Tekil bir giysinin, basit bir çarşafın vücuda stratejik bir şekilde sarıldığında bu kadar güzel bir tek parça giysi haline gelebileceğini kim düşünebilirdi? O monokrom resimlerde annelerimizin ve anneannelerimizin neden bu kadar kusursuz göründüğünü kolayca hayal edebilirsiniz..

Sarees, Hint kültürünün ve geleneğinin resmi bir parçasıdır, burada önlükler ve etekler gibi saree, kültürün kıyafetlerinin yakın bir parçasını ve parselini oluşturur. Zamanla her eski şey geliştirildi ve daha iyi hale getirildi ve bu nedenle artık çok çeşitli sare var, Kanjivaram en eski ve en iyilerden biri.

Pembe Yakışıklı Siyah:

kanjivaram sarees1

Eflatun özel bir pembe rengin temelinde bu Kanjivaram, üzerine güzelce çizilmiş karartılmış desenleri ile eşsiz bir güzelliktir. Kanjivaram ipeği, saree’nin tüm vücudunda yumuşak siyah çizgili çizgiler varken, çok beğenilen saten görünümü sağlar. Sareedeki pembe bile kendi içinde yumuşak altın çiçek sanat eseri içerir.

Saten Mavi:

kanjivaram sarees2

Tüm zamanların en iyi Kanjivaramlarından biri olan bu sari, büyüleyici güzel giysi parçası ciddi modelin etrafını sararak ona harika bir görünüm kazandırdığı için tek kelimeyle harika. düğünler ve resepsiyonlar için uygun olan bu uçuk mavi sari, harika saten görünümüyle zenginleştirilmiştir, ancak ayrıntılar için daha yakından baktığımızda, saree’nin her yerine kazınmış ipek altın sanat eserini görüyoruz..

Çıplak Altın:

kanjivaram sarees3

Bej sezonun rengidir. Yeni kıyafetlerin tüm abartıları ve olayları onu çevreliyor ve bu nedenle yeni sezon rengi bu harika Kanjivaram ipek sari tarafından benimsendi. Saree, onu sade ve basit hale getiren ve yine de bir parçanın ifadesi yapan yardımcı sanat eserlerinden yoksundur. Saten olmak, görünüme katkıda bulunan başka bir faktördür..

Renkler Bol:

kanjivaram sarees4

İşte bu güzel resimde, görünümün temelini oluşturan birçok güzel rengi gösteren eşit derecede harika bir sari sergilendi. Saree, koyu renklerde harika, tatlı sarıdan yapılmış taban ve ardından saten buzlu mavi renkli pallu. Saree ayrıca dış hatlarda altın desenleri süsledi..

Cesur Kırmızı ve Yeşil:

kanjivaram sarees5

Bu Kanjivaram, aynı ipek kaplamadan yapılmış güzel bir günlük saridir, ancak bu sefer renkler düşündüğünüzden çok daha olgun. Bu saree’nin renkleri gerçekten de koyu yeşil ile karıştırılmış donuk öküz kanı kırmızısı tonlarında, marooned kırmızı detaylı patchwork sanatıdır. Saree’yi canlandıran şey elbette altın çiçek yapraklı tasarımdır..

Çarpıcı Kombinasyonlar:

kanjivaram sarees6

Çoğu zaman gardırop, içinde uygun miktarda siyah olmadan tamamlanmayacaktır ve bu nedenle, işte bu, ipekten yapılmış türünün tek örneği harika Kanjivaram ve bu sefer en sevdiğiniz renk olan siyah. Taban, aslında saree’nin tamamı siyahtır ve noktalarla birlikte kırmızı patchwork yapılırken, geniş parlak gün batımı turuncusu pallu’yu oluşturur..

Güzel Mavi:

kanjivaram sarees7

Bunca zaman boyunca maviyi buzlu bir gölgede gördünüz ve bu nedenle size gümüş kaplama sanat eseri ve mükemmellik için yapılmış tasarımlarla daha derin ve daha zengin bir tonda değirmen kraliyet tavus kuşu mavisinin en iyisini getiriyoruz. Pallu’ya bir bakışta mükemmelliğin nasıl ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Modern Beyaz:

kanjivaram sarees8

Bu, otantik güney Hindistan ağır sanat tasarımını kendi üzerinde kucaklayan beyaz Kanjivaram ipeği ile sezon için oldukça şenlikli bir görünüm. Gerçekten de gözler için bir şölen.

Gece yarısı renkleri:

kanjivaram sarees9

İşte bu Kanjivaram, abartılı mor detaylı bir kenarla sabitlenmiş koyu mavinin ayrı gece yarısı renklerinde gelir. Saree, dışarıda şenlikli bir gece geçirmek için mükemmeldir..