Kuzey Hindistan sari tasarımcıları, saree yapmak için en iyi yol ve tekniklerden bazılarına sahiptir. Bu sarelerin çoğu göz alıcı sari tasarım desenleriyle gelirken, diğerleri çok çekici renklere sahiptir. Her yerde, Kuzey Hindistan’ın şık sarelerin en iyi tedarikçilerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Bu yazıda, bu tür bazı sare’leri tartışacağız. Bu nedenle, Kuzey Hindistan sari tasarımlarıyla ilgileniyorsanız, aşağıdakiler gözleriniz için bir zevk olacaktır..

Şık ve Çekici Kuzey Hindistan Sarees Aşağıdaki Gibidir:

İlk 15 Kuzey Hindistan Saree’sine bakalım.

1. Yoğun Çalışma Kuzey Hindistan Saree:

Yoğun İş Kuzey Hindistan Saree

Bu, tüm kadınların kendileri için çekici bulacağı bir şeydir. Bu saree sporunun modeli, şüphesiz, son derece çekici ve spor yaptığınızda vücutta da iyi görünecek. Gök mavisi, bu saree’nin kenarlarını vurgulamak için kullanılabilecek en iyi renktir ve tam olarak bu yapılmıştır. Bu saree, diğer birçok nedenden dolayı da gerçekten özeldir. Eski tarz çiçek desenine sahip ve bu, kadınların bir sari içinde görmeyi tercih ettiği en güzel sanat gösterilerinden biri..

2. Çekici Kırmızı Kuzey Hindistan Saree:

Çekici Kırmızı Kuzey Hindistan Saree

Bu özel Kuzey Hindistan sari, üzerinde yapılan bazı çekici tasarımlarla birlikte gelir. Bu saree’nin bordür kısmında spor yaptığı desen çok çekici ve bunu özel etkinliklerde taşımak için uygun bulacaksınız. Ara sıra elinizden gelenin en iyisini yapmaya istekliyseniz, bu sizi güzel gösterecek en güzel şeylerden biridir. Bir önceki gibi, bu da Hint sarilerinde çok popüler olan çiçek desenini takiben üzerinde çekici tasarımlar yapıyor..

3. Kuzey Hindistan Pembe Cazibesi:

Kuzey Hindistan Pembe Cazibesi

İşte herkesin kendisi için tercih edilebilir bulacağı pembe bir sari. Kenarlarda yapılan bazı hassas tasarımlarla birlikte gelir ve bu nedenle pembe renk daha da güzelleşir ve tüm sari daha da çekici hale gelir. Kuzey Hindistan sarilerinin trendini takip eden iyi bir tasarımcı sari arıyorsanız, bu tasarım sizin için doğru şey olabilir. Pembe bir bluz ile el ele gidecek ve her kadının seveceği bir şey..

4. Kuzey Hindistan Ağır İş Beyaz Saree:

Kuzey Hindistan Ağır İş Beyaz Saree

Bu, yine bu sezonla çevreleyeceğiniz en iyi sare özelliklerinden biridir. Çok popüler hale geldi ve birçok kadın benzer bir tasarıma sahip sari sporu yapıyor. Ayrıca, doğru tasarımın bu saree’sini elinize aldığınızda, onlardan biri olabilir ve yanlarında güzel görünebilirsiniz. Saree, tüm kadınların vücutlarında spor yapmayı tercih edeceği bir şey ve muhtemelen kendinize uygun bulacağınız en iyi şeylerden biri..

5. Bej ve Bordo Renk Kuzey Hindistan Saree:

Bej ve Bordo Renk Kuzey Hindistan Saree

Bu çok güzel görünen bir Kuzey Hindistan sarisi. Bu saree’nin alt kısımda bej rengiyle spor yaptığı desen, tüm kadınların göstermek isteyeceği bir şeydir. Başkalarını şaşırtacak bir şey arıyorsanız, bu sizin için doğru şey olabilir..

6. Siyah Beyaz Kuzey Hindistan Saree:

Siyah Beyaz Kuzey Hindistan Saree

İşte tüm kadınların kendileri için tercih edilebilecekleri bir Kuzey Hindistan sari. Saree, üzerinde çok iyi bir tasarımcı deseni ile birlikte gelir. Alt kısımdaki siyah renkli kısım, üzerinde yapılan bazı karmaşık tasarımları gösterir ve tüm kadınların vücudunda isteyeceği bir şeydir..

7. Kuzey Hindistan Düğün Saree:

Kuzey Hindistan Düğün Saree

İşte kadınların düğünlerde ve öncekine benzer diğer durumlarda spor yapabilecekleri bir sari. Kırmızı renk, bu tür sarelerin ana çekici özelliğidir. Yüzeyde yapılan küçük çekici altın rengi desenler gibi ekstra çekici özellikler vardır..

8. Ağır Gök Mavisi Tasarımcı Sari:

Ağır Gök Mavisi Tasarımcı Saree

İşte kullanıcının bir ünlü gibi görünmesini sağlayacak gök mavisi bir sari. Saree, gümüş rengi kullanılarak yapılan çiçek işleriyle birlikte gelir. Bu, şüphesiz tüm zamanların en iyi basılmış Kuzey Hindistan sarilerinden biridir ve düğünlerde spor yapmak için etkili bir saridir..

9. Günlük Kuzey Hindistan Sari:

Günlük Kuzey Hindistan Sari

Bu sıradan bir sari, ama yine de kadınları özel günlerde spor yapmaya ikna eden bir şeye sahip. Tasarım, renkle birlikte o kadar çekici ki, kadınlar bu gündelik giyim saree’yi doğum günlerinde, partilerde vb..

10. Gelin Kuzey Hindistan Saree:

Gelin Kuzey Hindistan Saree

Yakında gelin mi olacaksın? Düğününüzde biraz Kuzey Hint tarzı spor yapmak ister misiniz? Bu ilginç bulabileceğiniz bir şey. Bu, tüm kadınların giymeyi seveceği bir sari.

11. Mavi Geleneksel Kuzey Hindistan Sari:

Mavi Geleneksel Kuzey Hindistan Saree

Bu, Kuzey Hindistan’ın geleneksel görünümünü destekleyen bir sari. Çekici bakışlarını özel bir etkinlikte tereddüt etmeden spor yapmak isteyen tüm kadınlar için uygun olacaktır..

12. Kraliyet Kırmızı Kuzey Hindistan Saree:

Kraliyet Kırmızı Kuzey Hindistan Saree

Bu saree’yi vücudunuzda spor yaparken ne kadar emin olacağınıza inanamayacaksınız. Bu sari modeli oldukça etkileyici ve aynı model bu sariyi düğünlerde taşımaya uygun hale getiriyor..

13. Kuzey Hindistan Kırmızı Gelin Cazibesi:

Kuzey Hindistan Kırmızı Gelin Cazibesi

İşte tüm Kuzey Hintlilerin spor yapmak isteyeceği çekici bir sari. Kuzey Hindistan’da spor yapmak isteyen tüm kadınlar için uygun olacak bir şey..

14. Sarı Kuzey Hindistan Sari:

Sarı Kuzey Hindistan Saree

İşte düğünlerde ve partilerde spor yapmak için tamamen iyi olan oldukça güzel görünümlü bir Kuzey Hindistan sari. Sarı renk, bu geleneksel Hint moda saree’nin en önemli özelliğidir..

15. Parıldayan Kuzey Hindistan Saree:

Parıldayan Kuzey Hindistan Saree

Çekici pembe bir tabana sahip olan bu sari, bir sari için en havalı ışıltılı tasarımlardan bazılarına sahiptir. Bu, bu listedeki son fakat en iyi Kuzey Hindistan sarelerinden biridir..

Bunlar, aralarından seçim yapabileceğiniz geleneksel ancak modaya uygun görünümlü Kuzey Hindistan Sarees’lerinden bazıları. Buradaki fikir, bir sonraki etkinlikte en iyi deneyim için gardıropta 1-2 tanesine sahip olmaktır..