Pothys, seçkin kaliteli sare’ler ve diğer hazır giyim ürünleri sunar. Esas olarak güney Hindistan’da bir showroom zinciridir. Ayrıca, yalnızca bir çevrimiçi alışveriş sitesi açarak çeşitli giysiler satın almak için daha iyi bir seçenek sunar. Bu site tasarımcı sare’lerinden, ipek sare’lerden gündelik veya modaya uygun sare’lerden, düğün sare’lerinden ve diğerlerinden oluşur. Pothys’in ana mağazası Chennai’dedir ve adı “Pothys Sarayı”dır. Geleneksel elbiselerin yanı sıra satışını ölçen bir butik koleksiyonu var. Son zamanlarda perakende işine girerek bir süpermarket başlattı..

Resimlerle Şaşırtıcı ve Güzel Pothys Sarees:

Burada resimleri olan 9 modaya uygun ve geleneksel Pothys sari var.

1. Altın Bordürlü Kırmızı Pothys İpek Sari:

pothys sarees

Bu tasarımcı kırmızı sari, Pothys’in özel bir koleksiyonudur. Bu sari, esas olarak düğün amacı için özeldir. Basit altın kenarlık, herhangi bir özel etkinlik için görünümünü geliştirir. İpeksi doku ile birlikte kırmızı sari üzerindeki kendi kendine tasarlanmış çalışma, bu ipek sarinin güzelliğini arttırır. Bu, en iyi geleneksel pothys sare’lerinden biridir..

2. Mavi Tussar İpek Pothys Saree:

Pothys Sarees-Blue Tussar Silk Pothys Saree 2

Pothys koleksiyonlarında sadece tasarımcı sarileri değil, aynı zamanda basit moda sareleri de vardır. Tussar ipeğinin bu mavi ve altın kombinasyonu, ince bir dokuya ve özel bir potis koleksiyonuna sahiptir. Mavi taban, şık mavi şeritlere sahiptir ve parlak bir görünüm sağlamak için ışığı yansıtır.

3.  Sarı-Mavi Pothys Kanjeevaram Saree:

Sarı-Mavi Pothys Kanjeevaram Saree

Kanjeevaram sarees, düğün etkinlikleri için özel bir geleneksel kıyafettir ve aynı zamanda gelin kıyafetleri olarak da kullanılır. Bu sari, resmin yarı mavi karmaşık altın tasarımlara sahip olduğu ve diğer yarısı altın işlerle canlı sarı renktedir. Altın tasarımlar ışığı yansıtır ve daha da fazlasını vurgular..

4. Pothys Pembe Georgette Tasarımcı Saree Çok Renkli Bordür:

Pothys Sarees-Pothys Pembe Georgette Tasarımcı Saree Çok Renkli Bordür 4

Bu pembe renkli georgette sari, bir başka özel poti koleksiyonudur. Tasarımcı bakış açısına sahiptir. Taş işlemeli altın bordür, temel renkle dönüşümlü olarak mavi ve pembe bordür ile zarafeti güçlendirir. Vücudunuzun üzerine dökülen yumuşak doku, vücudunuzun kıvrımlarını gösterir. Sadece zarif görünmenizi sağlar ve bu modaya uygun tasarımcı sare’leri genç bayanlar için en iyisidir..

5. Yeşil ve Mavi Mayuri Menpattu İpek Sari:

Pothys Sarees-Yeşil Ve Mavi Mayuri Menpattu İpek Saree 5

Bu özel ipek sari, güney Hindistan’dan. Yeşil ve mavinin bu açık tonu, çok renkli örgü iplik şeritleriyle birbirini tamamlıyor. Modaya uygun görünmek için, pallu’nun alt yarısına mavi gölge eklendi, o kısımda koyu pembe tasarımlı çalışmalar var..

6. Pothys Siyah ve Krem Georgette Tasarımcı Saree:

Pothys Sarees-Pothys Siyah Ve Krem Georgette Tasarımcı Saree 6

Siyah, zarafetin ve şıklığın rengidir. Bu georgette sari parçası, pallu’nun her yerindeki siyah tonu için herkes tarafından sevilmelidir. Sarinin diğer yarısı, basit noktalı tasarımlarla krem ​​rengindedir. Bu sarees ayrıca karmaşık çiçek kenarlıklı başka bir uzmanlığa sahiptir ve kırmızı ve sarı ince şeritlerle rötuş yapar. Bu, pothys sarees’teki saree’nin iyi görünen georgettelerinden biridir..

7. Pothys Kirli Beyaz ve Turuncu Kanjeevaram İpek Saree:

Pothys Kirli Beyaz ve Turuncu Kanjeevaram İpek Saree

Modern tasarımları olmayan uygun bir geleneksel saridir. Görünümünüzü güzelleştirmek istiyorsanız, bu kıyafeti almalısınız. Bu kirli beyaz ve turuncu karma, orta yaşlı kadınlar tarafından giyilebilir. Bu, alışılmış görünümü getirmek için bayanlar tarafından giyilebilir. Pallu’nun sonundaki saçaklar, güzelliğini arttırır.

8. Pothys Bordo Kanjeevaram İpek Saree:

Pothys Sarees-Pothys Bordo Kanjeevaram İpek Saree 8

Koyu renkleri açık renklere tercih etmek isterseniz, her yaştan hanımefendi bordo ve altın renk karışımını kullanabilir. Saree’nin bordo kısmındaki dönem altın eserleri ile karmaşık pallu tasarımlı eserler, dini veya düğün günleri için muhteşem bir görünüm verir..

9. Krem ve Bordo Samudrika Pattu Pothys İpek Saree:

Krem ve Bordo Samudrika Pattu Pothys İpek Saree

Krem ve bordo ipek sari, bu kombinasyonların yarı yarıya kısımlarına sahiptir. Bu saree, güney sare’lerin özelliği olan altın bordür ile birlikte karmaşık tasarımların yanı sıra şeritlere sahiptir. Bu sari, yalnızca herhangi bir yaş çubuğu olmadan giyilebilir.

Pothys sare’lerin farklı koleksiyonları, burada geleneksel giysilerle harmanlanmış geleneksel ve son moda sare’lerle sunulmaktadır. Bunlar, görünümünüzü büyütmek için herhangi bir özel etkinlikte giyilebilir..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.