kolekciją su įvairiais dizainais ir patraukliais modeliais?

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši švelni mėlyna ir balta saree yra pagaminta iš tinklo ir aksomo audinio derinio. Saree apačioje pateikiama grynoji perspektyva, o palu yra pagamintas iš aksominės medžiagos su baltu gėlių kraštu. Visai saree taip pat suteikiama panaši siena, kad atrodytų gražiai.

Dėvėjimo progos: Puikiai tinka vestuvėms, ši saree taip pat yra geriausia priėmimams, vakarėliams ir kitoms panašioms tradicinėms funkcijoms.

4. Balta ir rožinė Saree:

Balta ir rožinė Saree

Norite nešioti baltą saree su sidabriniu kraštu? Skamba kažkas naujo? Taip, ši patraukli išvaizda gaunama iš rožinės ir baltos saree kombinacijos, kuri tikrai ramina jūsų širdį.

„Saree“ dizainas ir audinys: Šiai saree suteikiama pusiau saree išvaizda su bendra balta saree ir rožine pallu. Saree palu taip pat yra baltos spalvos tinklelio ir sidabrinio krašto, kuris pagerina saree išvaizdą. Apatinei saree daliai taip pat suteikiamos rožinės austi gėlės.

Dėvėjimo progos: Šią baltą ir sidabrinę saree galima nešioti vakarėliuose ir kitose panašiose funkcijose.

5. Balta Saree su raudona siena:

Balta Saree su raudona siena

Ieškote tradicinės šio „Durga Pooja“ išvaizdos? Kodėl gi ne išbandyti populiarią bengalų baltą saree su raudonais kraštais ir kitokiu dizainerio prisilietimu, kuris padidintų jūsų entuziazmą ir grynumą festivalyje.

„Saree“ dizainas ir audinys: Grynai baltam sariui suteikiamas raudonas rėmelis, kuris toliau dekoruotas auksiniais siūlais, sudarančiais mažus dizainus. Saree atliekama su raudonomis dizainerių palaidinėmis.

Dėvėjimo progos: Ši saree, garsi Durga Pooja, taip pat gali būti dėvima vestuvių šventėse ir kitose šventėse, siekiant etninės išvaizdos kartu su auksiniais ornamentais.

6. Baltasis dizaineris Sari:

Baltasis dizaineris Sari

Norite šį kartą suteikti savo dizaineriui ypatingos progos? Čia yra geriausia balta dizainerio saree, kuri tikrai užgniaužtų kvapą.

„Saree“ dizainas ir audinys: Populiariausias tarp naujausių baltųjų sarių, šis dizainas yra pagamintas naudojant meno šilko medžiagą. Turėdamas gryną baltą pagrindą, saree suteikia dizainerio prisilietimą su auksiniu zari ir siuvinėjimo darbais visoje saree. Saree taip pat pateikiamas pasienio darbas su povo dizainu. Vėlgi, visai saree taip pat suteikiami auksiniai siūlai, kad padidėtų jos grožis.

Dėvėjimo progos: Galima dėvėti vakarėliuose, vestuvėse ar priėmimuose.

7. Balto šilko saree:

Balto šilko Saree

Norite pridėti šiek tiek papildomo grožio baltai saree? Tiesiog pažvelkite į šilko Kanjivaram stiliaus saree baltos ir raudonos spalvos derinį. Jūs tikrai nusileisite.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši balto šilko saree yra pagaminta iš šilko medžiagos su beveik baltu pagrindu. Be to, saree yra raudonos spalvos palu su mažais mango raštais aukso spalvos siūlais. „Saree“ patlis taip pat yra padalintas į dvi spalvas-beveik baltą ir raudoną-tai suteikia jai nepakartojamą išvaizdą.

Dėvėjimo progos: Geriausiai tinka vestuvėms, ši Pietų Indijos balta saree taip pat nešiojama festivalių ir poojų metu.

8. Balta Saree vestuvėms:

Balta Saree vestuvėms

Vestuvės reiškia progą nuotakai dėvėti žalią, raudoną ir, svarbiausia, baltą spalvą. Bet ar jūs ieškote visų šių dalykų derinio? Jūs tikrai mėgstate šį naują baltos sari dizainą vestuvėms.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši nuotakos baltai saree sukurta iš Georgette medžiagos. Visai saree suteikiamas baltas pagrindas, o pallu – raudonos spalvos bandhani išvaizda su dideliais čekiais. Vėlgi, sienai taip pat suteikiama graži išvaizda su žalios ir raudonos spalvos deriniu.

Dėvėjimo progos: Puikiai tinka nuotakos išvaizdai, ši balta šilko saree su raudonu kraštu taip pat dėvima Karva Chauth ir kitoms būtinoms puojoms.

9. Baltoji medvilnė Sari:

Balta medvilnė Sari

Norite atrodyti paprastai, bet sudėtingai, kad jūsų išvaizda taptų švaresnė? Moterims nuostabiai patinka ši baltos saree kolekcija su rožiniu kraštu bet kokiai progai.

„Saree“ dizainas ir audinys: Šiam gražiam baltos medvilnės sariui suteikiama gana paprasta išvaizda su rožiniu palu ir kraštu. „Saree“ yra gėlių išvaizdos geometrinis dizainas, o visas „saree“ taip pat yra panašus gėlių dizainas. „Saree“ taip pat suteikiama sieną atitinkanti palaidinė, kuri suteikia saree puikią išvaizdą.

Dėvėjimo progos: Ši medvilninė saree gali būti atliekama bet kokiomis mažomis progomis, tokiomis kaip iškylos, kačiukai ir kt.

10. „White Net Saree“:

Baltas tinklas Saree

Balta ir tinklelis dėvėtojui suteikia ryškų derinį. Ir šis derinys puikiai žavisi baltu tinklu saree. Su kraštams tinkančia palaidine tai tikrai patrauks visų, kad ir kur dėvėtų, akis.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši saree su juodu kraštu ir pagaminta iš tinklinio audinio. Visas saree yra siuvinėtas juodais siūlais, o kraštas yra suprojektuotas juodomis bangomis visoje saree. Su panašia juoda dizainerio palaidine ji suteikia gražesnį vaizdą.

Dėvėjimo progos: Saree yra geriausias vakarėlio įvaizdžiui, tačiau jį taip pat galima dėvėti kituose mažuose renginiuose.

11. Paprastas baltas Sari:

Paprasta balta Sari

Norite blaiviai pridėti paprastos baltos saree stiliaus? Tiesiog patikrinkite bet kurį iš „Sarees“, sukurtą naudojant „Jamdani“ dizainą, supintą su „Resham“, kad atrodytų nepakartojamai.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši beveik baltos spalvos saree yra pagaminta iš medvilninio šilko medžiagos, kuri taip pat suteikia reljefinę išvaizdą su resham ir zari raštais Jamdani stiliumi. „Saree“ dizainai yra reljefiniai ir panašios darbo ribos.

Dėvėjimo progos: Šį gražų dizainą galima dėvėti vakarėliuose, kokteilių vakarėliuose, priėmimuose, vestuvėse ir bet kokiomis panašiomis progomis, kad būtų paprasta, bet patraukli išvaizda.

12. Baltas Pattu Saree:

Balta Pattu Saree

Ieškote naujausio balto pattu sari dizaino? Kodėl gi ne nešiojant dizainą, kuris yra daug natūralus, tačiau pateikiamas kartu? Tai yra viena iš madingiausių šių dienų pattu sarees.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši beveik balta saree su raudonu kraštu yra pagaminta iš žalio šilko medžiagos. Visas saree yra baltos tekstūros, o kraštas apima storą ir platų auksinį sluoksnį. Galiausiai, saree yra apribota raudona siena, kuri padidina saree aiškumą.

Dėvėjimo progos: Šią saree geriausia dėvėti vestuvėse, vakarėliuose, festivaliuose, religinėse progose ir daugelyje panašių progų.

13. „White Fancy Saree“:

Balta išgalvota Saree

Balta, beveik balta, ruda, pilka, juoda … O Dieve! Kokie atspalviai paminėti šioje nuostabioje baltoje išgalvotoje saree? Tik vienu žvilgsniu bet kuri moteris tikrai patiks šiam dizainui.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši saree su siena yra unikaliai pagaminta iš Georgette medžiagos. Visai saree suteikiama tamsesnė išvaizda su beveik balta spalva, balta spalva, pilka ir juoda spalva, kad padidėtų jos išvaizda. „Saree“ taip pat suteikiama kitokia dizainerio siena su gėlių raštais ir siuvinėjimu.

Dėvėjimo progos: Šis gražus dizainas gali būti nešiojamas kokteilių vakarėliuose, priėmimuose, prieš vestuves ir pan.

14. Balta siuvinėta Saree:

Balta siuvinėta Saree

Ieškote balto šilko sari, įkvėptas gėlių dizaino? Štai vienas toks akinantis dizainas blaiviai suteikia modernų vaizdą.

„Saree“ dizainas ir audinys: Pagaminta iš chanderi šilko medžiagos, ši balta siuvinėta saree suteikia gaivų gėlių sienų raštą. Saree suteikiamas paprastas rožinis kraštas, o visas saree kraštas yra suprojektuotas su spalvotomis gėlėmis siuvinėjime. Pagal jūsų pasirinkimą saree gali būti įteikta dizainerio palietimo palaidinė arba paprasta šilkinė palaidinė.

Dėvėjimo progos: Suteikiant orų išvaizdą, šią saree galima atlikti vakarėliuose, priėmimuose, vestuvėse ir kt.

15. Pusė baltos Sari:

Pusiau balta Sari

Pusė sarees šiais laikais yra gana paklausi, derinant saree ir lehenga išvaizdą. Panašus dizainas taip pat gali būti nešiojamas baltai saree su auksine siena, suteikiančia voguish išvaizdą.

„Saree“ dizainas ir audinys: Šis pusiau baltas saris, pagamintas iš šifono medžiagos, sukurtas pietinėje Indijos pusėje populiaraus stiliaus. Saree įgauna paprastą tekstūrą, o kraštinė – storą auksinį diržą. Vėlgi, saree palu suteikiamas aukso taškuotas siuvinėjimo darbas.

Dėvėjimo progos: Ši saree rūšis, populiari vedyboms ar priėmimams, taip pat dėvima religinėse šventėse ir poolyje Keraloje.

16. Baltai atspausdinta Saree:

Baltai atspausdinta Saree

Norite spausdinti? Ieškote dizaino savo meilei išreikšti? Čia yra dizainas, pagamintas iš raudonos ir baltos sari derinio, kad būtų atskira išvaizda.

„Saree“ dizainas ir audinys: Pagaminta iš Georgette, ši balta atspausdinta saree suteikia gėlių išvaizdą. Visai baltai saree suteikiama juodos spalvos polka, o saree taip pat yra rožių, atspausdintų ant saree sienos ir palu.

Dėvėjimo progos: Šis nespalvotas saris gali būti dėvimas įprastam dėvėjimui ar mažoms progoms ir renginiams, pvz., Kačiukams, susibūrimams, iškyloms ir daugeliui kitų.

17. „White Party Wear Saree“:

„White Party Wear Saree“

Norite į vakarėlį nešti ką nors lengvo ir elementaraus? Kodėl nepabandžius baltos spalvos saree su rožiniu kraštu, kad jūsų išvaizda būtų šiek tiek kitokia?

„Saree“ dizainas ir audinys: Šis baltas vakarėlio drabužis „saree“ pagamintas iš šifono medžiagos, o jam suteikiama sklandi išvaizda su nedideliu siuvinėtu kraštu. Saree siuvinėta maža siena su gėlių raštais. Saree dovanojama siuvinėta palaidinė su sidabro spalvos rožinės ir sidabrinės spalvos siūlais.

Dėvėjimo progos: Ši balta ir rožinė saree puikiai tinka bet kokiems vakarėliams, priėmimams, festivaliams ar net poojams.

18. Baltas šifonas Saree:

Baltas šifonas Saree

Ieškote klasikinio įvaizdžio šį sezoną? Tiesiog peržiūrėkite baltų šifoninių sari kolekciją, kurioje buvo daug nuostabių dizainų, kad būtų pridėtas papildomas grožis.

„Saree“ dizainas ir audinys: Šis baltas saris su mėlynu kraštu yra pagamintas iš šifono medžiagos. Saree taip pat suteikiama auksinė siena kartu su reljefiniais gėlių raštais, kurie daro saree gyvą. Saree sienai ir apatinei saree patli suteikiami šviesiai mėlyni atspalviai.

Dėvėjimo progos: Puikiai tinka vakarėliams, šią saree taip pat galima dėvėti renginiuose, susitikimuose, mažose progose ir kt.

19. Baltoji Kanchipuram Saree:

Baltoji Kanchipuram Saree

Ar esate didelis Pietų Indijos baltos saree gerbėjas su auksine siena? Tai gerai randama Kanchipuram stiliaus sarees, kurios yra populiarios Pietų Indijoje dėl etninės išvaizdos.

„Saree“ dizainas ir audinys: Šis baltas Kanchipuram saris pagamintas iš šilko medžiagos. Visai saree suteikiama balta balta tekstūra, o saree kraštui – auksinės spalvos dizainas. Be to, visam saree taip pat suteikiama auksinė siena.

Dėvėjimo progos: Šis baltas ir auksinis saris yra populiarus vestuvėse, festivaliuose ir religinėse progose Keraloje su auksiniais papuošalais.

20. Raudona ir balta Saree:

Raudona ir balta Saree

Patinka tas raudonos ir baltos spalvos derinys! Kodėl gi nepabandžius sarees? Taip, šis baltas saris su raudonų kraštų kolekcija padidino saree mėgėjų lūkesčius naudojant šį derinį.

„Saree“ dizainas ir audinys: Ši raudona balta saree yra pagaminta iš šilko medžiagos. Populiariai žinomas kaip „Bhagalpuri“ meno dizainas, baltas saris yra raudonos ir auksinės spalvos. Vėlgi, meniniam prisilietimui, saree pateikiami Mehendi meno piešiniai palu ir saree patli.

Dėvėjimo progos: Ši saree, populiari prieš vestuves, taip pat gali būti dėvima vakarėliuose, festivaliuose ir religiniuose renginiuose.

Patarimai ir gudrybės, kaip sukurti baltą Saris:

 • Baltą saree galima dėvėti įvairiomis formomis, o populiarus tarp visų yra kairiojo peties palu stilius, kai palu yra apribotas arba paliktas atviras.
 • Vėlgi, Pietų indėnai ateina su skirtingais baltos spalvos saree stiliais, dėvėdami tradicines bengalų stiliaus saree, Madisar stiliaus sarees, pattu stiliaus sarees ir kt..
 • Panašiai naujoje baltos saree kolekcijoje yra paruoštos dėvėti lehenga stiliaus pusiau sarees, kurios yra tiesiog suvyniotos ir atliekamos ant kairiojo peties.

Taigi, atsižvelgiant į regioną, kuriame gyvenama, baltą spalvingą saree galima dėvėti, suteikiant elegantišką išvaizdą.

Kokios spalvos palaidinė geriausiai tinka prie baltos Saree?

Atsižvelgiant į jūsų pasirinktą saree atspalvį, dizainą ir spalvų derinį, palaidinė gali būti pasirinkta atitinkamai. Kaip ir baltai saree su auksiniu kraštu, geriausia būtų su auksiniais siuvinėjimais ar paprasta palaidine. Panašiai, norėdami kontrastingos išvaizdos, žmonės taip pat renkasi sienų spalvų palaidines, tokias kaip žalia, raudona, mėlyna, rožinė ir tt Vėlgi, yra žmonių, kurie mėgsta nešioti juodos ir baltos spalvos derinį, kuriam taip pat naudoja juodos spalvos palaidines su aukso spalvos siuvinėjimais ant kaklo.

Baltosios sarees Indijoje buvo prisirišusios prie giliai religinio ir dvasinio ryšio. Saree grynumo lygis daro jį geriausiu atveju. Nuo paprastų atspaudų iki dizainerių sarees – baltos spalvos sarees gali vienu žvilgsniu patraukti žiūrovo akis. Vėlgi, naujausios baltos sarees turi puikią, bet ir susilaikančią išvaizdą, tinkančią bet kokio amžiaus moterims.

Taigi, ar jūs taip pat ieškote žavingo išvaizdos vestuvėms ir kitoms religinėms šventėms šiais metais? Išbandykite nuostabią baltos saree kolekciją, kur kiekviena saree skiriasi nuo kitų.